Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tak wygląda bez paska na oczach morderczyni z Rakowisk

Polecane posty

Gość gość mość
To jest stare zdjęcie, na którym widzimy dziewczynę, dziewczynkę bardziej. Gusta są rozmaite, ona nie jest odrażająca, bez przesady. Wygląd to nie wszystko, liczy się osobowość :D Tak, tak, ona zrobiła na nim wrażenie, poprzez to jaka jest, nie tylko jak wygląda. Jemu to zaimponowało. Ona jest manipulantką, więc dla niej to nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooo, nawet nazwisko widać jak na dłoni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok gusta są rozmaite, ale nie da sie ukryć, że obiektywnie pięknością nie była, a wręcz przeciwnie. jest jakis kanon piękna, ona ewidentnie się w niego nie wpisuje- ani twarz, ani figura. ale może zafascynowała go tym, że była dziwna, mroczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to ona wygląda na dziecko upośledzone ma coś w rysach dzieci w rodzinach alkoholowych tak wyglądają jakoś nie jestem zaskoczona że okazała się psychopatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty sie w kanon piękna wpisujesz? , to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yo st
Kanon jest, ale w praktyce jest on dość szeroki. Na zdjęciach obecnych, wygląda na w miarę ładną dziewczynę. Według mnie interesującą. Jest takie zdjęcie z papierosem (oczywiście, jest ono przerysowane) gdzie widać, co mogło się w niej podobać. Taka arogancja, bezczelność, zaczepność, pewność siebie - to jest erotyczne i to bardzo. Ma ładne usta, raczej miły dla oka owal twarzy. Jaka jest na żywo, nie wiem. Wielu z was wydaje się, że atrakcyjność to tylko uroda, same rysy twarzy, sylwetka. Atrakcyjność to suma cech. Wiem po samym sobie, że podobają mi się kobiety, które nie uchodzą ani za piękne, ani za szczególnie ładne. Ona pochodzi z Podlasia, ma nazwisko wiadomo jakie, więc jej rysy nie są żadnym zaskoczeniem. Na Podlasiu od wieków mieszkają Tatarzy i stąd te rysy. W rejonie w którym mieszkam, można spotkać kobiety (piszę kobiety, bo na mężczyzn nie zwracam uwagi :D), które mają cerę jasną, bladą, ale lekko spłaszczone nosy, jakby lekko skośne oczy, wystające kości policzkowe. I są to osoby mieszkające z dziada pradziada w tej okolicy. Interesowałem się i przeczytałem, że historycy ustalili, że to wynik najazdów, chyba w 12 wieku. Wiadomo, gwałty i geny zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest ładna to stare zdjęcia jak byla mlodsza teraz jest serio ladna do tego nie polka tylko ukrainka więc ukrainki zawsze sa sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać z mordy że psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona wg was ładna ? wygląda na taką wulgarną prymitywkę rodem jak baba zza straganu i faktycznie wygląda na taką która bardzo wcześnie zaczynała inicjację seksualną, to także typowe dla socjopatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
To jest Podlasie, więc trudno mówić o pochodzeniu wprost ukraińskim. Korzenie mogą być gdzieś pomiędzy Ukrainą, Białorusią i polskimi Tatarami, Polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Wygląda, srygląda. Prymitywizmem jest doszukiwanie się wiedzy o danej osobie w samym jej wyglądzie, szczególnie rysach twarzy. Jest w nich wiele, ale bez przesady. Jako osiemnastolatka, jest w miarę ładna. Przeginacie, bo lubicie przeginać. Chcecie mieć potwierdzenie jej podłości we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiadomo ze jej rodzina rdzennie stamtąd? A moze przybyli z innej części kraju? Dajcie spokój , dziewczyna niebrzydka , typowa nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miala osobowość i to w niej widział nikt nie ma wypisane na czole, że jest psychopatą wciągała go w swój świat, zapewne fascynowała, jak wciągasz się w coś coraz mocniej, to tracisz zdolność dystansowania się i spojrzenia na sprawy z boku zimnym okiem... a potem może być za późno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Skąd wiadomo? Nazwisko! Typowe podlaskie nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest z Podlasia tylko z Lubelskiego douczcie sie geografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Podlasiu kretynie od nazwisk,nie ma ani jednej osoby o nazwisku Goniewicz,wpisz sobie w wyszukiwarke moikrewni.pl i tam sobie poszukaj zanim zaczniesz dyrdymaly wypisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maksymiuk jesli juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobna do Waśniewskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goniewicz to był jej pseudonim literacki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria Goniewicz to pseudonim, pod którym wydawała swój pseudopoetycki bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Ona chodziła do szkoły w Białej Podlaskiej. Czy się mylę? Nie mam wiedzy ogromnej, ale to zapamiętałem, więc wysnuwam wniosek, że Podlasie. Natomiast Lubelszczyzna jest tuż obok i takie nazwisko, też jest tam w miarę popularne. Generalnie wschód, ale ze wskazaniem na rejon bliższy Białorusi. W ogóle to jest bez znaczenia, bo jeśli już czepiać się jej rysów, to są one z całą pewnością po przodkach ze wschodu. Bardzo wielu Rosjan, Białorusinów ma takie twarze. To jest dziedzictwo najazdów i panowania Mongolskiego. Rzeczpospolita sięgała prawie pod Moskwę, to nie ma się co dziwić, że ci ludzie się polonizowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
Kretynie :D nim się zbulwersujesz, to sobie sprawdź o czym się mówi :D MAKSYMIUK i chodzi o tą końcówkę IUK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest bez grzechu, nie rzuca kamień pierwszy... Zgodnie z dziejami apostolskimi - od 2:17 - miały być ukazane znaki na ziemi, w czasie "ostatecznym". Dzięki technice można je zobaczyć z, zachęcam do studium wierzących i „wątpiących”-https://www.youtube.com/watch?v=Z3glSeuwkVA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biala Podlaska nie lezy na Podlasiu kretyni,i jak widac koncowka nazwiska nie swiadczy o tym,skad ktos pochodzi :o zerknij sobie na mape nazwiska Maksymiuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ye ost
No to skąd pochodzi? Lublin? Dobra, nie wymądrzam się, bo wszystkich rozumów nie pojadłem. Jak ktoś może, chce, to niech napisze, gdzie chodziła do szkoły i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×