Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaskaa5

Tani i dobry balsam do ciała!

Polecane posty

Hej. Czy możecie polecić mi jakiś tani (tak do 5 zł za min. 300-400 ml)) i dobry balsam do ciała? Czy są w ogołe takie balsamy? Nie mam ochoty znowu wydawać 15 - 20 zl na balsamy Nivea. Czy balsam Europrofit, który można kupić w Rossmanie, jest dobry? Co sądzicie o balsamach firmy Isana (równiez dostepne w Rossmanie). Czekam na Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0171
Ja polecam Venus z bluszczem. Super pachnie i nawilza, cena - ok 6 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europrofit nie jest najgorszy,ale mi osobiscie nie bardzi odpowiada..za to moja mama jest zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z najlepszych balsamow jakie mialam to byl KOZIE MLEKO z ZIAJA. pobijal nawet te z wyzszych polek. teraz niestety mi sie skonczyl................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czym byl dobry? i jaki jest jeg ozapach? A uzywal ktos derii herbikaPlant? tez z ziaji...bo mam zamiar kupic ktorys z tych balsamow i jeszczekrem pod oczy ze swietlikiem i do twarzy nawilzajacy,..i wlasnie nie jestem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialek82
ja tez uzywam venus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no bez
przesady za 5 zł i jeszce 300-400ml?? I jeszcze ma byćdobry? Weź mnie nie rozśmieszaj. Z niższej półki to ewentualnie Babyderm z Rossmana,nie pamiętam ile kosztuje... Ale więcej niż5 zł... I nie wymyślaj że kupowałaś Nivea, najpierw nivea za parenaście zł za 250ml a teraz co zbiedniałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no bez
Avon za 400ml 10zł w promocji są, niezłe, i to chyba najtańsze co może być za takącenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mówiłaś że jesteś gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
przecież Nivea Garnier i inne takie to jest najgorsze dziadostwo. SKoro już na to cie nie stać, to może po prostu sobie daruj???:o Za 5 zł za 400ml to możesz się masłem z przeceny smarować albo gęsiwem \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zawsze drogie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam balsam Isana - 400ml tylko w Rossmannie za ok 6 zł - ten żółty i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> marciaaa A gdzie mogę kupić ten balsam? Nie widziałam ich ani w Rossmanie ani w Drogerii Naturze ani w żadnym hipermarkecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciaaa
szukaj go raczej w małych drogeriach albo marketach. Ja kupuję w osiedlowym samie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, najlepszy balsam do ciała to Kozie Mleko z Ziaji:) Ach ten zapach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkaaa
Z tańszych balsamów polecam Kolastynę za ok 7 zł. Bardzo łatwo się rozprowadza i dobrze nawilża. Na moją suchą skórę działa super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez polecam ....
balsam z Ziaji te kozie mleko o zapachu kakaowym mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
isana ziolony z aloesem jest ok tani i ładnie pachnie 400ml venus z wapniem świetny 400ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rownież polecam isana z rossmana - ale tylko żółta i zielona (bodylotion) - bo ja lubie takie rzadsze, moja siostra ma biały (bodymik) i dla mnie sie nie nadaja, bo jak probuje to rozsmarowac to mnie skóra boli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik*
Ja uzywam do ciała kremu Nivea Soft. Ceny nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A który balsam z Isany jest najlepszy? Ten zwykły, ten zielony czy mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venus sa bardzo dobre!! trzeba sie troche pomeczyc z rozprowadzaniem ale jak za cene ok 6 zł za taka dużą butlę to na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanowa ksiezniczka
Hmmm ja tam zamiast balsamu uzywam oliwke dla dzieci... cudownie nawilza jest troche tłusta wiec trzeba poczekac az sie dobrze wchłonie ale tak jest ok... jezeli dobrze rozprowadzimy zapach jest niewyczuwalny.. no i jest niedroga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwki używam na noc, a teraz potrzebuje balsam na dzień, coś po opalaniu, nie za tłuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia21
a moze balsamy AA oceanic wrazliwe cialo. jest ich 300ml i kosztuja niecale 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×