Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Radiesteta

Test czy para nadaje sie do siebie

Polecane posty

Gość Radiesteta

Czasami przeprowadzam test wahadelkiem ISIS czy para nadaje sie do siebie. Parka kladzie lewa reke w odleglosci okolo 10 cm od siebie. Jezeli jest skret wahadlo w prawo, to para nadaje sie do siebie. Jezeli kolo ktore robi wahadlo jest duze, wtedy parka ma przed soba szczesliwa przyszlosc. Wystarczy tez jedna lewa reka i foto, albo 2 fotografie. Moj test jest nieomylny, poniewaz radiestezja zajmuje sie od ponad 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta
Problematycznie jest gdy wahadlo kreci sie w lewo. Wtedy mowie, ze nad partnerstwem trzeba jeszcze duzo popracowac. Nigdy nie mowie, nie nadajecie sie do siebie, lub nalezy sie rozejsc, bo zakochani tego nigdy nie zrozumia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
analfabeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta
Tak jestes w tej dziedzinie kompletnym analfabeta. Jezeli ktos ma watpliwosci co do przyszlosci swojego partnerstwa, to powinien w poblizu rozejrzyc sie za radiesteta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawostka. Powiedz mi, a dlaczego moje wahadlo zawsze pokazuje to czego chce? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes poczatkujacy i chcesz tego. Nastawienie musi byc neutralne. Musisz oczekiwac tego co Ci pokaze wahadelko, a nie tego czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta
Wahadelko zawsze mam przy sobie i czesto je uzywam. Przy zakupach, czy produkt nadaje sie dla mnie. Juz uratowalem zycie i zdrowie wielu ludziom ktorzy spali w miejscu z silnym negatywnym promieniowaniem. Przy zachorowaniu na raka, zawsze wystepuje to promieniowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az przykro to czytac! sredniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta
Juz 50 lat temu UNESCO uznalo Radiestezje jako nauke. Polskie Ministerstwo Edukacji uznaje radiestetow jako zawod rzemieslniczy. Egzamin czeladniczy i mistrzowski przed Izba Rzemieslicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy biegasz po dworzu z wystruganą z ze starej, sosnowej gałęzi różdżką i mówisz gdzie jest woda? Czy też radiestezja, to nauka o estetyce radiowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta
Jezeli nie macie pojecia o radiestezji, to prosze nie wpisujcie wasze bzdury, tzn. je jestescie bez wiedzy i kultury, tylko w krzakach zdolni wypic pollitra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta
Apel do kobiet, zamin bedziecie szukali urok milosny to prosze sprawdzic czy to warto, czy ten imienny facet nadaje sie do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta
Sprawdzalem juz wiele par, i otrzymalem duzo podziekowan. W niektorych wypadkach pary prosze, ile razy w tygodniu uprawiac seks. Sprawdzalem kiedys faceta. w tygodniu chcialby uprawiac 7 razy seks. moze tylko 1 raz, a powinien 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta
Moge tez sprawdzic wahadelkiem, jaka pozycja jest optymalna dla danej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos ma watpliwosci co do udanego zwiazku na przyszlosc, powinien skorzystac t takiego testu. Wtedy uniknie sie rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiesteta
Duzo znajonych zaleca mnie to tego testu. Uratowalem wiele ludzi przed toksycznymi zwiazkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem radiesteta, i tez mam kilka takich testow poza soba. Znalazlem juz zaginione osoby zywe i umarle. Ponadto wskazuje miejsce na budowe studni i okreslam glebokosc wiercenia oraz wydajnosc litr/godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez przeprowadzam z powodzeniem takie testy i nie tylko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolo 95% nie ma pojecia o radiestezji, mysla ze to umbuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×