Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

test ciążowy

Polecane posty

Gość gość

Czy test ciążowy zrobiony ok. 22 dni po stosunku, dwa wieczory z rzędu jest wiarygodny? Niestety nie doczytałam, że najlepiej robić rano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj do terminu miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnią miesiączkę miałam 30 czerwca, powinnam dostać okresu ok. 28 czerwca, test robiłam 26-27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 czerwca a nie 28 lipca? Moim zdaniem jest wiarygodny ale dla uspokojenia możesz ewentualnie zrobić test jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak, 28 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, to moze byc troche smieszne,ale po prostu nie zauwalylam wczesniej tego u siebie. A wiec kochalam sie zmoim chlopakiem w DNI NIE PLODNE z prezerwatywa ktora nie pekla, tylko tyle ze chlopak "skonczyl" we mnie. W piatek mialam dostac okres, a jestwtorek i nic. Niby czuje sie jakby zaraz mial byc, bo mam powiekszone piersi, pobolewa mnie brzuch, dodam ze bralam 3 tyg temu antybiotyki dosyc silne + pare innych leków(brałam je podczas poprzedniej miesiączki ). I nie wiem czy to moglo opóźnić miesiaczke. Ale najgorsze jest to ze wyczulam u siebie w p.... jakis dziwmny guzek, jest nisko i twardy, i nie wiem czy to szyjka macicy czy co, bo nigdy tak nie mialam. Co myslicie ? Dodam tylko ze robiłam test ciążowy wczoraj i wyszedł negatywny więc o ciąże chyba sie nie musze bać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ty? Ile jeszcze razy zapytasz? Idź na betę z krwi albo do gina bo jak widzę można do ciebie pisać i pisać a ty dalej swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×