Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TaWredna kim jest co o niej wiadomo

Polecane posty

Gość gość

Oprócz oczywistej oczywistości ze jest kretynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie się dowiem kim jest ta idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 2 potomstwa jedno to chlopiec a drugie jakiś karakan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kim jest kim nie jest, niedlugo sie i tak zmyje, jak wiekszosc zjechanych tu zalogowanych przydupasów. charyzmatycznych kafeterianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Franka
znowu ty z tymi sucharowymi tematami? idiotką niezłą jesteś ty autorko. Zrób śledztwo to się dowiesz "co o niej wiadomo" poświęć na to wszystkie siły i finanse wszak to cel twojego pustego życia :o ale musisz być samotna w sumie to mi cę nawet żal :( o której bym nie weszła zawsze tu jesteś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym zauważyć, że w sumie tylko czytam, ale gdy pojawił się temat o dns to tawredna bardzo chciała żeby był o niej-po prostu spełniło się jej marzenie, czy to nie urocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawajcie tu jakieś niusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz bedzie temat "kim jest karakan wrednej co o niej wiadomo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez czekam niech ta laska cos napisze co ja zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z niewielu normalnych kobiet na forum. A Wy jesteście puste kretynki z mózgami pantofelków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ta jej znajoma jednak znajomą nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnych? przydupas jakich malo, oby sie zmyła jak najszybciej, choc nie pochwalam ujawnianai danych na forum, to czekam az 'znajoma' cos napisze i ja wykurzy skutecznie, to to jest jedyny skuteczny sposób na zalogowane trolle. do tego wredna jest przyglupia, wiec tynm bardziej nie chce sie czytac jej shitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ktoś napisze jak maja na imię te dzieciary wrednej, bo podejrzewam że jakieś patologiczne typu Nikola czy Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz znaczenie słowa"przydupas" czy gdzieś je usłyszałaś i ci się spodobało? Zabawne jesteście. To, że zgadza się z dns w kilku sprawach to problem? Ja też się zgadzam, choć nie zawsze. Nie zaloguję się jednak żeby nie być przedmiotom waszego ataku kurki bezmózgie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedmiotem, bo mi zaraz błąd wytkniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj sobie temat po tytułem dns, wredna wyskakiwala przed szereg niepytana, ktos wrzucal na inne zalogowane, ta odpisywała w swoim imieniu na swoj temat jakby nigdy nic, zenada. widac ze jara sie tym bagnem, ktore ostatnio sie tu dzieje za jej sprawa i szuka atencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam na wieści o wrednej idiotce od trzech dni nie mam obiadu, bo ją śledzę. Dzisiaj już od rana na nią poluję i gnębię, nawet się nie ubrałam i prawie nic nie zjadłam wszystko żeby tylko dorwać tę sukę bez własnego życia, która żyje tylko kafeterią hahaha TaWredna ty szmato! dawajcie jakieś niusy szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka TaWredna, led i dns to szmaty, kur/wy dzi/wki prostackie do pient nam kobietom z klasą nie dorastacie hahaha taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawianie błedów to twoja jedyna riposta i jedyna posiadana madrosc? plytkie to bardzo. tym bardziej ze ostatnio sie na tym przejechalas, bo ograniczony umysł nie wychwycil sarkazmu. pora wleciec na wyzszy poziom w pyskowkach, bo grammar nazi przystoi gimbusom i trollom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:38 nie podszywaj sie pod autorke, zeby wysmiac jej rzekomą ortografię i hipokryzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest twoje życie? brudna,śmierdząca,bez żarcia.... matko kochana! to trzeba byc pi/erd/oln/ietym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.40 a co już musisz się bronić? hahaha przyszła kryska na matyska nie trzeba było robić takich błędów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Franka
poprawianie błedów to twoja jedyna riposta i jedyna posiadana madrosc? plytkie to bardzo. tym bardziej ze ostatnio sie na tym przejechalas, bo ograniczony umysł nie wychwycil sarkazmu. pora wleciec na wyzszy poziom w pyskowkach, bo grammar nazi przystoi gimbusom i trollom. x a to co wy tu robicie zakładając te tematy to komu przystoi? chyba tylko szambonurkom :o dziewczyna jest tu od niedawna, a już robicie cyrk. Nie ważne co piszesz - jak jesteś zalogowany to trzeba cię tu rozjechać tak robią damesy na poziomie MONDRE I PIENKNE! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:42 te raczke mozesz sobie wsadzic w d**e, bo to nie ja pisalam podszyw pod autorke. nie jestem kretynka zeby pisac sama ze sobą, robic blad ortograficzny, uzywac wulgaryzmow po to, zeby zaraz pozniej napisac ze jestem kobieta z klasa a na koniec podsumowac "taka prawda", po czym odpisac sama sobie ze sie podszywam. ale skoro sadzisz swoją miarą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama Franka, gowno prawda, zalogowanych jest milion, nówki sztuki, stare, czesto bywajace, rzedziej. ona jest beznadziejna bo wlazi w d**e, identyfikuje sie z zalogowanymi gwiazdami, mimo ze jest od nich 100 razy glupsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama Franka 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:48 jakbys nie poprawiła tego błedu, to bys sie zesrała? płaca ci za to, ze jestes slownikiem kafeteryjnym czy robisz to z nudow? jarasz sie tym, ze "wylapiesz" czyis blad w pisowni? jestes madra? 90% ludzi, ktorzy to przeczytali zauważyli ten ewidentny blad, ale o tym nie pisza bo nie sa trollami debilami. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×