Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eliza32

Testy owulacyjne mimo niepekajacych pecherzykow Graafa?

Polecane posty

Gość Eliza32

Czy testy takie wykarza owulacje,mimo iz pecherzyk nie pekl.Cierpie na taka przypadlosc i chce kupic takie testy,ale nie mam pewnosci,czy te testy pokaza wyniki prawidlowe czy zafalszowane.Poradzcie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co Ci testy, skoro wiesz że pęcherzyk nie pęka? Test owulacyjny pokazuje skok piku LH, czyli że owulacja będzie, ale czy faktycznie do niej dojdzie to jedynie usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza32
O to mi wlasnie chodzilo,czy pokze owu mimo niepekniecia pecherzyka.Dostaje zastrzyk z predalonu i czekam,rozwniez nie mam pewnosci,czy zastrzyk pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie pomoże to się zwiększa dawkę, w takim przypadku nie ma sensu robić testów owulacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza32
Dziekuje za odpowiedz,wlasnie chcialam je kupic,ale troche poczytalam w necie i najpierw napisali,ze one wskasuja juz jak peknie pecherzyk i to mnie przekonalo,czytajac dalej dochodze do wniosku,ze to nie prawda i szukam potwierdzenia np na Forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pęknięcie pęcherzyka może potwierdzić wyłącznie usg lub badanie progesteronu- nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza32
usg potwierdzilo pekniecie i to byl 18dc.Pytalam sie lekarza o testy owulacyjne to powiedzial,ze testy moga wykazac owulacje,ale nie wykarza czy w danym cyklu byla komorka jajowa.Takze najpewniejsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×