Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inguuusia

Teekanne superfruits kto coś wie?

Polecane posty

Gość inguuusia

W ubiegły weekend odwiedziłam koleżankę, która poczęstowała mnie herbatką superfruits z teekanne i stąd moje pytanie, czy wiecie gdzie znajdę herbatkę teekanne superfruits? W sumie to taka owocowa herbatka, mi smakowała. Jeżeli ktoś widział teekanne superfruits to proszę o odpowiedź. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLVVVIA
yyy pewnie tą herbatkę znajdziesz w jakimś większym hipermarkecie jak tesco, czy lidl. musisz zwyczajnie poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkerka
Nic nie slyszalam na temat herbatki superfruits z teekanne, jeszcze takiej nie pilam chociaz dosyc sporo owocowek pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaMIIA
bo to jest nowy smak, tzn. superfruits jest nowa herbatka owocowa z teekanne, probowalam i dobra wisniowa herbatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka100
Kurczę teraz robi się co raz chłodniej to wręcz zalecanie będzie picie owocowych herbatek jak przykładowo superfruits z teekanne, nie wiem jak wy, ale ja już w swoim mieszkanku z kocykiem to się nie rozstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vveronica
ojj tam kocyk kocykiem, lepiej zeby sie sezonik grzewczy rozpoczynal jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losiecky
jak chcecie sie rozgrzac to sobie to tego superfruitsa z teekanne dorzucie ociupine rumu, to dopiero bedzie rozgrzewajaca herbatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynka80
Taa, ale dzieciakom takiej herbaty nie podasz, ani w pracy nie wypijesz jedynie jak masz troche wolnego czasu to ewentualnie wtedy mozesz taka herbatke z alkoholem wypic, ale przyznaje ze pomysl calkiem niezly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuteczkaALI
grrr, a u mnie dalej nie grzeją tyle dobrze, że można jakoś się rozgrzać ciepłą herbatką jak teekanne superfruits do której dodaje jeszcze suszone owoce goi i miodzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonique99
to ci szczerze wspolczuje, pazdziernik za pasem to i grzac juz powinni, ale co tam da sie jakos przetrwac. byle tylko te zimnicowe miesiace zlecialy z ekpresowym tempem i potem znowu nastanie wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrinaaD
Byle by zima nie była mroźna, naprawdę mam taką nadzieje, że będzie raczej lajtowo niż wersja pełna śniegu i niskich temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAKUjaca
jest ledwo co pare stopni na minusie, a ja juz mam serdecznie dosc takiej pogody. grrrr zimooo przemijaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLUSHOWYmis
lepiej zeby popadalo, a potem to juz cieplo moze byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOXXXXI
Na dobra w sprawe na wielkanoc byc moze sniegiem nie posypie skoro jest go od groma w styczniu i lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapenta
foxi snieg to na powitanie mielismy w marcu, wiec jeszcze nie wiadomo co nam kwiecien przyniesie. mam nadzieje, ze jednak nie bedzie sypac sniegiem i bialych swiat nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwanczok
przeciez na opakowaniu pisze jak byk, ze to herbata superfruits z teekanne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes98ia
eeeeeeee tam opowiadasz, pewnie gdzies nazwa teekanne superfruits jest ukryta i to taka zagadka logiczna hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherl0ck
Na każdym opakowaniu jest nazwa, mistrzu zbrodni i logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WATS0N
Teee sherloch nie cwaniakuj :D może chłopina jest ślepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmitka921
nastepny geniusz i potrafi pisac na klawiaturze i odpowiadac na pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmora n0cna
dobrze, ze temat herbatki teekanne superfruits tak sie rozwija. swoja droga ludzie juz po wakacjach, lecie. idzie jesien, jakie to smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryptotoszka
nie przejmuj sie, jeszcze tylko jakies dziewiec miesiecy i znowu bedzie lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larsza
kto to widział żeby w październiku padał śnieg :/ pogoda jest okropna grunt, że w kaloryferach zaczeli grzac bo tak bym cały czas jechała na superfruitsach z teekanne i innych ciepłych napojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiuniuniunia
Teekanne Superfruits widziałam w carrefourze :) Wiem, bo czesto tam kupuję herbaty tej firmy i ta tez mi się rzuciła w oczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria221
Kupilam wczoraj, zaparzylam, poczekalam az ostygnie dodalam lod i troche cytryny. Jako taka ice tea teekanne superfruits sprawuje sie znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANikaa90
Smakowo bardzo spoko :) Nawet moje dzieciaki lubią :) Pogoda trochę bardziej na zieloną z cytryną, ale taka superfruits też ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×