Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania i alicja

tatuaze u kobiet? sexi czy nie?

Polecane posty

Gość ania i alicja

zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im Manuel
skore masz jedną koniecznie potrzebujesz znaków szczególnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimrod
mega sexowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huehuehue br br
Nie wiem, podobno na starość robią się z tatuażami problemy, ale nie będę się przy tym upierał, bo na takich pierdołach się nie rozeznaję. Mnie to obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta i uwazam
ze to sexowne, sama mam jeden maly na karku, planuje drugi na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panadol
Jak dla mnie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uwazam
Ze jest grupa facetow ktorych to podnieca,druga grupa ktora obawia sie takich kobiet i trzecia-ta najgorsza to faceci ktorzy kobiete z tatuazem(nie mowie tutaj o jakims malutkim motylku)traktuja jak..,,lekko-ladnie mowiac.Pisze to z wlasnego doswiadczenia(mam dwa dosc duze,jeden na ramieniu i drugi nad pupa)ale powiem szczerze ze pomimo tych doswiadczen nie zaluje bo jest to kawalek hostorii mojego zycia ktora w ten sposob wyrazilam i wazne ze sa one zrozumiale tylko dla mnie.Fajny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla3232
ja mam 6, w tym jeden dosc kontrowersyjny bo symbol materialow zakaznych :D i jakos w dupie mam czy komus to sie podoba czy nie. wazne ze mi tak i tego sie trzymam.a planuje juz kolejny :) a mam na karku, dole plecow, prawym ramieniu, lydce, nad pepkiem i pod obojczykiem. a chce na lopatce cos ekstra :) a za motylkami czy innymi "dupnymi" motywami nie jestem. tatuaz to musi byc cos uzewnetrzniajacego mnie, moje zycie, mysli, pragnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla3232
a i wiekszosc ludzi z ktorymi mam do czynienia to odrzuca, w tym mojego faceta ktory kategorycznie zabrania mi wykonanie kolejnego ale mnie to kreci. gdybym miala sie przejmowac tym co mysla u mnie ludzie to musialabym zoperowac sobie pysk i przeorac sylikonem piersi a skoro tego do tej pory nie zrobilam to znaczy ze mam ich opinie kompletnie w dupsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuaże owszem, są seksowne, można je robić naprawdę w wielu miejscach, w okolicach kostek, łydek, pleców, tyłka, do wyboru do koloru. Jednak tak naprawdę nie tyle chodzi o miejsce, co o wzór, może myć "dobre" miejsce, słaby wzór i efekt końcowy będzie nieciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uwazam
NeiNei swieta racja,Lejla ja akurat mam takiego meza ze jak zobaczyl u mnie to za moja namowa poszedl zrobic i teraz ma 2 i tak jak ja planuje nastepny,a tematyka i znaczenie tatuazu jest dla mnie najwazniejsze. Ja mam na ramieniu tribala ktory oznacza dla mnie najwiecej(rozlaka z moim mezem i ciezka choroba mojej mamy)tego tatuazu nic nie pobije i drugi,tez mozna powiedziec tribal z czerwona kula to jest moje zycie na obczyznie.U mnie nie jest tak ze mam kaprys i siup-tatuaz,z tatuazami sie zestarzejemy i chce zeby to bylo tylko moje i bardzo bliskie,ale wracajac do tematu to tak jak napisalam spotkalam sie z roznymi opiniami ale jesli chodzi o facetow to ten typ3 wg mojego postu wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie wypowiem
Ja bardzo lubię tatuaże, ale podobnie jak inni uważam, że każdy tatuaż powinien coś dla nas znaczyć, być pamiątką jakichś wydarzeń, czy opisywać nasze życie albo osobowość... Bez sensu jest tatuowanie sobie jakichś kokardek dla ozdoby czy innych pierdół - no chyba, ze taka kokardka ma dla nas naprawde jakieś osobiste znaczenie ;) bo pamiętajmy, że tattoo zostaje z nami na całe życie i taka kokardka to może podobać się 20 letniej dziewczynie, ale już niekoniecznie 40 letniej Pani :) co innego jak taka kokardka wiąże się z jakimiś wspomnieniami i ma dla nas duże znaczenie Sama mam jeden tatuaż, to cytat, moje motto życiowe :) mój tatuaż ma dla mnie ogromne znaczenie, dodaje mi odwagi w życiu i przypomina mi ciągle co jest dla mnie najważniejsze i czym powinnam się kierować :) Planuje kolejne tatuaże, mam już pomysł na kolejny, to będzie tylko jedno słowo ale ważne dla mnie i opisujące moją osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od miejsca, wzoru. Lubię tatuaże, ale wiem też, jakie są uzależniające;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uwazam
Dark masz racje,ja po zrobieniu pierwszego a nawet w trakcie robienia(pomimo 4 godzinnego bolu)juz myslalam o nastepnym,jednak minelo pare lat zanim zrobilam kolejny,bo tak jak napisano nie moze to byc kaprys bo zrobienie to pikus ale usuniecie to juz wieksze cierpienie i blizna wiec trzeba naprawde dojrzale do tego podejsc.Ja zyje w kraju gdzie widuje ludzi nawet starszych na wozkach innwalidzkich z tatuazami nawet na twarzy i niejeden czlowiek pewnie sie zastanawia co za debil?A moze to jest jego zycie...no wlasnie,a ludzie nie potrafia czasami pojac tak prostych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem tatuaże są bardzo seksowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZDECYD. omijam takie kobiety mam skojarzenie ze to jest po KRYMINALE i to dłuuugim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, tatuaż dobrze dobrany i w dobrym miejscu upiększa ciało człowieka, niestety 99% osób robi to w sposób nieprzemyślany i chaotyczny, dziargając sobie motylka na łopatce, a taki tatuaż to nic ładnego.... przykładem niech będzie Chylińska gdzie jeden tatuaż nie pasuje do drugiego, czy idiotyczne skrzydła anioła na plecach u Dody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te skrzydła dody to jej jedyny dobry tatuaż - dobrze wykonany i pasujący do miejsca na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten tatuaż jest piękny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się bardzo podoba - nie mój styl, wolę inne tatuaże, ale na tej kobiecie wygląda pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie autorki/autora tematu było czy tatuaż może być sexi, więc wrzuciłem wzór idealnie pasujący dla kobiet i kojarzący się z czymś delikatnym. Taki tatuaż dla mnie jest mega sexi, zwłaszcza na ciałku drobnej kobiety :) Można walnąć smoka czy trupią czachę... jak kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można, osobiście jestem gdzieś na środku - nie lubię bardzo męskich wzorów, ale nie chciałabym czegoś tak delikatnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wyglądają jak brudaski, słabe, jak by im się gazeta przykleiła, śmieszne. Seksu zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ludzie którym się coś niepodoba nie mogą jakoś grzecznie wyrazić swojej opinii tylko muszą wyszukiwać najgorsze określenia jakie im do głowy przyjdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×