Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eureka1979

test ciążowy a inseminacja

Polecane posty

Gość eureka1979

Witam, pierwszy raz jestem na forum i błagam o pomoc. 13 dni temu miałam wykonaną inseminację, nie mam za bardzo jakiś objawów ciążowych, ale z ciekawości wczoraj zrobiłam test i po kilku minutach pojawiła się druga bladziutka kreseczka, dzispoleciałam po kolejne - znowu na dwóch testach dwie blade kreseczki. Nie wytrzymałam i nie wierzyłam i przed chwilą poleciałam do apteki, kupiłam dwa inne testy i nic, tylko jedna krecha w polu C, miałyście coś takiego ? Dlaczego tak to wyszło? Jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgbhmnj
Myślę, że jesteś w ciąży skoro od inseminacji minęło prawie 2 tyg. Kreseczki były bladziutkie a na jednym wcale bo to bardzo wczesna ciąża.Zrób jutro z samego rana z pierwszego porannego moczu to wynik będize już w 100 % pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
o dzięki za szybką odpowiedź, ale dlaczego teraz dwa testy które zrobiłam są negatywne? Nie wiem już co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgbhmnj
a wszystie były tej samej firmy ?? A druga sprawa do każdego testu siusiałaś więc jeśli były robione w krótkim odstępie czasu od poprzedniego to może zawierały już mniejsze stężenie hormonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast marnować kasę na kolejne testy idź jutro rano na betę, będziesz pewna na 1000% :) jeśli się udało to gratuluję, ile miałaś inseminacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
nie, każdy test innej firmy - łącznie 5 i każdy inny, mam milion myśli i chciałabym polecieć po kolejne - chyba chora jestem :). Może rzeczywiście rano powtórzę to. Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano taka radość a teraz już załamkę mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
to pierwsza moja inseminacja i wszystko jest dla mnie nowe, fajne to forum, bo naprawdę po kilku wypowiedziach jakoś mi lepiej, jak dokładnie nazywa się to badanie i czy trzeba je rano na czczo robić, czy daje pewność w 100 % i czy tak szybko można je zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
ciaza jak nic. gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
jeny chyba zaraz zwarjuję po tych wypowiedziach, Karolcia napisz mi o tym badaniu co i jak. Tak to czuję się ok, jedyne co to sikam często co mi się wcześniej nie zdarzało i mam wzdęty brzuch ale nie panikuję bo to może być objaw przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test z krwi beta HCG, po 13 dniach od inseminacji wynik bedzie w 100% pewny. lepiej robic na czczo i lepiej zrobic wlasnie bete niz sikance, trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test beta-HCG z krwi :) nie musisz być na czczo, robisz go o dowolnej porze dnia :) koszt bardzo różny, zależy gdzie od 25-50 nawet :) pozdrawiam i trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
dzięki serdeczne, rano polecę zrobić badanie, mam nadzieję że wszystko będzie ok, oby tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie dziewczyny już opisały, idziesz do laboratorium i robisz, zazwyczaj wynik tego samego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
właśnie zadzwoniłam do przychodni priv, jutro od 7:30 czynne laboratorium i lecę na to badanie, koszt 28 zł i w ten sam dzień wynik, napiszcie jeszcze o swoich doświadczeniach, objawach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowanaaa
mam do was pytanie.. mam bardzo niereguarne miesiączki. Wczoraj rano zamiast okresu ( nie wiem kieedy powinnien być ) dostalam brązowych plamień.. czy to moze oznaczac ciąze czy tez jakas chorbe? a może za pare dni dostane okres? czy ktoś z was miał taka sytuacje.. prosze o odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
z tego co wiem to są jakieś tam przedziały co do tego badania, jaki wynik będzie oznaczał ciążę? na co zwrócić uwagę? To zwykłe laboratorium i tam nie omawiają wyników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eureka_____pierwsze objawy typowe jak na okres, przynajmniej u mnie tak bylo Gazowana__plamienia moga oznaczac niedobor progesteronu, powinnas isc do gina skoro masz tak rozleguroany cykl, takie zaburzenia moga byc spowodowane zla gospodarka hormonaln, radze sie tym zajac, ciaz tez nie jest wykjluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
dzięki jeszcze raz, chyba dzisiaj nie zasnę, odezwę się jutro napewno ale po południu po odebraniu wyników,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
Halo, Karolcia jesteś ? Właśnie odebrałam wynik beta HCG - 128,9 mlU/ml, co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
jest toś kto mi pomoże bo wychodzę z siebie, co oznacza mój wynik, czy to ciąża? czy to wiarygodne na 100 %, pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik oznacza wczesną ciążę.Gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
a czy wynik może być "zakłócony" np tabletkami które brałam przygotowując się do inseminacji np tabletkami pryganowa? Czy to wynik dobry ?czy niski ? chodzi mi o potwierdzenie tego faktu w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli od podania prregnylu minęło 14 dni, to wynik nie jest niczym zakłócony100% ciąża;]wynik prawidłowy dla ok 2 tygodni po zapłodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emamciaaaa
gratuluje jestes w ciazy wynik jak najbardziej prawidlowy :) ja tez czekam na ciaze dzis pojawil sie cien cienia na testach i modle sie oby to bylo to zrobilam juz 5 testow :) hi hi i ciagle to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
trochę martwię się bo te tabletki miałam brać od 9 dnia cyklu i po inseminacji miałam je brać do końca , tj 21 tabletek i dlatego panikuję z tym wynikiem, nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtorz bete po 48 lub 72 godzinachpo 48 musi wzrosnac minimum 66%po 72 musi wzrosnac 100%jesli stanie sie jak opisalam wyzej - to prawidlowo rozwijajaca sie ciazajestes pewna, ze luk naztwa sie pryganowa? nie ma takiego leku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka1979
tabletki - progynova firmy bayer, taki malutkie, niebieskie, jestem w szoku bo nic w necie nie mogę o nich znaleźć, tylko są jakieś brązowe cyclo-progynova ale to nie to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eureka - gratuluję :) tak jak radzi nglka zrób np jeszcze w poniedziałek, jak wzrośnie to będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×