Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jennyfer

TERRANOVA

Polecane posty

Gość Jennyfer

Co sądzicie o tym sklepie? Ja go uwielbiam osobiscie. Wasze opinie?I co jest teraz nowego i ciekawego w tym sklepie w katowicach,bo mam najbliżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię Terranovę, od czasu do czasu wpadam tam i zazwyczaj udaje mi się wypatrzeć jakiś fajny, orginalny i niedrogi ciuszek. Pare razy byłam we Włoszech i w tamtejszych Terranovach kupiłam sobie zestaw ubrań. Choć minęło już pare lat koleżanki nadal zwracają uwagę na ubrania i torebki, które wtedy kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
Tu nie ma takich przecen w Terranovie jak we Wloszech w sierpniu/wrzesniu i marcu. Spodnie z 25 euro mozna kupic za 3 euro! A sa super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ciuszki, byłam tam dzisiaj. są nowe szmatki teraz- w Katowicach, z Calliope- www.calliope.info. Śliczny ten biały płaszczyk w części City :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie najgorszy sklep ale koszulki, ich jakos, troche sie zawiodlam. ale spodnie szturksowe mam i \"szuram\" ;) jestem zadowolona z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
szczerze mówiąc Terranova w Krakowie, bo tu mieszkam, jakoś specjalnie nigdy mnie nie zachwycała, nic stamtąd nie mam :( Ceny faktycznie są na każdą kieszeń, ale wiele ciuchów przynajmniej u mnie jest kiepskiej jakości, albo że tak powiem "wieśniackich". Kiedyś już stałam w kolejce do kasy ze spódnicą i jedna z dziewczyn uświadomiła mnie, że ta spódnica farbuje na tyłku ;) I jakoś nie przepadam za tym sklepem ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
czyżby zaczęły sie juz w Terranovie przeceny???? Jest coś fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
Dzieki dziewczyny za opinie:) Musze sie tam wybrac,bo ten sklep jest super! W Mango moim zdaniem są ciuchy jak w lumpach...Ceny wysokie,a nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terranova jest dziwna
z jednej strony te zmiany cen (np kupilam zakiet ktory kosztowal 200 za 60;) ) a z drugiej strony czesc rzeczy(nie wszystkie) maja beznadziejnej jakosci-np bluzki bawelniane(ja nosze glownie takie bo sa najwygodniejsze), po 1 praniu spral sie kolor:| troche przegiecie dla mnie jak na bluzke za 50 zl, rozumiem zeby byla z targowiska za 15 ale tak... wiec przy zakupach trzeba uwazac, i nie wierzyc metce, a poza tym znacznie lepsze od terranovy zarowno kolekcja jak i jakoscia jest h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
kiedys to ciuchy byly zjaebiste w qterranovie ale teraz...niekttore s afajne....moze troche...mnie wqrza to ze potem robia takie przeceny z epol miasta w tym chodzi.....raz kupilams e plaszcz za 199zyla..a tak 3tygodnie pozniej byl z a39 :/ wole orsay:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqiperta
W Mango są ubrania jak dla starych bab! A w H& M są szamty jak ze smietnika gorzej! Gorsze niz w lumpach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
oj na modzie sei nie znasz w mango sa ubrania w wysmakowanym guscie a w h&m zajebiste dodatki...ile ty masz lat, 14 dziewczynko:>:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
Co ciekawego jest teraz w Terranovie??I są jakies przeceny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retyrety
wiecie co mnie wkurza w twrranowie??? Ze nawet jesli pierwszy raz widzę tam ciuch (a czesto bywam), to on od razu ma napisane, że np jest przeceniony z 59zł na 39zł. Ciekawe, skoro wczesniej w ogole go nie bylo! Mi sie zdaje, ze terranowa nie do konca jest uczciwa pod tym wzgledem... No ale kupuje tam, bo jednak trafiaja sie fajne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
A sa tteraz jakies przeceny??? I jakie sa ubranie?Co fajnego?Powiedzcie dziewczyny please!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo lubię ten sklepik :) zawsze coś w nim upoluje, chociaż nie ma go w moim mieście :( a szkoda :( no i te przeczeny no... kupiłam sweterek za 69 złotych, po paru tygodniach zobaczyłam o 30 zł taniej! no ale to i tak dobrze, że robią przeceny :) w październiku można było kupić letnie topy za... 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrysia
mam sporo ciuszków z teranowy, niektóre w sklepie wyglądają jak szmaty i nie są za ciekawe, ale często można trafić coś naprawde fajnego. uwielbiam spodnie z terranowy, idealnie na mnie leżą zarówno dżinsy jak i materiałowe. miałam świetną kurteczke z żalem wyżuciłam ją niedawno po 3 sezonach noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropna jakość, rzeczy rozpadają się dosłownie (miałam dwie w miarę proste bluzki - rzadkość w tym sklepie), okropne wzornictwo bazarowe (cekiny, tandetne napisy itp). Wieś tańczy i śpiewa, jednym słowem. Czasem wchodzę, bo jak idę na zakupy to wchodzę wszędzie ale tylko utwierdam sie w przekonaniu, że to badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oNaa
czesc dziewczyny...osobiscie lubie terranove, mam pare ciuszkow, chociaz to nie jest moj ulubiony sklepik:) male pytanko, mianowicie czy jest moze sklep bebe w okolicach Krakowa albo Wroclawia?...nie mieszkam w Polsce ale sie wybieram i pytam z ciekawosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllka
eee w terranovie to jets tera taka wies:P te badziewne kurtki teraz wnich cala gdynuia chodzc bedzie...choc bluzy niektore sa fajne....moja kumpela jak byla altemw e wloszech to mowila mi z etam maja zupelnie inne ciuchy w teranovie...b.dobre jakosciowo i fajniejsze wzornictwo..ale coz Polska to blok wschodni wiec wiadomo;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, w Zarze w Hiszpanii też są w większosci całkiem inne ciuchy, które u nas pojawiaja się w nastepnym sezonie albo wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
Tak to jest prawda,ze we Włoszech są te ciuchy lepszej jakości,ale tez takie przeceny robia.ZE najpierw cos kosztuje 30 euro,a za kilka tygodni lub miesiacy mozna t kupic nawet za 7 euro! Super,tylko,ze pozniej cale miasto chodzi w tym co przecenione,a jak ktos kupil wczesniej po normalnej cenia to i tak wyglada ze kupil to z przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
Wiecie cos ie dzisauaj działo w TERRANOVA w Katowicach! Szok normalnie! Multum ludzi ,rzucili sie na przeceny nawet o 70% ,kolejki az do drzwi! !!! Ja akurat nic nie wybrałam ciekawego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Jannyfer - a było coś ciekawego tak w ogóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
No wiesz kwestia gustu. Ja juz przed przecenami kupilam tam sweterek za 60 zł taki w paski fioletowo-białe-rózowe,bluzeczka letnia taki zielony. fajne spodnie są jakos po 100 zł (juz przecenione),kurtki:po 50 zł. Ogólnie to podobają mi sie tam ubrania,ale na pewno bardziej wiosną i latem,bo w zimie to prawie same swetry wszędzie a ja niecierpię swetrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
tez nie jestem super-fanką tej firmy, ale faktem jest, że czasem można tam trafić świetne i wystrzałowe rzeczy... Ale nie w takich cenach które podajesz... zeszłą wieosną upolowałam na przykład ponczo za 9 zł (wzięłam sobie trzy kolory, chodziłam w jednym...), za tą samą cenę sukienkę, bolerko i za oszałamiającą sumę 19 złotych sweterki... Skoro teraz ceny są takie to ...chyba muszę czekać do ...marca...koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
Sa teraz tez bluzki po 25 zł.O ile sie nie pomyliłam ,bo tyle tego widziałam dzis w róznych sklepach. Sweterki po 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×