Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ka198555

tanio z chin

Polecane posty

Gość ka198555

Cześć, zamawiała któraś z was coś na taniozchin? ceny wydają się być marzeniem, zegarek mk 20pln, torebka mk 60pln, buty air max 50pln. przesyłka i prowizja z tego co patrzyłam za takie zamówienie wyniosłaby ok 100pln, nawet z tym ceny są mega atrakcyjne. czy zamawiał ktoś coś stąd? jak długo czekałyście od momentu złożenia zamówienia do zrealizowania go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiałam converse, jeżeli szukasz tanich butów i ci się nie spieszy to są spoko, za taką kase nic lepszego raczej nie kupisz. czekałam prawie 25dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka198555
a ile wyszły cie buty i ile przesyłka do polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same buty u chińskiego sprzedawcy coś ok 17pln, przesyłka i ich prowizja wyszła chyba 50, razem ok 70pln za wysokie bordowe converse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka198555
Troche się boje że to może być kolejny przekręt jak retrobut, ale widzę że mają facebooka już od długiego czasu i nie ma tam lawiny negatywnych komentarzy, czyli chyba kupie sobie po świętach jakieś klamociki :D Jak wszystko dojdzie i będzie ok wtedy zrobie większe zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moze nie bezposrednio od taniozchin ale na all zamowilam plaszczyk za 99zl z przesylka wyszla 135 i jestem mega zadowolona to znaczy kilka guzikow mi odpadlo:P ale plaszczyk jest super mega cieplu i bardzo ladny nie wiem tlyko co bedzie po 1 prani, ale jak na razie jestem bardzo zadowolona czekalam chyba 24 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha troche ci nie wyszła ta swoja reklama... sam ma wpisany na allegro czas oczekiwania 40dni, kupuje z taniozchin i wysyła do ludzi... powiadasz że w workach i słabych kartonach wysyłają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiał ktoś stąd zegarki g-shock??? dobre są? wodoszczelne? bo nie wiem czego mam się spodziewać za 20pln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam sporo teraz jest ogłoszeń na allegro z czasem oczekiwania na towar 30-40dni, teraz już wiadomo gdzie to kupują hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam sporo teraz jest ogłoszeń na allegro z czasem oczekiwania na towar 30-40dni, teraz już wiadomo gdzie to kupują hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjan
widziałam sporo teraz jest ogłoszeń na allegro z czasem oczekiwania na towar 30-40dni, teraz już wiadomo gdzie to kupują hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A aliexpress?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pomyślcie też czy nie żal wam tych ludzi którzy za wykonanie beznadziejnej podroby dostają grosze ,produkty ze tak powiem nieestetycznie pachna ,i naprawdę produkty z chin to jeden wielki kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola95
Witam. Tak czytam to forum i widzę że zamawiacie z tej stronki powiedzcie mi czy polecacie zakup tych butów na tej stroncę ? i jeśli tak to jak ja mam podać tam kolory które chcę zamówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola95
nike air max bo nie mogę wstawić adresu stronki nie wiem czemu. są one za 58 zł na zdj wyglądaja tak jak normalne niczym się nie różnią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie mam ten sam problem co koleżanka wyżej ;) zamawiał ktoś Maxy na taniozchin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxxim
a jak doładowałyście konto na taniozchin to nie było żadnego oszustwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a są to oryginalne produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katti C
Zamówiłam dres- adidasa , kutreczkę z eko skórki,tunikę koszt rzeczy wyniósł około 130 zł, niestety koszt przesyłki jest bardzo drogi -pomimo,że przy rzeczach pisało,ze przesylka 0 zł, aby móc do końca zrealizowac zakup musiałam dopłacić kolejną stówkę,od 2 tygodni czekam na przesyłkę i mam nadzieję ,że w końcu do mnie dotrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam vansy w sizeerze i na metce oczywiście ' Made in China ', także może ta stronka nie jest taka zła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy zamówić. Opłaca się? A co z wysyłką czy w ogóle to wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ;) Mam pytanie wiecie może czemu tam obok jest napisane że przesyłka kosztuje np 8.33PLN a wy płaciłyście 70 czy 100 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z urzędem celnym? podatki, cła, otwieranie paczek? Miał ktoś jakieś problemy przy zakupie 'firmowych rzeczy' typu air maxy itp? Bo jak wiadomo, za zakup podróbek można dostać niezłe kary finansowe, dlatego też pytam, jak to wygląda przy zakupach z tej stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj spamerze, chodzby zlotowke to kosztowalo to nie jest jej warte! Gowno, ktore po 2 dniach sie rozleci, przesylka kosztujaca 2x tyle co produkt? zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś zenadą. Jeśli jesteś naprawdę taki durny to płać po 500 zł za buty w "orginalnym" sklepie, których cena produkcji i tak nie przekroczyła 50 zł. Wiele razy tam zamawialem, i jakość jest identyczna, więc jak chcesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamawiajcie tam to oszuści !!! Nie ma z nimi kontaktu, doliczają bardzo duże pieniądze za przesyłkę, która kosztuje dolara w Chinach !!! Oszukują na wadze przesyłki !!! Wysyłają nie te rzeczy, które się zamówiło a potem nie ma kontaktu, uważajcie, bo stracicie pieniądze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej zamiast przez milion pośredników kupić u źródła na Aliekspress. Jeżeli chodzi o import z Chin to jest to bezpieczny i polecany wszędzie portal. Tutaj możesz sprawdzic szczegóły http://aliexpress.e-import.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×