Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tak sie chwalila ze karmi piersią dwa lata a teraz....

Polecane posty

Gość gość

Daje dziecku sloiczki,parowki i w ogóle caly syf. No szok. Moja bratowa. Urodzilysmy w jednym czasie mozna powiedzieć.Ja karmilam tylko 3 miesiące,ona dwa lata.Jak skończyłam KP to ciągle mnie krytykowała,obmawiala po rodzinie ze jestem leniwa egoistka. W moim domu przede wszystkim stawia sie na smaczne i zdrowe jedzenie.Staram sie urozmaicać dziecku jadlospis,ale nie je syfu typu sloiczki parowki itp za to moja bratowa teraz szaleje z takim jedzeniem.Nic nie gotuje specjalnego dla dziecka tylko podgrzewa sloiczek w mikrofali i mu daje,Procz tego paróweczki,szyneczki pakowane,bulki maślane,chipsy,napoje gazowane normalnie jeden wielki syf. Ja sie nasłuchałam jak dawalam swojej córce mm ze to świństwo a ona wcale nie jest lepsza,dodam ze ma tylko jedno dziecko i nie pracuje wiec moglaby cos wymyśleć zdrowego dla dziecka...a tu lipa:( szkoda mi tego jej dziecka. czy wy też tak macie ze najpierw oh ah bo jestescie super bo karmicie piersią a później z lenistwa podajecie syf dziecku?czysta hipokryzja.ja karmiłam piersią krotko,fakt,ale teraz staram się to nadrobić normalnym zdrowym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 , ps słoiczków nie podgrzewa się w mikrofali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i się nie podgrzewa ale ludzie podgrzewają. z księżyca się urwałąś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?? Ale co 0/10 ? moja droga widzisz ona podgrzewa,bóg mi swiadkiem widzialam nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co ci chodzi? skonczyl sie pokarm to przeszla na inne formy zarcia :D tobie skonczyl sie wczesniej, jej pozniej no i teraz bedziecie sie licytowac kto lepiej zywi bachorka? zrob waszym bachorkom pajaki z parowek na kolacje u was w domu, tego nie da rady powtorzyc w mikrofali, gwarantuje ci ze jej bachorek bedzie wolal o to co ciocia dawala :D, bo to fajna zabawa a dzieci lubia sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z autorka , po pierwsze 2 lata kp to przesada, po drugie po co karmić piersia skoro teraz podaje szynki i parówki, słoiczki nie są złe , ale parówki , czipsy i szynki pakowane to sama chemia i świństwo teraz ty powinnań bratowa skrytykować masz prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tych słoiczkach dzieciaki rzygały jak koty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w nich bylo? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakaś zupka jarzynowa gerbera-porażka,nigdy więcej im tego nie dałam...a świniło to śliniaki tak ,jakby farby to tego wsypali-doprać się nie dało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze to nie moje dziecko nie moje sprawa, chociaż brata bardzo kocham i z drugiej strony no szkoda tej rodzinki. Brat jada na mieście albo u naszych rodziców bo jego zona zarobiona (????) ale obiadu dla meza i dziecka ugotować nie chce, tylko słoiki, sztuczniaki jakieś no śmiech na sali Najbardziej mnie wlasnie smieszy to ze jak ja karmilam mm to bylo wielkie haaaaaalo w rodzinie gloszone przez nią że dziecka wykarmić nie mogłam a teraz co? znudzilo jej sie bycie eko mamusią chyba. Ale po choolere mi d**e obrabiała, tego nie rozumiem, bo teraz niech sobie robi co chce. Ja chamem i prostakiem nie jestem żeby ją obmawiać czym karmi dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu ludzi podgrzewa. Moja siorka też podgrzewała i mi kazała, jak pilnowałam jej dzieci jako nastka. Dopiero 10 lat później się dowiedziałam, że się tego nie robi. Wielu ludzi nie wie i idzie na łatwiznę, bo szybciej niż pierniczenie się z wodą. A co do słoików to podobny syf do mleka i kaszek (poza nielicznymi wyjątkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chamem i prostakiem nie jestem żeby ją obmawiać czym karmi dziecko. x Brawo! A teraz to może co robisz? Jak to się nazywa, co? Chyba właśnie jesteś chamem i prostakiem, w dodatku nie idziesz do niej z problemem tylko obrabiasz dupę za plecami. Beznadziejna jesteś. Może laska nie wie, że robi źle. Uświadom ją jak jesteś taka mądra i wspaniałomyślna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,a co ona sama jadła karmiac piersią?po tym co opisujesz,zapewne sama jadła jakieś g*******e jedzenie,tak więc córka od narodzin jadła niezdrowo. ja znalam taka jedną,co chawila się wszem i wobec,że karmi piersia itp(jedyne jej osiągnięcie w życiu)a w ciązy i podczas tego karmienia paliła papierosy...przy karmieniu zdarzało sie jej również wypic alkohol...dla mnie to porażka na kółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś. Może laska nie wie, że robi źle x x no na bank nie wie:):);) sama jestes śmieszna:)wole ja obmawiać tu na forum anonimowo niż robić tak jak ona i obmawiać do rodziny i znajomych ze karmie mieszanką :) teraz przynajmniej stanę i ugotuje dziecku zupke sama bądź zrobie sok w sokowirowce a nie truje ja tymi Sztucznym czymś ze sloika i folii fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka krytykując bratową próbuje zagłuszać poczucie winy, że była egoistką i karmiła krótko. Tyle na ten temat. Jeśli dzięki temu czujesz się lepiej, to kup zeszyt i notuj, co to Twoja bratowa teraz niedobrego dziecku podaje. To taka typowa zawiść zwolenniczek sproszkowanego, laboratoryjnego produktu mlekopodobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata kp- okropny widok. Kwestia zdrowia nie zdrowia to inna sprawa. Cycek do pasa i inne wątpliwe zalety. Szkoda dziecka i tyle. Te wszystkie stawiające znak równości między kp a dobrą matka i karmieniem mm a zła matką muszą być bardzo zakompleksione odpierając atak pani powyżej. Jest tak wiele, 1000 różnych innych kwestii w życiu dziecka. Gdyby to determinowało fakt, że jest się dobrą lub zła matką to byloby cudownie na zasadzie wszystko jest czarne albo białe. Moja teściowa wykramila 4 dziec****ersią (ma cycki poza pępęk tak poza tematem...). Wszyscy oprocz mojego męza otyli. Każdy nie ma o niej zbyt dobrego zdania jako matce. szkoda z wami polemizowac. Proponuje znaleźć inne powody do dumy, jeszcze wiele przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego niby sie w micro nie podgrzewa sloikow ? Ja tak robię od początku jesli muszę szybko podać dziecku ...wszystkie kolezani tez tak robią. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko może ty sama gotujesz dziecku zupki z proszku lub kupujesz warzywa naszpikowane chemią lepiej podawaj słoiczki a co do karmienia piersią to pewnie jesteś zazdrosna no bo ten syf mlekopodobny tyle kosztuje mogłabyś sobie co miesiąc fajne ciuchy kupić bądź kosmetyki a tak musisz truc dziecko tym synem - nie żal ci dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość że syf mlekopodobny to jeszcze taki drogi - fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do podgrzewania sloiczkow w mikrofali: MOZNA podgrzewac,nawet na sloiczkach niektorych jest napisane i to jest MIT ze nie mozna. Jak szukalam odpowiedzi dlaczego niby nie mozna,to znalazlam ze nierownomiernie sie podgrzewa jedzenie i latwo o poparzenie,ale przeciez jak sie dokladnie wymiesza to jest ok. Jedyne czego sie nie powinno podgrzewac w mikrofalowce to mleko i produkty mleczne,bo zmienia sie struktura bialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wytykanie cycków do pępka to taki wasz desperacki sposób na podniesienie poczucia wartości rozumiem. Szkoda tylko że to nie o tym temat jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×