Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Gość Mona1212

Witam wszystkie kobitki które mają termin na maj. Już kiedyś widziałam tu taki wątek lecz chyba już nikt go nie prowadzi, a że ja nudzę się całymi dniami to wpadłam na pomysł że popiszę sobie z innymi ciężarnymi które też rodzą w maju ;) Jeżeli tylko macie ochotę to jak najbardziej zapraszam. Może akurat dowiemy się czegoś nowego i będziemy się wspierały. Nie mam z kim pogadać o tym moim pięknym stanie więc został mi tylko internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona1212
Oj tam,oj tam ważne że będzie można z kimś pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez mam termin na marzec,wypada ze na 17 marca a 23 marca mam urodzinki. Znacie juz plec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona1212
Ja dziś zaczęłam 20 tc ;) ale Wam zazdroszczę że znacie już płeć. Ja muszę czekać do 9 stycznia bo wtedy mam usg i już na pewno się dowiem. Chociaż usg miałam robione w 14 tc***prawdopodobnie chłopiec,ale lekarz kazał się nie nastawiać bo jeszcze trochę wcześnie i żeby poczekać do następnego usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona1212
A u mnie termin wypada na 7 maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w 13tyg juz powiedzial ze chlopak, i pozniej na kolejnych badaniach sie potwierdziło :) u mnie od poniedzialku zacznie sie 30tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona1212
Dlatego sądzę że i u mnie się już nic nie zmieni,na usg widziałam dokładnie że coś tam między nóżkami maleństwu latało ;) Ja już nie mogę się doczekać gdy będę tak jak Ty właśnie w 30 tc i dalej bo chciałoby się już przytulić maleństwo mimo iż boję się porodu,nie wiem co mnie czeka bo to moja pierwsza ciąża. A Wy rodziłyście już wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja tez pierwsza ciaza :) ja im dalej jestem tym bardziej sie doczekac nie moge, bo juz taka obolała jestem ze szok..czekam na to rozwiązanie jak na cud jak na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia09899
Witam ja mam termin wg OM na 28 kwiecień, a USG na 11 maj :D ale mój gin. obstawia ten z USG :D czekam na syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona1212
Nie dziwię się. Na tym etapie ciąży to już musi być ciężko funkcjonować. Ciekawe czy i ja tego doświadczę bo jestem bardzo szczupła i przed ciążą ważyłam 42 kg a teraz tylko 45 i dodatkowo nawet brzuszka nie mam, wiadomo troszkę się powiększył ale dla otoczenia nawet nie jest widoczny,nikt nie zauważa czy jestem w ciąży. Zastanawiam się kiedy mi ten brzuszek w końcu wyskoczy bo jakby nie patrzył to już połowa za mną. A Ty dużo przytyłaś do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona1212
madzia09899 witamy,witamy ;) mam nadzieję że podzielimy się tutaj wspólnymi doświadczeniami. To opowiadaj,jak tam ciąża przebiega? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia09899
a bardzo dobrze :) przytyłąm juz ok 3 kg :D żadnych wymiotów , tylko nóżki bolą, dziewczyny czy czujecie juz ruchy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz przytyłam 13kg, przed ciaza wazylam 57kg a teraz juz jest 70kg, a jeszcze jednak troche do konca wiec pewnie jeszcze troche przytyje. no jest ciezko,nie myslalam ze bedzie az tak ciezko, bole kregoslupa i zeber, bo moj malutki jest bardzo *****iwy a ciagle dostaje kopniaki w zebra wiec nie jest za miło :P u mnie brzuch tak widoczny dla wszystkich byl dopiero po 20tyg,wiec spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mona ile masz wzrostu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie 30tydzien od poniedzialku bedzie wiec wiadomo ze czuje jak sie rusza malutki :) i to bardzo intensywnie,na tym etapie to juz sie wypycha az.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMaJ0505
Hej, ja termin mam wg jednej gin. 5 maja a wg drugiej 7, chodzę do dwóch ginek. U mnie będzie druga córeczka, strasznie się cieszę bo starsza ma 2.5 roku i cały czas mówi że chce tylko siostrę. Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia09899
ja waże obecnie 54 kg :) brzuszek wygląda jakbym się najadła , każdy sie dziwi że to 5 miesac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona1212
Właśnie mam taką nadzieję że zaraz się pokaże ten mój brzuch. Współczuje Ci bardzo bo naprawdę musi być Ci ciężko ale już bliżej niż dalej więc tylko czekać na poród ;) ja ruchy poczułam jak tak wyraźnie dzień przed 19 tc i czuje do tej pory ale zazwyczaj wieczorami albo wtedy gdy długo leże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona1212
168 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie cieszy ze jeszcze troche tylko... :) a co do brzuszka to u kazdej kobiety inaczej, mi to tak nagle z dnia na dzien zaczal wybijac. ja ruchy czulam juz 15-16 tydzien ale to takie bardziej bulgotanie i łaskotanie,wyrazne ruchy to tak 19-20 wlasnie :) a teraz to juz fika mały niesamowicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMaJ0505
Moja córka daje o sobie znać od 17 tc, jest baaaardzo *****iwa, miałam wczoraj usg i lekarz nie mógł się nadziwić jak bryka, aż ciężko mu był o badać te wszystkie wartości. W końcu przycisnął tę głowicę mocno i przytrzymał drugą ręką dziecko w brzuchu :-/ nie powiem zabolało trochę a ona na chwilę się jakby zatrzymała, przestraszyłam się ale zaraz wróciła do swojej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona1212
Ja czuje się bardzo dobrze,od początku ciąży żadnych objawów ;) to widzę jak dobrze pójdzie to będziemy rodziły razem tego 7 maja hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona1212
To co to za lekarz? Masakra jakaś ;/ ciekawe jak tam moje fika bo czuje tylko wieczorami zazwyczaj tak mocniej a chwilami dopiero jak rękę przyłożę ale dzidziuś ma jeszcze dużo miejsca więc zapewne wszystkich ruchów nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim tez zawsze byly problemy na usg :P bo ruszał sie i fikał jak nie wiem :D ale juz do konca ciazy nie bede miala usg,bo u nas sie nie robi juz na tym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona1212
Jak ja byłam w 14 tc na usg to mój mały albo mała ;p ruszało tylko rączkami i nóżkami czasami,taki chyba leniuszek z niego. A to dlaczego na tym etapie już nie robią usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona1212
Hej lenka220 ;) Mam nadzieję że zostaniesz z nami do samego końca porodu i nawet dłużej. Fajnie będzie przez tyle czasu pogadać ze sobą i przejść przez tą cudowną chwile razem żeby później coś tam sobie doradzić czy pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×