Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tarot

Polecane posty

Gość gość

Czy wróżenie z tarota dla siebie kiedy nie zna się znaczeń kart tylko odczytuje wróżbę z książki temu poświęconej jest grzechem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossross
Bzdura, czytanie jakiejkolwiek książki nie jest grzechem, a jak nie znasz kart tarota, to nie ma mowy o żadnej wróżbie. Jeśli masz jakiś problem i chcesz poznać odpowiedź na jakiś pytanie, to ci postawię prawdziwego tarota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie a dało by radę postawić karty bo sama chcialam ale nie znam się i jak tylko postawiłam to musiałam czytać ich znaczenie i nic z tego nie wyszło to jak stawiasz tego tarota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossross
Przecież ci nie powiem jak stawiam, tylko ci postawię, ale to nie zabawa. Opisz krótko problem lub skonkretyzuj pytanie, ma być jasne, to jasna będzie odpowiedź. Poza tym potrzebuję datę urodzenia i płeć osoby której stawiam karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarot to brama dla demonów. Kazdsy kto się tym bawi jest tak samo głupi i nierozważny jak ten co wywołuje duchy. Najp[ierw wróżą a potem latają po księżach , egzorcystach bo coś się przyczepiło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od bramy dla demonów - tarot nie jest dla dzieci ani dla idiotów, najpierw trzeba mieć wiedzę a potem umieć z niej korzystać. Zanim się odezwiesz to pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne żadna wiedzia ci nie pomoże. Nie bez powodu nazywany jest Biblią Szatana. Takie wróżki , uzdrowiciele ,i reszta tej bandy to szkodniki i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym wiedzieć czy znajdę swoją drugą połówkę i czy to będzie Szymon? Data urodzenia to 20.05.1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie to Szymon . Poznasz w tym roku Rudolfa i Szymona oszczysz ciepłym moczem. Powróżę , powróżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy znajdziesz swoją połówkę to pytanie ogólne, życiowych kart ci tutaj nie rozłożę. Skupmy się więc na owym Szymonie bo chyba on cie teraz najbardziej interesuje. Wygląda na to że widzisz go przez różowe okulary. Owszem jest zainteresowany, ale chyba nie tylko tobą, lub może traktuje ciebie nie tak poważnie jak ty jego. Ciebie cech**e niepewność z natury stąd zawsze masz jakieś wątpliwości. Potrzebujesz partnera, który to u ciebie zauważy i nie naciskając delikatnie popchnie do przodu, tak abyś zyskała więcej pewności siebie. Niewykluczone że ktoś taki już ciebie dostrzegł, może rozejrzyj się dokładniej dookoła siebie ? Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossross
sorry nie wpisałam swojego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grossross Mozesz mi tez powrozyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossross
Tarot to nie wróżba, nie zajmuję się wróżeniem. Mogę odpowiedzieć na jedno twoje pytanie jeśli je określisz, podasz datę urodzenia i płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wielkie za wróżbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze.Moja data urodzenia :30.7.1986 (kobieta).Czy ten mezczyzna 5.1.1969 chce mi zaszkodzic i zle mi zyczy ? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mi też odpowiesz na pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossross
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossross
Ktoś mi sie tu mi podpina ;) jakiś fanatyk biblijny zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossross
Do 30.7.1986 (kobieta) Wszystko wskazuje na twój sukces, już jest lub za chwilę będzie. Sukces zasłużony, bo poskromiłaś swoje naturalne ograniczenia. Jednak jest ktoś w twoim otoczeniu kto ci tego zazdrości, kto próbuje twoją pracę przekuć na własne zwycięstwo i czyni to z godną podziwu dyplomacją. Miej oczy i uszy otwarte, nie wierz wszystkim i wszystkiemu, pilnuj własnych spraw. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,co piszesz sie zgadza,bo nawet wiem,kto ta osoba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże wspolczuje tym wszystkim izoterykom .:-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj powrozysz jeszcze mi?prosze agnieszka 13 03 1987 czy bede z mezczyzna w ktorym jestem zakochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossross
Agnieszce postawię karty jutro. Zaglądanie do cudzych bagaży jest męczące. Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossross
Do Agnieszki Dużo się dzieje dookoła ciebie, chyba nawet za dużo. Osobie na której ci zależy nie bardzo odpowiada takie tempo i chaos jaki tworzysz dookoła. Postaraj się dla wspólnego dobra trochę wyhamować, przeanalizować niektóre znajomości i nie szukać problemów tam gdzie ich nie ma. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o postawienie tarota. 27-12-1989 (kobieta). Pytanie brzmi: Czy się wyleczę i kiedy to wkońcu nastąpi?A także czy w moim otoczeniu jest ktoś kto mi źle życzy (kobieta/mężczyzna)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grossross
Do 27-12-1989 (kobieta) Twój stan zdrowia może wynikać z twojej skłonności do przesady. Pomyśl co robisz źle lub niewłaściwie, czego być może powinnaś unikać, a tego nie robisz. Nadmierna eksploatacja własnego organizmu nie przyniesie dobrych skutków. Przyjrzyj się osobie, która intensywnie ubiega się o twoje zainteresowanie, jej intencje mogą być skierowane na własny interes. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja 27-12-1989 Ta osoba to męzczyzna czy kobieta?I nie odp. na moje pytanie: kiedy się wyleczę. Niestety ja nie mam wpływu na swoją chorobę, a organizmu od dawna już nie eksploatuję chyba że psychikę. T z kolei nie wiaze się z moją chorobą, bo nie jest ona natury psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie o szkodliwości tarota ten grzech bałochwalstwa powoduje ze ty i twoje dzieci do 4 pokolenie będą cierpień np zdrady biede i cholera wi co jeszcze przez jeden twój błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×