Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tatuaże u kobiet to moda czy coś innego

Polecane posty

Gość gość

Macie coś z głową, że sobie ptaszki i motylki dziaracie, czy co? Ani to ładne, ani seksowne. Tatuaże są dla kryminału i ludzi z marginesu. A kobiety się szpecą tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wytatuuje po to, zeby tacy ludzie jak ty sie ode mnie automatycznie trzymali z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho, kolejny z problemami :) nie będę prawić kazać czy morałów i też sobie daruj, napiszę tylko, żyjesz więc daj żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moją głową wszystko w porządku, a z twoją? To chyba nie jest normalne tak się przejmować cudzym wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda to moze byc na buty, nie na tatuaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaskakująca znajomość ludzi z marginesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moda, moda. na wszystko może być moda, bo przecież niemożliwe, żeby nagle tyle osób chciało sobie cos kiczowatego namalowac, bo nagle maja jakies przeslanie pokazac, jakies wspomnienia zachowac, czy cos. nagle wszyscy tak maja? sorry. glupia moda dla nierozumnych ludzi. jak bedzie miala baba 50 lat, to jak to bedzi wygladac. szkoda gadac. a po usunieciu takiego badziewia i tak slad pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie... te tatuaże u kobiet są obrzydliwe, aż mi odchodzi ochota jak widzę. Paskudne i aseksualne, nie wiem po co dziewczyny się tym oszpecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobiety cie widza to tez im przechodzi ochota ale nie martw sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, moją życiową ambicją jest żeby mnie jakiś "facecik" na ulicy chciał przelecieć :D Po usuwaniu tatuażu nie zostaje ślad (chyba, że usuwasz go metodą dezodorantu i zapalniczki), a w wieku 50 lat będę wyglądała jak każda inna 50latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy moda czy nie, ale kobiety z tatuażami wyglądają męsko, takie babochłopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypomnę sobie o tym kiedy następnym razem będę się przyglądać w lustrze mojej kobiecej figurze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męsko wyglądają kobiety bardzo wysokie, szerokie w barach, z męskimi rysami twarzy. To co mają na skórze nie ma nic z tym wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, może mieć. Akurat tatuaże na barkach/karku optycznie poszerzają bary i wyglądają jakoś męsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wytatuowany bark i wcale to nie wygląda męsko - ale mam też drobną budowę. Nawet ładnie podkreśla zgrabne ramię ;) Trzeba po prostu umieć dobrać wzór do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie modelkę i artystkę Sarę Fabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te dziary u kobiet są obleśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaże, dziary to możesz ty mieć jak ci kumpel zrobi wykałaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zobacz sobie modelkę i artystkę Sarę Fabel. " x Artystkę? Chodzi ci o tę laskę bez talii, z pompowanymi cyckami i wyglądającą jak tanią dziwkę tlenioną dziunię, która wygląda jakby dopadł ją nachlany tatuażysta? :D To sobie faktycznie idolkę znalazłaś, nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biust ma naturalny, jest zgrabna i tak - jest artystką. Z wykształcenia jest nauczycielką sztuki, a pracuje jako ilustratorka i tatuażystka. Moim zdaniem to śliczna dziewczyna i jest bardzo kobieca. Poza tym opanuj trochę swój brak kultury. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się bardzo ośmieszyłeś...nawet nie umiesz wyszukać nazwiska w google i wszystko co znalazłeś o jednej z najlepszych tatuażystek na świecie to fotka z jej instagrama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie dziwną masz definicję "kobiecości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie dajki też są "bardzo kobiece". o ile ktoś gustuje w wulgarnych babskach. A cycki a i owszem, ma robione i to bardzo widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać panienka z nagich bardziej słynie niż z "artyzmu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko patrz na tego babochłopa.... http://inkspiredmagazine.com/wp-content/uploads/2014/09/936full-sara-fabel.jpg To, że nie podobają Ci się tatuaże to jedno...ale wyzywanie kobiety której nie znasz i udawanie, że wcale nie ma lepszej sylwetki niż większość "dziuń" które miałeś przyjemność poznać jest trochę żałosne. Podobnie jak zignorowanie jest wszystkich sesji fotograficznych z magazynów i całej galerii jest prac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma, to push up, na jej zwykłych zdjęciach widać, że ma normalną sylwetkę. I jest bardziej znana ze swojej profesji niż z "nagich zdjęć" (których jakoś nie mogę znaleźć, a specjalnie sprawdziłam teraz czy się jakieś wyświetlają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano wychodzi... https://www.google.co.uk/search?q=sara+fabel&es_sm=93&biw=1366&bih=667&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ei=np9XVJv8GtWOsQTOjIC4BQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&dpr=1#tbm=isch&q=sara%20fabel%20art&revid=2008136999&imgdii=_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lci6h7JWG81qct0afo1_500.jpg u faktycznie cycki ma raczej robione. tu się akurat nie ma co oszukiwać. ale niezła dupa by z niej była, gdyby się tak dziwnie nie wyozdabiała. normalny facet to jednak woli laskę taką jak ją "pan bóg stworzył", a nie w jakieś dziwaczne wzorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×