Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bambaramba

telefon dla babci

Polecane posty

Są specjalne telefony dla seniorów. Od 149 zł. Mają łatwą obsługę i bardzo duże cyfry na klawiaturze. Mają też alarm, który jednym naciśnięciem wysyła do najbliższej osoby informację z prośba o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź taki jaki poleca krakowskimtargiem, idealny dla starszych osób, bo prosty jak konstrukcja cepa. Nie będzie problemu nawet z zapisywaniem numeru czy zarządzaniem kontaktami. No i ma radio, a dzięki temu babcie mogą odtwarzać ulubioną rozgłośnię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto podarować jej coś nowocześniejszego, żeby uczyła się i poszerzała swoje horyzonty. Na przykład http://poziom7.pl najlepszy pod względem obsługi telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefony od Myphona mają serie dla seniorów, wogóle to ostatnio widziałam że sferis ma całą kategorię telefonów dla osób satrszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z tym spamem reklamowym wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz na baterię, zasięg i duże guziki. Spory wybór jest w rtv euro agd. Masz tam zakładkę albo na allegro. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocanka
Ja też bym kupiła jakiegoś MyPhone'a, są super dla starszych osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla babci spokojnie wystarczy jakaś klasyczna nokia. Byle by był to telefon z klawiaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaMiluna
ja polecam zajrzec do media expert, maja tam takie 'nieudziwnione' z duzym wyswietlaczem itp ;p no i ubezpiecz koniecznie, bo wiesz - staruszce latwiej wyrwac telefon z reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwendy
Moja kazała sobie kupić Lunę, bo wolała smartfona :) I jest bardzo zadowolona, że taki jej kupiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilkowyje
ja swojej babci doslownie dwa dni temu kupilam w media expert telefon samsunga...nie mialam takiej kwoty od razu to wziełam na raty i odkrylam, ze to sie serio oplaca...także...WILK SYTY I BABCIA CAŁA :P przy takim rozwiązaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejrzyj sobie electro.pl, gdzie jest pełno telefonów. Można też tam brać na raty. Jak ja tam szukałam telefonu, to ostatecznie kupiłam też telewizor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaa_1
Moja babcia korzysta z telefonu MaxCom MM560BB dla seniora zamówiłem jej na sferisie, w końcu babcia jest uchwytna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrissym
Moja babcia ma Metro+, bo ogólnie bardzo lubi telefony z klapką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno kupowaliśmy babci telefon w Plusie wzięliśmy Nokie z dużym cyferblatem najprostszy w obsłudze bo wiadomo babcia już nie idzie z techniką do przodu. Jest zadowolona i dzwoni czyli trafiliśmy z prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telefony dla seniorów tak typowo są o tyle fajne że mają dużo ułatwień w obsłudze i fajny jest przycisk SOS gdy coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka111
Moja Babcia tez śmiga na telefonie MaxCom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralinka_99
Jakies maxcomy sa chyba dobre dla starszych ludzi. Tylko jak bedziesz kupowac w jakims media expert to od razu ubezpiecz, bo tam mozna na miejscu, a babciom to niestety czesto kradna torebki w tym chorym kraju...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@karolinka_99 a jak u nich to ubezpieczenie wygląda dokładnie? Bo to faktycznie przydatna rzecz, ale chętnie wysłucham kogoś, kto korzysta z tego, bo tego prawnego języka zumowy, to obawiam się, że nie zrozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85amy
Może Flip 3? Wygląda fajnie, jest całkiem tani i poręczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tika12
Zdecydowanie dla seniora telefon maxcom,dla babci i dziadka właśnie te telefon wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzyj sobie oferty promocyjne w naszej aplikacji - z pewnością znajdziesz telefon dla babcie w najniższej cenie :) Zwróć uwagę na wielkość przycisków i ekranu oraz możliwość ustawianie wielkości czcionki. Iwona z Mojej Gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikon
Ojciec zamawiał w sferisie dla babci maxcom, babcia śmiga na tel jak 18tka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×