Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość novumnovumnovum

Telekomunikacja Novum-opinie...

Polecane posty

Gość novumnovumnovum

Czy ktoś pracował w tej firmie? jakie są wasze opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novumnovumnovum
ja pracuje w olsztynie jako telemarketer tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkjdkjdalkjdalksnd cnn2
ja nie pracowałam ale pracowało kilku moich znajomych. po pierwsze ta telekomunikacja naciąga ludzi jak tylko się da i oszukuje z umowami. pracowników traktuje jak śmieci, mojemu znajomemu nie wypłacili części pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5677651
ja pracowalem, duża rotacja, nie polecam nikomu, przerwy niepłatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemark23
no właśnie też się chętnie czegoś dowiem, moja znajoma się tam wybiera i mnie namawia,to na towarowej chyba w olsztynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemark23
czemu fikcja? piszą w ogłoszeniu ,że 12 zł na godzinę, do tego prowizje, jak na olsztyn to dobra stawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321123456789
a propo novum. znam ten klimat...biorą ludzi jak popadnie i zwalniają ich po paru dniach lub tygodniach albo sami się zwalniają, bo nie znoszą tej presji. trzeba okłamywać klientów i robić umowy na tepsę. ja akurat pracuję w ostrołęce,ale wiem ,że call centra są też w olsztynie i ostródzie i siedlcach. rozmowy sprzedazowe są odsłuchiwane przez tzw.dział weryfikacji i często odrzucane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvvaarroo
Co dotyczy wynagrodzenia za pracę to ktos zapominial dodac ze wszystkie kwoty podawane sa brutto a jezeli chodzi o prowizje za umowy to dopiero jest fikcja!!!!!!Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321123456789
te 12 zł na godzinę to stawka brutto na drugą zmianę od 15 do 22 i dopiero jak wyrobisz tzw. wskaźnik, co wcale nie jest łatwą rzeczą, także jak się ma te 7zł na rękę to jest ok a prowizja to ok. 10 zł za umowę, które dostajesz dopiero jak klient podpisze umowę, a jak nie podpisze to dostajesz tylko 2 zł za umowę, a wcale nie jest łatwo takiego klienta pozyskać, jak się ma 3 umowy dziennie to już jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321123456789
alvaro, zgadzam się z tobą, nie polecam też pracy w tej firmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvvaarroo
I jeszcze jak nie zrobisz tych 3 umow to jestes straszony ze bedziesz musial(a)przychodzic na 2 lub 1 zmiane ktora Ci nie odpowiada lub musisz pozegnac sie z ta wspaniala praca.Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvvaarroo
A niektorzy moga nic nie robic i tez dobrze!!! i maja jakims cudem wskaznik!!!To dopiero jest ciekawe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321123456789
alvaro, a gdzie pracowałeś lub pracujesz? domyślam się,że pracowałeś, bo długo tam nikt nie wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvvaarroo
Pracowalem w Ostrodzie i juz po tygodniu mialem serdecznie dosyc, atmosfera w pracy i obiecanki to jedna wielka sciema!!!Pozdrawiam 987654321123456789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvvaarroo
Pracowałem w Ostródzie ale te obiecanki i ta atmosfera to wielka jedna ŚCIEMA!!!Pozdrawiam 987654321123456789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska taka jedna z olsztyna
Ja aktualnie pracuję w novum w Olsztynie. Już trzeci miesiąc się tam męczę. Moja największa wypłata to 900 zł. Niektórzy ludzie są fajni, ale kierownictwo... masakra.Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednim miejscu. Prostactwo i buractwo.Atmosfera jest często napięta. Beznadzieja. A jak jest w Ostrołęce? Dużo ludzi tam pracuje? Bo u nas ok. 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska taka jedna z olsztyna
Nie dali mi wolnego, a musiałam się uczyć do egzaminu, i zawaliłam go.Po za tym są przymusowe soboty 2 w miesiącu, za przerwy oczywiście nie płacą, co jest sprzeczne z założeniami umowy-zlecenia. Przy pracy na kompie należy się 5 minut przerwy za każdą przepracowaną godzinę. I co najważniejsze, naszą pracę rozlicza system komputerowy. Nieważne, że jest awaria, nikt ci za to nie zapłaci, siedzisz pół godziny za free, liczy się tylko twój czas pracy w systemie, jak jest zebranie to tez ci nie płacą, blokujesz się na 15 minut i nie masz za to płacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvvaarroo
To samo bylo u nas, przeciez ludzie maja rozne swoje sprawy osobiste i nie moga sie zwolnic ani wziasc wolnego a tym bardziej ze nikt i m za te wolne dni nie placi.Nawet jezeli zachorujesz lub sie czujesz nie masz placone a jeszcze wymagaj zaswiadczenia lekarskiego.Pytam sie w jakim celu to zaswiadczenie?po co? do nastepnej chyba SCIEMY potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jestem z okilic ostroleki i przyznam ze na lokalnej stronie internetowej czesto widze ponawiane ogloszenie o poszukiwaniu pracownikow. szczerze mowiac to wspolczuje ludziom tam pracujacym, telemarketing to telemarketing, sama czasami dostaje telefony ( nie tylko z novum) i po prostu rozlaczam sie bo po prostu to naciaganie... wybacz 987654321123456789 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321123456789
wiem, wiem, musimy naciągać ludzi, bo za to nam płacą, ale z drugiej strony mówimy przecież wyraźnie, że dzwonimy z novum i rzeczywiście mamy tańsze abonamenty niż TP , czasami ludzie po prostu sami dają się naciągnąć, słyszą to co chcą słyszeć...a my,telemarketerzy, zacieramy ręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praciję w novum
novum Olsztyn - tam pracuję i co tu dużo mówić to co pisać zgadzam się z niektórymi osobami - kolorowo to tam nie jest. czasami czuję sie jak w przedszkolu nie masz 3 umów to już straszą albo stoją nad głową -fakt co niektórzy są lepiej traktowani tylko dlaczego lepiej traktują osoby które ciągną sie na końcu ??a na początek obiecują złote góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praciję w novum
jednym słowem ,,firma krzak,, która udaję dużą korporację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trady
Ja pracowałam w tej firmie jako telemarketerka i szczerze powiem, że pozwolili odbić mi się od dna (finansowego). Wiadomo, że trzeba się starać, ale nie znam takich zajęć, gdzie pieniądze dostaje się za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w novum
Ja w piatek ide pierwszy dzień tam do pracy z tego co przeczytałam z waszej rozmowy masakra doslownie : ( a ja myslalam ze mi sie poszczesciło z ta praca;/ chyba nie jest az tak zle jak piszecie? czuje ze tylko pierwszy miesiac po pracuje a pozniej poszukam cos innego. a teraz zla jestem na siebie bo odmowilam jutrzejsza rozmowe kwalifikacyjna w innej firmie ze wzgledu na novum ;( fuck no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonca
moja koleżanka pracuje w tej firmie, co prawda chyba drugi albo trzeci miesiąc i zdążyła mnie już namówić na zmianę operatora... Ale i ona i ja jesteśmy zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "laska taka jedna z olsztyna" dziewczyno skoro pracujesz tam tyle czasu i nie podoba ci się to się zwolnij a nie wypisujesz jakieś bzdury bo z tego co mi koleżanka nie jedna co tam pracuje powiedziała to można naprawdę jak na warunki Olsztyńskie dobrze zarobić tylko trzeba pracować a nie jęczeć. Ja pracowałam w różnych call center w Olsztynie i tam na pewno nie maja takich stawek za godziny jak na towarowej i takich prowizji ja pracuje kilka dni i wiem jak mam robić żeby zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska taka jedna z olsztyna
Na szczęście już mnie nic nie łączy z tą firmą. Mój chłopak już dawno mnie namawiał żebym to rzuciła. Mam teraz lepsze perspektywy. Widzę, że jesteś pozytywnie nastawiona. Popracujesz to sama się przekonasz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasabi
widze że novum, to nie jedna firma ;) a kilka, i call center -dumnie brzmi... też ;) - jestem "kurierem" - to dopiero jest żenada, was ludzie nie widzą, a ja na co dzień dostaję 25-30 umów do rozwiezienia, zostałem poszczuty psem (już kilka razy), wzywano policję (też chyba ze 2-3 razy)... ech, totalna porażka... chłit martekingowy z callcenter, przedstawianie się jako "telekomunikacja" - bo novum juz klient nie zdąży usłyszeć... kurier pracuje jak dumnie brzmiąmiący D2D (domokrążca). Jak podpiszesz 5 umów- mało, jak 6-8 ok, jakoś na swoje wyjdziesz, dopiero od 10szt. jest "dobrze". Nie napiszę ile ja podpisuję, bo mi wstyd, nie dlatego że mało czy dużo, tylko dlatego, że 99% to praktycznie naciąganie, żerowanie na niewiedzy klienta - a swojemu dziecku jeść dać muszę! Trasy? tragedia, że niby mapki dostajesz? hehe, tak samo wydrukowane jak umowy(czyli jak po góralsku mgła? - gówno widać!), bez okularów, prywatnego gps-a, gęby za szybą i kilku telefonów(też z włąsnej kieszeni) nie dojedziesz ;> Szkolenie? haha, a co to jest? Dlaczego tu jestem? bo nić innego na razie nie mam. PIERWSZA OFERTA NORMALNEJ PRACY I ŻEGNAM OZIĘBLE TĄ FIRMĘ. a pracującym zyczę sukcesów w sprzedaży "super oferty"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×