Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

to straszne miec mniej niz 30 lat i miec jakies zeby leczone kanalowo

Polecane posty

Gość gość

bo podobno te leczone kanalowo zawsze potem i tak wypadaja same i ponownie sie psuja i tylko problemy sa cale zycie.. trzeba jak ognia unikac leczenia kanalowego..bo i tak taki zab na straty bedzie zawsze..lepiej odrazu wyrwać i wstawic inplanta sa tacy ludzie ,ktorzy maja mniej niz 3o lat i maja zeby leczone kanalowo...niestety.takie slabe pokolenie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak u mnie, myję i nitkuję zęby od zawsze, a mam w każdym plomby i kanały też miałam, a mój narzeczony szczoteczkę widzi raz na miesiąc, a jak był na kontroli, to nie mieli mu co tam robić, wszystkie ma zdrowe. Taka to niesprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dbanie o zeby to mit nawkladany to ciemnych umyslow prawda jest taka ze jak sie za bardzo dba o zeby za czesto myje to jest szkodliwe sama masz przyklad ze szorujesz te zebiska i jestes szczerbata a twoj narzeczony olewa i ma wszystkie zdrowe a to nie jedyny przypadek bo ja tez znam podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie wiem, coś w tym jest. Mój szwagier zawsze się ze mnie śmiał, że szoruję je jak głupia i ścieram szkliwo, a potem odwiedzam wszystkie gabinety dent. w mieście. U niego z zębami jest podobnie jak u mnie, z tym że on nie dba, zaś jego siostra nie widuje dentysty a ma piękne białe zęby, szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOKLADNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jednego kanałowego i poplombowane prawie wszystie trzonowe a o zęby dbam, myje je codziennie i szoruje dokładnie a moja matka myje zęby raz na rok i wszystkie ma zdrowe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to trzonowe???? jesli trzonowe masz zaplombowane to znaczy ze nie dbalas o nie.... nie ma innej opcji. trzonowe zeby alo kto mial popsute chyba ze nie dbal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś rzadko myłam zeby, tak raz na tydz..i co? dwa mialam leczone kanalowo!!! w wieku 16 lat. teraz dbam o zęby, codzienne mycie i takie rzeczy się nie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah ja mam większą połowę zębów po kanałówce a mam 27 lat, słabe zęby mam od dziecka dbam o zęby, regularnie chodzę do dentysty PRYWATNIE, myje, używam nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"trzeba jak ognia unikac leczenia kanalowego..bo i tak taki zab na straty bedzie zawsze..lepiej odrazu wyrwać i wstawic inplanta"-bzdura, swoj zab to swoj a implant to sztuczny korzen, lepiej wyleczyc kanałowo i zrobic korone i wtedy zab bedzie sie trzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to trzonowe???? jesli trzonowe masz zaplombowane to znaczy ze nie dbalas o nie.... nie ma innej opcji. trzonowe zeby alo kto mial popsute chyba ze nie dbal x wyobraz sobie że dbałam ale pewnie jesteś bardzo ograniczona więc i tak cie nie przekonam, na tle zębow mam hopla i musz je umyć nawet po jedzeniu czasem bo nie lubie czuć że mam brudne zęby ale ty wiesz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×