Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabijcie mnie szybko

teraz to juz tylko chyba zostalo mi rzucic sie z dzieckiem pod pociag

Polecane posty

Gość zabijcie mnie szybko

nie wiem co zrobic, gdzie pojsc, kogo prosic o pomoc...trzymalam sie dzielnie, a teraz to juz chyba nie ma wyjscia, mam straszne mysli w glowie... zasadzono mi eksmisje, nie mam gdzie pojsc. Mam 6letnia corke, do domu samotnej matki nie chca mnie przyjac, nie mam prawa do lokalu socjalnego mimo ze jestem bezrobotna i niepelnosprawna, nie mam pracy, jestem chora, nie mam zadnego wsparcia od rodziny i bliskich, zycie mi sie posypalo Boze nie wiem co robic najprosciej byloby sie rzucic pod pociag powstrzymuje mnie tylko mysl o mojej corci ejst taka madra sliczna kochana dziewczynka co z nia bedzie:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiego miasta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijcie mnie szybko
tak tylko mowie, tego bym nie zrobila, moj dziadek byl maszynista wiec wiem jak to jest jak sie nie spi po nocach pzrez samobojcow...tylko jestem tak zalamana ze musze to z siebie wyrzucic wiem trace rozum a nie mam z kim pogadac pzrepraszam...jestem z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz mnie się tez kiedys tak życie posypało ,z tym że miałam opcje pójścia do domu samotnej matki z ...13 letnim synem ,podziękowałam bo nie chciałam szykanów (1 gimn) To co przezyłam to była taka trauma że nawet ci nie opowiem bo zadziałał mechanizm wyparcia i mało co pamietam z tego koszmaru. Dziś jest ok ,chociaż wciąż brakuje ,np teraz mam straszny problem bo nie mam kasy na kurtke i buty dla syna ,bo albo kurtka albo rachunek ,albo buty albo jedzenie,póki co szukam na ciucholandach i allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha , z Lublina, bo mam stary domek pusty i myślałam że może pomogę ale jestem z innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedz mi dlaczego nie chcą cię przyjąc do domu samotnej matki ? mnie mówiono ze kazda matkę przyjmują i od kopa było miejsce dla mnie i syna .To było dwa lata temu w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijcie mnie szybko
u nas w lublinie do domu samotnej matki przyjmuja tylko z dziecmi do 2,5 roku na okres max 6 miesiecy:( wspolczuje ci, ale mialas przynajmniej jakies wyjscie a co ja mam zrobic?????jak sobie poradzilas, jak z tego wyszlas?gdzie mieszkasz?boze jak pomysle ze mi zabiora dziecko to wiem ze sie zabije mam tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jej przeszkadza ze z innego miasta ? co ją trzyma w lublinie ? ja też się przeprowadziłam tam gdzie mogłam mieć lokum a chciałabym np mieszkać nadal w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy matkę z dzieckiem można eksmitować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam mówię że to wszystko nie jest przypadek. W Polsce prowadzona jest umyślna depopulacja, tak jak na Białorusi i na Ukrainie. Robi się wszystko aby tutejsza ludność wyginęła lub wyjechała. Pytanie, kto ma w tym interes ? Na moje oko Niemcy, bo chcą odzyskać ziemie utracone na rzecz Polski w 1945 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijcie mnie szybko
tatus dziecka ? czlowiek bez kasy, bez mieszkania, bez meldunku, chce byc jak najdalej o niego bo jak nie pije to jest do rany przyloz ale po alkoholu .... jak mieszkalismy razem pracowal dorywczo na czarno, dawal kase, placil rachunki.teraz ma zlamana na budowie reke, o alimenty go nie pozywalam bo jak mowie sam od siebie dawal kase a nie chcialam z nim isc na noze bo by mnie zniszczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz przez okres zimowy nie mogą cię nigdzie eksmitować bo jest to okres ochronny. Gdzie wynajmujesz co to a mieszkanie jest czy to twoje własnościowe? Idź do opieki społecznej kto Ci opowiedział takie bzdury że nie masz prawa do lokalu socjalnego? Masz prawo każdy ma to pijakom i ćpunom dają socjale a ?Tobie nie dadzą? Kiedy tak eksmisja była? Ja też mam taki wyrok ale nikt mnie nie eksmituje dogadałam się powoli będę spłacać zadłużenie, zaproponowali mi zamianę na mniejszy lokal ale puki co to ja chcę utrzymać top mieszkanie mam dwoje dzieci i chcę żeby miały swoje pokoje:) Musisz iść i szukać pomocy rozmawiać, z burmistrzem, czy prezesem zarządu to są też ludzie ja mam zadłużenie na 9 000 i spokojnie to przyjmuję najważniejsze, że się dogadałam i że od teraz będę miała opłacany czynsz bo znalazłam w końcu pracę, szukaj jakiegoś lokum idź do opieki i skłądaj wnioski o zasiłki okresowe i celowe na zadłużenie przedstaw kwote zadłużenia oni od tego są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no paranoja , a tyle się mówi o prorodzinnej polityce rządu :O może zgłoś się do programu magazyn ekspresu reporterów ? tam się niedawno jakaś babka z córką zgłosiła i jej ludzie pomogli, dali kasę, wyremontowali dom, a wcześniej nawet łazienki w chałupie nie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawieź dziecko do ojca i płać mu co miesiąc 300 zł alimentów - a sama rusz tyłek do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sprobuj isc do parafii.moze ksiadz pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze dziwne to że cie nie chcą przyjać ,wiesz co po pierwsze to wydrukowałam sobie takie a`la wizytówki "sprzątanie ,mycie okien ,solidnie ,konkurencyjne ceny" dałam to w kolorze z fotą sprzatajacej marlin monroe i nr tel mój,poroznosiłam po salonach urody,ekskluzywnych sklepach ,wiele sprzedawców chętnie sie zgadzało.No i tak powoli powolutku,jako że był to kraków to był i popyt,czasem nie wyrabiałam i brałam znajomą studentkę.Niestety zarobki starczały raptem na wynajęcie mieszkania i musiałam się wyprowadzić do miasta gdzie w zamian za opiekę nad mieszkaniem i starszym panem i jego domem (mieszka osobno) dostałam dwupokojowe mieszkanie,załatwił mi to jeden ze śp zleceniodawców. No i tym sposobem jestem w małej miescinie ,mam gdzie mieszkać ,ale nie mam pracy bo tutaj jej zwyczajnie nie ma , próbowałam ze sprzątaniem z wizytówkami ale tu zupełnie inna mentalnosć ,sprzedawczynie nie pozwalają zostawić reklamy ,a jak juz to dzwoni ktos raz ,dwa w miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijcie mnie szybko
oczywscie ze mozna i to bez prawa do lokalu socjalnego, takie pismo mi przyszlo z sadu:(:(:(:( a corka ma astme, jest b.chorowita.mi sie zdrowie posypalo masakrycznie, mam umiarkowana niepelnosprawnosc, jestem bezrobotna a co gorsza stan zdrowia nie pozwala mi pracowac a na rente nie mam szans boze czemu taka kumulacja na mnie spadla jak sie wyrwac z tego bagna.teraz to tylko wygrac w lotka albo smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A ja wam mówię że to wszystko nie jest przypadek. W Polsce prowadzona jest umyślna depopulacja, tak jak na Białorusi i na Ukrainie. Robi się wszystko aby tutejsza ludność wyginęła lub wyjechała. Pytanie, kto ma w tym interes ? Na moje oko Niemcy, bo chcą odzyskać ziemie utracone na rzecz Polski w 1945 roku. - zgadzam się z tym, celowo to robią, niszczą zwykłych ludzi, a wspierają ćpunów, alkoholików i innych, bo oni i tak są nic nie warci i niegroźni, a porządnym nie pomagają tylko kłody pod nogi rzucają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o alimenty go nie pozywalam bo jak mowie sam od siebie dawal kase xxx ale teraz nie daje! wolisz żeby miał na wódkę niż dawał własnemu synowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Składaj o alimenty zaniedbałaś to, nie on by dawał kasę to z funduszu byś miała stałe wypłaty, pisz dzisiaj pozew i wysyłaj nie zwlekaj kobieto na co czekasz nikt za Ciebie tego nie zrobi, zapytaj się w opiece może od razu po sprawie dostaniesz z funduszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakbyś tak poszła na posterunek policji czy do mopsu z dzieckiem i opisała sytuację? I poprosiła o poszukanie schronienia? Chyba nie wyrzucą matki z dzieckiem pod most! Módlmy się om wsparcie dla Was i rozwiązanie sytuacji. A Ty się nie wstydź prosić o pomoc, w końcu coś musi się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Módlmy się om wsparcie dla Was i rozwiązanie sytuacji. xxx ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha cóż za pomoc - i w dodatku nic nie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja wam mówię że to wszystko nie jest przypadek. W Polsce prowadzona jest umyślna depopulacja, tak jak na Białorusi i na Ukrainie. Robi się wszystko aby tutejsza ludność wyginęła lub wyjechała. Pytanie, kto ma w tym interes ? Na moje oko Niemcy, bo chcą odzyskać ziemie utracone na rzecz Polski w 1945 roku. to prawda, faktycznie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedz mi jeszcze na czym polega twoja niepełnosprawnosć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty się starałaś o jakaś pomoc? w opiece czy gdzieś? przecież są zasiłki dla osób różne ale to trzeba się samemu zainteresować a nie czekać bo samo się nie załatwi i nie przyjdzie weź się w garść i zacznij działać w końcu. Co to za biadolenie renta nie przysługuje pracować nie może albo to albo tamto jakaś minimalna renta by może przysługiwała dowiadywałaś się w ogóle? Pytam kolejny raz co to za mieszkanie? Spółdzielcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nie dałyscie tego postu wcześniej bo kurtkę,buty i niezniszczone jeansy i bluzy wyglądające jak nowe zapakowałam i postawiłam obok śmietnika z dwa tygodnie temu, syn nosił te rzeczy w zeszłym roku ale szybko rośnie. Wszystko firmowe (Levis, Burton, Puma, trochę Reaserved i House. Mam nadzieję że ktoś skorzystał bo szybko torba zniknęła spod śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabijcie mnie szybko
nie mam prawa do lokalu socjalnego bo to mieszkanie po babci zajmowalam bez tytulu prawnego. jak bylam jeszcze w miare na chodzie i [racowalam to pozyczylam kase i zrobilam remont generalny mieszkania. potem ktos kupil te kamienice z lokatorami zaproponowal mi wykup mieszkania a jak nie to won. i tak oto zostalam na lodzie. mam klopoty powazne zkregoslupem i nerka, niedowlady, nie moge pracowac fiz. mam do 20 list.zwolnienie lekarskie do MUP. WIEC NICI Z PRACY:( jestem na tramalu bo tak upiornie boli nie jestem w stanie funkcjonowac jak normalny mlody czlowiek.z tego co wiem ojciec malej wynajmuje jakis pokoj z kolegami wiec jak niby mam tam mu corke dac? do chlopow co siedza po pracy kurza papierosy i chleja wode przy p****lach jak to budowlancy?pomoc spoleczna nic mi nie chce pomoc dopoki nie podam o alimenty a ja sie go zwyczajnie boje zreszta na zaliczke alimentacujna i tak tzreba jakis czas czekac, a on anwet jak nie ma kasy to cos od swojej babki zawsze wycygani jak ona dostanie emeryture i przyniedsie dla malej.tak to wyglada.moze rzeczywiscie prosic o pomoc u porezydenta miasta czy cos juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×