Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tez bym nie chcial kobiety studiujace na polibudzie

Polecane posty

Gość gość

wole taka co skonczyla technikum i ma trudnosci ze studiowaniem socjologii zaocznej za to jest usmiechnieta, ma slodki glosik i zadbane paznokcie u rak i nog a raz na 2 tygodnie pojdzie na solarium mam 37 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze lepsze są 18 po zawodowce bez ambicji... ale ciężko taką wyhaczyć w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko? większość jest takich... ja nie wiem gdzie te studentki biologii, filologii, historii itd....:( same gó\wno i dzi\wki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka po zawce to za gary się weźmie, obiad zrobi, skarpetki wypierze a tak wykształcona to zaraz by chciała faceta co 10 tysiecy zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wykształconą i zarabia 2 tyś. co z moimi 3 tyś. daje nam 5 i więcej nam nie trzeba. Nie wyobrażam sobie utrzymywania idiotki w zamian za gotowanie i pranie gaci:O O czym rozmawiać z osobą bez szkoły? Brak szkoły nie bierze się z niczego, jest to albo lenistwo albo ograniczenie intelektualne a najczęściej jedno i drugie. Po co komu taka "partnerka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PurePurple
@gosc -- Ta, jakby szkoły dzisiaj wiele znaczyły. No chyba, że jesteś po robotyce na UW, czy czymś w tym rodzaju, to zwracam honor. W innym wypadku, nie pobłażaj sobie... naprawdę mało ma to wspólnego z edukacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Nie od dziś wiadomo, że faceci w duchu gardzą kobietami niewykształconymi, ale ze względu na swoje lenistwo wolą taką właśnie posłuszną kurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Mój znajomy miał dziewczynę z elektroniki na Politechnice Warszawskiej, bardzo ładną zresztą. Po tym jak się rozeszli sam się z nią 2 razy umówiłem bo mamy podobne gusty muzyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turkuć nie pisz takich rzeczy bo pasztety po gimnazjum/zawodówce wydrapią ci oczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×