Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tanio sprzedam fajne rzeczy

Polecane posty

Gość gość

W zwiazku z przeprowadzka pilnie sprzedam rzeczy nowe lub uzywane w stanie bardzo dobrym: - Naturalne włosy clip in 75g, okolo 40cm dlugosci.(tzn 40 to minimum , mozliwe ze nawet 45, nie zmierze bo nie mam przy sobie niczego czym moglabym to zrobic) Zalozone kilka razy. -prostownicę remington shine therapy -NOWY podkład rimmel wake me up i inne kosmetyki (niektore uzywane po kilka razy, ale nieprzeterminowane) -bluza młodzieżowa , Biała z kapturem , z nadrukiem garfielda -książki do j.hiszpanskiego PRISMA COMIENZA -Karteczki do segregatora dla kolekcjonerów Witch i inne -Nowe PSP -NOWE: spodenki przed kolano,marynarkę firmy CAYMAN , -NOWE białe spodnie nie wiem jakiej firmy patrycja_kokos@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawka -bluza młodzieżowa , Biała z kapturem , z nadrukiem garfielda firmy Cayman -czerwoną koszule w krate CROPP - biale spodenki na lato -szorty jeansowe -biale szorty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszlym roku robilam, poza tym co roku chodze karmic bezdomnych na pks od lat. Wiec mysle ze wystarczy:) a Kasa na start mi się przyda z tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o usuniecie tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×