Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak strasznie zazdroszczę kuzynce córki

Polecane posty

Gość gość

Że aż awantura z tego wyszła :( mam dwóch cudownych synów urwisów ale mimo to strasznie cierpię z powodu braku córki. A dzisiaj jak spotkałam kuzynkę i jej córkę aż mną zatrzęsło. Przyszła taka śliczna, pięknie ubrana tak gustownie, taka grzeczna i mądra. Moi synowie jak zwykle w ruchu, brudni i nieposłuszni a ona tak grzecznie przy mamusi siedziała, pięknie zjadła i opowiadała tak mądrze a głupoty nawet do głowy jej nie przyszło ganianie, krzyki czy awantury jak u moich synów. Jeszcze na pytanie kto jest jej najlepszą koleżanka odpowiedziała że mamusia. Potem niepotrzebnie wydarłam się na męża że przez niego nie stać nas na trzecie dziecko i nawet córki nie potrafi zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No współczuję ci dobrze że ja mam córkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam córki i muszę powiedzieć, że nie żałuję. Nie ma czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka matka taka corka, dobrze ze nie masz corki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mogłaś coś takiego mężowi powiedzieć. Dziwię się że w ogóle ktoś ma z Tobą dzieci. Sama zarób tyle żeby mieć na 3 dziecko. A najlepiej jeszcze zapłać za in vitro z wyborem płci dziecka za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaankaWWA
Czyli generalnie chciałabys miec nudne dziecko? [a to ostatnie zdanie to chamstwo w czystej postaci, wspolczuje mezowi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym niezły masz obraz dziecka, dziewczynki. Ma być ładna, grzeczna i 'przyjaźnić' się z mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz czasem taki jest los. Ja mam 4 synow ( 27l, 25l, 20l i 13l)a bardzo chcialam miec corke. Cale zycie ja + 5 facetow w domu bo jeszcze maz. Wszedzie meskie rzeczy, meskie ubrania etc :) Ale najstarszy syn 3 lata temu poznal dziewczyne, dzis to moja synowa i 2 msc temu urodzila sie moja wnuczka. I doczekalam sie malej kobietki. :) Syn i synowa czesto nas odwiedzaja a ja chodze, tulam, lulam, kupuje male slodmje rozowe ubranka a najgorsza robota spada na rodzicow. Wiec fajnie byc babcia, warto bylo tyke czekac. Moj maz tez przepadl jak zobaczyl rozowe zawiniatko. Takze los nam wynagrodzil. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było silniejsze odemnie. Mam wrażenie że relacje matki z córką są mocniejsze. Nie potrafię tego opisać ale to moje największe marzenie mieć córkę, moją małą kobietę z którą w przyszłości będę mogła rozmawiać o wszystkim. Dla mnie mama jest autorytetem i chciałabym żeby moja córka też kiedyś tak mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat babciu?bo ja mam 4 corki i jednego wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycze ci zebys sie doczekala z calego serca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam córkę i syna i oboje kocham tak samo i coś w tym jest, bo nie wiem jak was ale z córką jakoś mi tak lepiej. Mam lepszy kontakt bo więcej nas łączy i bardziej wiem jak się z nią pobawić itd np syn i jego autka, klocki no fajnie na początku ale potem nie wiedziałam co dalej żeby go zainteresować, żeby był zadowolony a z córką to z górki. Mamy wiele wspólnego i przez to lepszy kontakt. Np bawimy się we fryzjera, kosmetyczkę, w kucharki, sprzątanie i potrafię połączyć zabawę z obowiązkami. Z synem nie potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córki wydają więcej pieniędzy niż synowie. Mając córkę, trzeba sie liczyć z większymi wydatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z synem nie można się czesać, sprzątać i gotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od 4 synow, mam 51 lat. :) Wiezi z dzieckiem sa takie jak je wychowasz. Najstarszy moj syn to straszny indywidualista, ale tez najbardziej do mnie podobny, klocimy sie czesto ale poszlibysmy za soba w ogien a jak ma jakis problem to ja o tym pierwsza wiem. Drugi syn to synek ojca, maz zarazil go pasja do majsterkowania, to taka nasza zlota raczka, dobry, cierpliwy mlody mezczyzna. Trzeci syn to jak to sie mowi wolna dusza, troche artysta, wszystkiego probuje, zapominalski i zyje z glowa w chmurach. Lubie wieczorami z nim rozmawiac o swiecie i zyciu. A najmlodszy to moja taka przylepa, sportowiec, wszedzie go pelno. Moi synowie jak to mezczyzni czesto sie kloca, maz nie raz rwal wlosy z glowy, ale wiem ze kochaja sie bardzo. I jak jest np wigilia to patrze na te moje dzieci i jestem dumna ze wychowalam takich fajnych facetow. A jak ktos mi przykrosc sprawi to gotowi mu rece polamac. Takze wychowywanie synow to ciezka ale i fantastyczna przygoda. Spojrz na to jako wyzwanie. A na zakupy smigam sobie teraz z synowa. :) Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można, ale syna to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Ci się wydaje. Mój lubi ze mną gotować, pranie do pralki wkłada, podaje później do rozwieszania, czasem lata ze szczotką i chce wszystkich czesać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam, ja mam synka 4-letniego i jest moim najlepszym przyjacielem. Okazuje mi mnóstwo miłości. Jest grzeczny, spokojny, ułożony a do tego śliczny na twarzy. Też go mogę ubierać ładnie. To co piszesz to nie kwestia płći tylko charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys ty miała córkę to byłaby pasztetem , który tez gania i sie brudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A z synem nie można się czesać, sprzątać i gotować?" Jasne że tak. Mój syn robi to wszystko i ma z tego dziecięcą radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, mając trzech synów oboje z mężem bardzo pragnęliśmy córki i zdecydowaliśmy się .Sprawdzałam na internecie różne sposoby na córeczkę nawet kalendarz chiński dieta bogata w magnez i wapń i stosunek w 9 dniu cyklu tak aby plemniki żeńskie przetrwały i udało się !!!obecnie moja córeczka ma ponad 2 latka, jest taka mądra, taka grzeczna w porównaniu z synkami że od maja postanowiliśmy starać się o kolejną córeczkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12.22 ile masz lat może dzięki tobie nie będę tracic nadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i nie wierze!Dziecko bedzie takie jak je wychowasz,niewazne czy chlopiec czy dziewczynka.Chcesz aby bylo grzeczne?Naucz je tego,wychowuj dobrze.Niektorzy to chyba nie powinni miec dzieci.Dziecko to nie jest rzecz,ktora wybierzesz sobie ze sklepu,nie jest tez robotem,ktorego zaprogramujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plemniki żeńskie... matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakies prowo bo temat jest w stylu "czepianie sie garbatego,ze proste dzieci ma".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwie córki...jedna inteligentna w wieku 10 lat wie więcej niz 30 letnia kobieta,druga nadwrazliwa 12 latka,piekna,ale dziwna!!! To jest wyzwanie a nie syn!! Mąż ma tyle z nimi pytań i zajęć,że dziękuje Bogu za dwie córki i nawet nie myśli o trzecim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam że będziemy starać się o kolejną córeczkę, pytasz autorko ike mam lat, Otóż mam 40 lat.... 12:29 Plemniki X czyli z nich będzie dziewczynka i Y czyli chłopak. Wystarczy poczytać i pogłębić wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.49 dodałaś mi nadzieji, dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×