Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To jest prowo

Polecane posty

Gość gość

Ludzie na jaki temat dziś nie wejdę to ktoś wypisuje, że to prowo! czy ta ograniczona osoba potrafi tylko napisać prowo 3/10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypie'rdalaj z forum pi'zdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli to ty trollu tak naskakujesz we wszystkich tematach ze to prowo, fajnie że się przedstawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spier'dalaj kur'wa je'bana chu'jowizno. Twoja piz'da je'bie gownem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo masz problemy z higieną? przykro mi bardzo, może kąpiel by to załatwiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ch'uj ci w je'biącą d**e. Jesteś zwyklą ściereczką do wycierania podłogi po gownie twojego psa. Chcesz wpier'dal? Ci'pka ci odleci z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przynajmniej wiemy jaki poziom, a raczej depresję reprezentujesz :O gimbaza do książek, wrzesień już wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo 90% tych żalosnych tematów typu przespałam się z teściem, znajomy dał mi mieszkanie gdzie kury z namaszczeniem udzielają rad to prowokacje :D ja czasami tylko przecieram oczy ze zdumienia jakie tumany tu siedzą , że wszystko łykają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestes tumanem albo za mało znasz zycie skoro tak trudno ci uwierzyć że synowa moze sie przespac z tesciem,moze ktos to tu akurat wymyslił ale takie rzeczy sie dzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie teściowa przespała się z zięciem - rok po ślubie, obecnie jestem w trakcie sprawy rozwodowej a mamusia i mój prawie ex małżonek prowadzają się za rączki :O także są różne historie na tym świecie. Nie wierzysz że ktoś komuś dał mieszkanie? niedawno głośno było o panu, który został sam z dziećmi bo żona zmarła przy porodzie i nie dostał macierzyńskiego bo żona nie pracowała. bezinteresowny człowiek dał jemu i fundacji akogo dom wart fortunę - ot tak, bo go miał i mógł pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze sie zdarzaja ale nikt nie zaklada takich tematow na publicznym forum. Przeciez to potem mozna latwo zidentyfikowac. Nikt kto zdradzil meza nie pijdzie sie tym chwalic na drugi dzien na publiczne forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bez przesady, nie tak łatwo, poza tym bardzo małe jest prawdopodobieństwo, aby zdradzony mąż tu wszedł :D Ja nie założyłam tematu o tym jak to mój mąż przeleciał w samochodzie moją matkę, bo nie mam potrzeby takiego ekshibicjonizmu przed obcymi, pogadałam o tym z tatą, który też znalazł się w nieciekawej sytuacji, popłakałam w ękaw przyjaciółki i się z tym uporałam, ale jak ktoś nie ma z kim rozmawiać - a o tym, że się zdradziło męża to w sumie nie ma z kim pogadać - to pisze tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra nie będę kur przekonywać niech sie dalej podniecają tematami wyssanymi z palca :) tymczasem trzeba jakiś kolejny temacik dla nich wymyślić moze dzisiaj sasiadow weźmiemy romans,bicie a moze rozpuszczone dzieci ⌒.⌒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sęk w tym, że kafeteria w ogóle nie jest miejscem, w którym można liczyć na konstruktywną dyskusję, to forum typowo rozrywkowe, więc jak ktoś tu przychodzi z własnym problemem, to albo jest skończonym debilem, albo to właśnie prowokacja :) Ot, cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego uważasz że tu nie można normalnie podyskutować z normalnymi ludźmi? sama też w takim razie jesteś głupia i niepoważna bo tylko się zgrywasz? ja tu często znajduję rady od sensownych osób, także nie wszyscy tutaj to ograniczone ćwoki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie jestem żadną kurką, jestem kobietą aktywną zawodowo, obecnie pracuję w kancelarii adwokackiej i wierzę w historie typu ktoś dał komuś mieszkanie czy synowa spała z teściem, bo to pikuś w porównaniu z tym co widzę w pracy. Ludzie mają tak pokręcone i kosmiczne sprawy, że naprawdę nikt nie potrafiłby nic takiego wymyślić, bo to przechodzi granice ludzkiej wyobraźni. za przykład podam jedną laskę, która wzięła na siebie mnóstwo kredytów dla swojego konkubenta, ona inteligentna, obyta, pracowała w administracji, ze znajomościami i dała się wpędzić w długi pyszałkowi, straciła pracę, dom po rodzicach i jeszcze wiele lat będzie spłacała długi palanta, który za tą kasę się bawił przez kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu jestem w celach rozrywkowych. No jak ktoś korzysta z kafeteryjnych rad to współczuję. Btw, kafeteria przypomina trochę tą scenę z invention of lying, jak gościu siada przy ladzie i próbuje wytłumaczyć, jak powiedzieć coś, co nie jest prawdą, a jego kumple wierzą we wszystko co powie, bo nie rozumieją jak ktoś może po prostu kłamać. Tu też jest tak samo, cokolwiek by ktoś nie napisał, to znajdą się kwoki co uwierzą :D Choć podejrzewam, że są osoby, które tylko udają że wierzą :P www.youtube.com/watch?v=8hbw86UWyDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×