Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malowanalala

Termin-KWIECIEŃ 2010******

Polecane posty

Wlasnie dziś po 6 latach starań ujrzałam na teście piekne grube II...jeszcze w to nie wierzę zwłaszcza że to cykl naturalny-bez leków i kalendarzyka!!! czy ktos jeszcze dołączy się do grona kwietniówek 2010 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
ja tez mam 2 kreseczki :) : : 5 lat staram się o dzidziusia - miałam 2 ciąże biochemiczne wierze ze tym razem będzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki!! na moje wyliczenia ja jetsem juz w 5tygodniu ciąży i sie przyłączam:) gratuluje malowanalala i kiiijanka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
malowanalala, a ile masz lat? byłaś już u lekarza potwierdzić ciążę? ja mam właśnie dziś urodzinki i kończe 32 lata (jestem z 1977) w tym roku dostałam najpiękniejszy present urodzinowy mam nadzieję ze zostanie ze mną na 8 miesięcy :) dziś odebrałam betę - 4404 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
ja byłam potwierdzić ciążę 2 dni temu i widziałam malutki 3mm pęcherzyk ciążowy następne usg za 2 tyg i mam adzieję ze usłyszę serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
witam z rana ;) dziwczyny, czy bierzecie jakieś leki - luteinę albo duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wpadłam do was zajzec z ciekawosci bo chiałam sprawdzic czy macie takie same dolegliwosci jak ja miałam. Ja mam termin na grudzien bede miała syna a liczyłam na córke.Rada odemnie to niewierzcie w zadne kalendarze płci .Ja na poczatku brałam luteine bo plamiłam mam anemie i problemy z moczem ale juz sie normuja biore duzo tych tabletek ale wiem ze to dla mojego dobra idziecka.Życze Wam duzo zdrówka:)uwazajcie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mogę się przyłączyć? Jestem w 7 tc (termin na 2.04) wczoraj widziałam serduszko :) Mam 29 lat, to moja 2 ciąża - synek ma 20 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
hej z rana ;) witam nowe osóbki :) kurcze , ja mam dopiero zobaczyć (usłyszeć ) serduszko dopiero za ok 10 dni tak mi się więc dłuży to czekanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisisaj ide na potwierdzenie ciąży i aż jestem ciekawa czy coś lekarz zobaczy:) bo jestem tak na moje wyliczenia 5-6tydzien ale się okaże wizyte mam dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
u mnie lekarz potwierdził ciążę 19 dni po owulacji (wiem kiedy była bo miałam monitoring) , czyli to był chyba 5 tydzień ale tak jak pisałam można było zobaczyc tylko maluteńki pęcherzyk ciążowy.... ale dobre i to ;) dziewczyny , czy wy też jesteście zmęczone? bo ja praktycznie cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj byłam na potwierdzeniu ciązy i też widziałam malutki pęcherzyk powietrza szczerze ja bym cały czas spala ale zmęczona to nei jestem tylko senna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolicie, że się przyłącze ! ja dziś zrobiłam test i też po 4 lata strań dwie piękne grube kreski !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
witajcie nowe osóbki ;) Moluś, Ciebie kojarzę z topicu Jedno Marzenie.... podczytywałam bo sama już myślałam o in vitro ale udało się naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
dziewczyny, jakie macie objawy na chwilę obecną ? mnie troszkę pobolewaja piersi ale podbrzusza prawie wcale nie czuję.... czsem wydaje mi się ,że wmówiłam sobie że jestem w ciąży i w końcu w to uwierzyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osdobińska
wiem, jestem w ciąży poczęcie nastąpiło 30 lipca i nie wiem czy mam być w kwietniówkach czy majówkach "2010" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
raczej w kwietniówkach gratulacje!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osdobińska
ja mam 32 lata mm syna 10 letniego i zawsze chciałam mieć jedno dziecko ale zmieniłam zdanie teraz będę miała drugie :-) witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
oj widzę że dużo 32 latek.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
trzeba może niedługo pomyśleć o założeniu jakiejś tabelki ... ja od razu się przyznaję ze nie umiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiijanka
coś cicho , wszystkie śpią.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia dziewczyny !! :))) Aż dziw mnie bierze jak ten czas leci, bo dopiero co styczniówką 2010 wszyscy gratulowali i życzonka składałi:)))) Ja właśnie jestem ze styczniówek 2010:) Pozdrawiam wszystkie kwietniowe- przyszłe mamusie i życzę jeszcze raz powodzenia oraz spokojnej ciąży !!! Buziaki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osdobińska
ja jestem cały czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×