Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pax

TK MAXX

Polecane posty

Gość Pax

Robię zakupy w BC bo po prostu mam tam blisko, ale zawsze brakowało mi TK MAXX i specjalnie musiałam odwiedzać inne galerię. A teraz taka wiadomość, że już 30 września będzie jej otwarcie ! Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaniaaaaa
dokladnie ja tez juz sie ciesze , czesto bywam we Wrocławiu / bo to moj dom/ i tam w domu towarowym "RENOMA" jest TK MAXX super rzeczy po dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra wiadomosc. Bywam czasem w Blue wiec pewnie skorzystam z jakichs okazji. Ale czy rzeczywiscie mozna tam dostac rzeczy tak mocno przecenione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karpin
A że tak spytam co to jest za sklep TK MAXX?? Z waszych postów wynika, że chyba jakiś sklep z fajnymi ciuchami tak? Może się przejadę do Blue City i zobaczę, ale powiedzcie wpierw coś więcej o tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurt6
Ponoć są tam niższe ceny niż te ogólnie występujące w Polsce. Kiedy go otwierają? Sprawdzałam teraz na stronie Blue City i nie ma żadnej adnotacji, że jeszcze nie jest otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welllra
Dla niewtajemniczonych :) "TK Maxx oferuje najlepsze światowe marki, światowy design dla domu, codziennie nowy asortyment prosto ze świata. Wszystko zawsze do 60% taniej". Mają otworzyć go jutro w Blue City. Planuje wybrać się tam w weekend i zobaczyć co mają ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pax
Sklep już jest otwarty w Blue City. Jeśli jesteście fanami/kami zakupów i cenicie sobie niepowtarzalne rzeczy to śmigajcie właśnie tam. Zgadza się można tam kupić wiele rzeczy znanych marek od butów , torebek, płaszczy po szale i czapki. Tej jesieni zaobserwowałam wiele ciekawych rzeczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe, jeśli ktoś lubi kupować
w lumpeksach, będzie się równie świetnie czuł w TK MAXX :O Stare kolekcje, beznadziejnie podane, bajzel, rzeczy na kupie :O Ceny może i trakcyjne i czasem można coś wygrzebać, ale nie rekompensują warunków kupowania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam a co?
jak dla mnie te ubrania to zenada....wcale nie tak tanio a czulam sie jak w lumpeksie....do tego wyszukiwanie ubran jest źle ulozone moglo by byc wszystko rozmiarami razem a nie taki bajzel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pax
To już kwestia gustu. Idąc do TK Maxx trzeba się nastawić na poszukiwania , ale jak dla mnie warto. Skórzane włoskie torby i buty za średnio około 200 zł jakie możne tam znaleźć są na pewno warte tych poszukiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaa112
Spędziłam tam prawie 2h najpierw z kol wyszukałyśmy to co fajniejsze a potem fru do przymierzalni. Troszkę ludzi było to muszę przyznać, ale i tak udało mi się złowić fajne spodnie, szaliczek i sweterek. Szkoda tylko, że nie miałam więcej kasy ze sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indios
To jak są te ubrania ułożone? Przecież w innych sklepach tez nie układa się wg rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w stanach jest tj maxx
i inne moje ulubione sklepy tu wcale nie ma starych i beznadziejnych kolekcji wszystko ulozone rozmiarami i nie ma burdelu to chyba tylko w polsce tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulozone jest rodzajami ubran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulozone jest rodzajami ubran
tzn tak ze jest wieszak spodniczki, wieszak bluzki krotki, bluzki wizytowe, mlodziezowe spodniczki, spodnie sportowe, spodnie elegenckie itd itd ful tego i dopiero na kazdym tym wieszaku szuka sie rozmiarowek mogloby byc lepiej np rozmiar 36 i wszystko razem w tym rozmiarze a nie chodzenie po calym sklepie i grzebanie - to wkurza..... zreszta te rzeczy wygladaja jak z lumpka i wcale malo nie kosztuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też MAXX
Wszyscy chcecie kupować w sklepach z najwyższej półki i być obsłużeni na najwyższym poziomie. ALE NIE CHCECIE ZA TO ZAPŁACIĆ! Przecież zawsze jest coś za coś. Przestańcie wierzyć w nierealny świat. Świat JEST OPARTY NA KOMPROMISACH i powinniście o tym pamiętać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też MAXX
Tego typu sklepy jak i Allegro to takie miejsce JAK NA POLOWANIU raz się coś upoluje a raz nie. Cała przyjemność to polowanie a nie zakup. Jeśli ktoś ma czas i takie hobby to wyśmienite są to dla nich miejsca. Tylko że to niby prawdziwy las ale zwierzyna zapędzana sztucznie Jak za czasów PRL podczas polowań prominentów komunistycznych. Więc i łowczy są fikcją tak jak tam okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realityy
@też maxx ty chyba traktujesz zakupy jak swego rodzaju "religię" oO ...ale muszę się z tobą zgodzić za jakość się płaci i jak chcesz coś mieć dobrego to musisz się chociaż troszkę wysilić, bo samo do ciebie nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektore ceny bardzo mnie pozytywnie zaskoczyly. Warto jednak przejsc sie tam i poszprac. Mozna wylapac niezla okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c&a
tk maxx to bzdura i chałtura w najgorszym wydaniu. po prostu szmaciarnia, sklep z używaną odzieżą. W innym kraju za taki asortyment z góry by podziękowano. i ten nadmuchany marketing, wstydziłabym się pracować w takiej firmie. To po prostu g....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
Byłam w TK MAXX w Londynie i wyszłam z dwomna pełnymi torbami ciuchów... Aż się zatrzęsłam kiedy otowrzyli w M1 w Czeladzi:) Niestety mega rozczarowanie. Polacy biora te rzeczy do naszych TK Maxxów chyba prosto ze smietnika;) Mało tego, wszystko dość, że badziewne to jeszcze mega drogie, za byle jaka bluzeczkę trzeba dać kilkadziesiąt złotych a w Londynie takie są po kilka funtów... Polacy potrafią wszystko zmaścić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie idealna
No nie wiem może asortyment Tk Maxx różni się w zależności od miasta? Ja czasami zaglądam do tego w blue city w wawie i na mnie ten sklep zrobił dobre wrażenie. Fakt trzeba poświęcić troszkę czasu żeby coś znaleźć, ale ja zawsze wygrzebię tam jakiś fajny łaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×