Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

to pewnie fajnie miec zaradnego meza i udany seks

Polecane posty

Gość gość

tak sobie mysle ze to musi byc fajne uczucie , ja zdalam sobie sprawe ze mnie to nigdy nie spotka - szkoda bo zycie mamy tylko jedno , widocznie mi nie byly takie luksusy pisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No skoro uwierzylas że cię już to nie spotka to pewnie tak będzie no sama to powodujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO PEWNIE BYLA FAJNA LASKA I NIE MIALA DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbysław Marihuanowicz
To ja jestem takim mężem, walę konbia od rana do wieczora a moja partnerka uczerstn9icz\y biernie w onanizmie ktory oboje uprawiamy na pohybel wszelkim j*****m skurywysnom o ktorych nawet bym nie powiedziala ze sa w jakis szczegolny spsob poinowieni na tych czterech mozliowsciach skupieia fazy ! To jest całkowicie sprzeczne z miaram i i tak, wagami i miarami jeszcze raz, o kim to ja mu nie mówiłem jeszcze, a jeszcze nie! Nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbysław Marihuanowicz
Niezupełnie tak, gdyż ja tak nie mysle a jeżeli ja tak nie to i wy nie bo nie! To sie wszystko definitywnie i jednocześnie przerażająco zasadniczo rozkłada o kwestię palenia marihuan o roznych odmianach, odcieniach, barwach czy kolorach - niepotrzebne skreslic. To jest jedyny cel życia - jarać. I kręcić blanty ku chwale JAna Pawła Drogiego naszego papieża za którego zdrowie modlimy się palać marihuanę o ktorej to zdecydowanie chcialbym pomowic nieco dłużej, gdyż jest to moim zdaniem coś zdecydowanie więcej niż tylko jednorazowa seksualna podnieta a seks długofalowy, uprawiany od rana do nocy niczym rośliny konopi w ogrodku mojej 100 letniej babci Marychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbysław Marihuanowicz
Chciałabym rownież nadmienić że czegokolwiek dotknę natychmiastowo zamienia się w wielką parującą psią srakę o ktorej mam zdanie zdecydowane negatywne ale ktora wzbudza we mnie subtelną fascynację swoją konsystencją jak rownież i aromatem powodujacym nie tylko mdłosci ale i orgazm łechtaczkowy charakterystyczny dla pedofilskiego stosunku seksualnego ktory od zawsze, podkreslam od ZAWSZE byl moim najskrytszym marzeniem na rowni z załozeniem maski gazowej typu HEROS z komorą foniczną i podłaczeniu jej do obejszczanych łachmanów po zdechłym menelu i inhalacje jego pierdami o charakterystycznej woni lawendy i sandałów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest to czego celem życia jest terapia antynowotworowa Anny Przybylskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem o co wam chodzi , mi jest zwyczajnie po ludzku przykro ze nikt mnie nie pozada i nie jest dla mnie oparciem , ze nie mam przy kim bezpieczmie zasypiac nie bojac sie jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie, mnóstwo kobiet, w tym i ja, pomimo posiadania w miarę udanego mężczyzny, nie doznaje opisanych tu przez Ciebie doznań: nie czują się pożądane, nie czują oparcia w partnerze, nie zasypiają bez strachu o jutro. Idealizujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze idealizuje ale i tak mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:31 ujęła samo sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tez jest duzo szczesliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo,jak do 20 sobie nikogo nie znalazłas, to mala szansa na odmiane. po 30 jest tylko gorzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie problem w tym ze znalazlam , znalazlam ale sie zawiodlam , znalazlam ale to byl blad , myslalam ze bedziemy fajna rodzina kochajaca sie , stabilna a wyszlo szydlo z worka i za pare miesiecy bede bezdomna z 2 dzieci i z pewnoscia bezrobotna bo jak bezdomny moze do pracy chodzic przeciez trzeba spac i sie myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeraza mnie takie zycie - spac , jesc, pracowac , zdechnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×