Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Toksyczna to najbardziej nawiedzona baba na forum

Polecane posty

Gość gość

Cały czas jest oburzona na wszystko, wszystko krytykuje cały czas wali kazania i poucza. Cały czas jest na nie. Nie umie czytać ze zrozumieniem, nie rozumie kontekstu BABA KOŁEK :o w każdym temacie gdzie występuje jakiś dylemat o pierdołę tam pojawia się ona ględząca kura i zaczyna wrzeszczeć że ją to obrzydza, a tego się nie powinno, a tego nie wolno bo ona swoje dzieci to i tamto :o Jestem ciekawa jak faktycznie żyje w tym idealnym życiu. Kobieto walisz najgłupsze kazania i krytyki na świecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ale odkryłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, jak się nakręci to zaczyna walić monologi, które nie mają końca :D Jest cholernie sztywna i wszystko bierze dosłownie, zero poczucia humoru i dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałaś dodać, że chrzani jak emerytowana nauczycielka :D to jest najgorszy gatunek bab ale ona je przebija :P widziałyście kołaczkowską w Krakowie tam właśnie pokazała taką toksyczną :D poszukam tego skeczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to jakiś stary babsztyl, pisała kiedyś że ma bodaj 18 czy 19 letnią córkę pewnie jest grubo po 40-stce i stąd to zacietrzewienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam skecz z Toksyczną od 3:31 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toksyczna to jest taka pawłowicz, tyle że w wersji macierzyńskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie zauważyłam tego co tu piszecie, zapodajcie jakimś linkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście nawiedzone, naprawdę... piszę to jako uzytkowniczka z 3tygodniowym stażem. Wyobrażam sobie ze macie bardzo nudne życie bo szukacie sensacji na siłę. Oby mój los nie postawił na drodze takich sflustrowanych mamusiek @_@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję ze kiedyś jej dane wypłynął to będzie się z czego pośmiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie jest głupszy od "zwolenniczki konkubinatu" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze Toksyczna ma nerwice i dlatego taka jest . Ona nigdy nie chciala mieć dzieci a los sprawił ze ma ich 6 sztuk . Swoja droga ciekawe jaka ona jest na zywo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,jest nawiedzona, sfusrtowana i zdrowo świrnięta.Wystarczy napisać cokolwiek o szczesliwym macierzyństwie,ona juz pierwsza gębę otwiera i kłapie jęzorem jak opętana ze to tak nie mozna, ze nie moze dzieciak wchodzic na głowę a nie rozumie ze mozna wychowac dziecko bez małpiej miłosci oraz bez agresji i bicia,jest strasznie agresywna,wyzywa wszystkich,miota się jak ryba wyciagnieta z wody, nawte mozna pisac do niej 1000 postów i przytaczac 1000 argumentów, nawet gdyby jakis lekarz albo naukowiec jej powiedział ze jest tak i tak to ta bedzie i tak klepac swoje,udaje ze nie słyszy,nie widzi,musi byc chyba chbora psychicznie. Do tego jest strasznie agresywna i wszystkich wyzywa,jest stara i zgorzkniala i swego czasu chwaliła sobie chłodne wychowanie pasem,nie moze zrozumiec ze mozna dziecko wychowac bez bicia na mądrą i szcześliwą osobę. Sama pisała ze swoje dzieci biła i uwaza ze tak powinno być,ze jak dzieci zasługują to mozna je lać. Do innych uzytkowniczek odnosi się w masakryczny sposób,wszystkim zazdrosci chyba młodosci i szczescia. Stara,zgrzybiała,zacietrzewiona staruszka babcia moherowa,którą kiedyś wkońcu zaleje jej wlasna trucizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,jest nawiedzona, sfusrtowana i zdrowo świrnięta.Wystarczy napisać cokolwiek o szczesliwym macierzyństwie,ona juz pierwsza gębę otwiera i kłapie jęzorem jak opętana ze to tak nie mozna, ze nie moze dzieciak wchodzic na głowę a nie rozumie ze mozna wychowac dziecko bez małpiej miłosci oraz bez agresji i bicia,jest strasznie agresywna,wyzywa wszystkich,miota się jak ryba wyciagnieta z wody, nawte mozna pisac do niej 1000 postów i przytaczac 1000 argumentów, nawet gdyby jakis lekarz albo naukowiec jej powiedział ze jest tak i tak to ta bedzie i tak klepac swoje,udaje ze nie słyszy,nie widzi,musi byc chyba chbora psychicznie. Do tego jest strasznie agresywna i wszystkich wyzywa,jest stara i zgorzkniala i swego czasu chwaliła sobie chłodne wychowanie pasem,nie moze zrozumiec ze mozna dziecko wychowac bez bicia na mądrą i szcześliwą osobę. Sama pisała ze swoje dzieci biła i uwaza ze tak powinno być,ze jak dzieci zasługują to mozna je lać. Do innych uzytkowniczek odnosi się w masakryczny sposób,wszystkim zazdrosci chyba młodosci i szczescia. Stara,zgrzybiała,zacietrzewiona staruszka babcia moherowa,którą kiedyś wkońcu zaleje jej wlasna trucizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglada? pewnie ma z 60 lat, jest emerytowaną nauczycielką/pielegniarką / sprzataczką/urzedniczką/gosposia domową ktora wszystko wszystkim zazdrosi. Co ciekawe ma juz dzieci dorosłe a wypowiada się i daje rady w tematach o małych dzieciach, o tam jej najwiecej.Pewnie teskni za tamtymi czasami kiedy i ona byla mloda a jej dzieci małe i załuje ze je biła zamiast wychowac na porzadnych ludzi no ale co ma teraz zrobic jedynie dobrą minę do złej gry i dalej sama się oszukiwać. Mąż juz pewnie dawno od niej uciekł albo ją olewa i zdradza na prawo i lewo daltego taka cięta na młode matki. W realu pewni szara lub siwa myszka niczym się nie wyróżniająca,jedynie chyba tym,ze jej blask dawno przeminął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę bo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się,wie najlepiej jak wychowac dziecko,najchetniej pięscią lub pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma swoje zdanie ktore jest sprzeczne z rzeczywistoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe tutaj kazdy ma swoje zdanie ale to babsko bedzie się upierac ze trawa jest niebieska, mistrzyni manipulacji.Wystarczy ze ktos cos napisze nie po jej mysli a juz bluzgi idą. Zazdrosna zawistna ograniczona umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wlasnie dlatego nazywa siebie TOKSYCZNA ,ona dokladnie wie jaka z niej toksyczna baba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"""""""chwaliła sobie chłodne wychowanie pasem,nie moze zrozumiec ze mozna dziecko wychowac bez bicia na mądrą i szcześliwą osobę. Sama pisała ze swoje dzieci biła i uwaza ze tak powinno być,ze jak dzieci zasługują to mozna je lać."""""" Z allium ci się czasem nie pomerdało? to samo pytanie do gość 2014.11.01 ?my sobie właśnie oto do gardeł skaczemy od lat, bo ja jestem przeciwnikiem nawet klapsa, zaś ona zwolennikiem pasa . Moje dzieci bez względu na wiek nie są karcone cieleśnie ( starsze już dorosłe, lub prawie,ale młodsze tez posiadam) i mam pogląd taki ,ze da się wychować dzieci bez bicia, jej dzieci były karcone pasem i wiele razy o to się spieralysmy w tego typu tematach. Nie ma innego wytłumaczenia jak to ,ze albo próbujesz mnie z premedytacją oczernić, albo pogmatwalo ci się kto co pisal i co glosil w sprawie bicia dzieci . A akurat allium przytaczam ,bo najwięcej i najintensywniej z nią się o to ścinałam jeśli chodzi o met. wych za pomocą pasa i nie tylko. Zdania nigdy nie zmieniłam i nie poprę takich osób ,ktore brną w cielesne karcenie jako rzekomo niezawodna metoda wychowawcza. I cóz? twój obraz całej toksycznej runął w gruzach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gardeł se skaczecie? fajosko, a pianę toczycie dla efektu czy tylko się gryziecie? Może lepiej pozostańcie na łańcuchach swych panów, bo niebezpiecznie się robi :P waruj suczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łańcuchach swych panow? no cóz... u mnie w CYWILNYM małżeństwie nie ma patriarchatu i kobieta nie jest trzymana pod butem, zaś w związku partnerstwo idzie w parze z równoscia, bez podrzędności i nadrzędności ,w przeciwieństwie do patriarchatu w jakim wieloletnia moja "psiapsiólka" z kafe sobie żyje i sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyczna jest jedną z nielicznych osób na kafeterii z której- w większości, wypowiedziami się zgadzam. Kobieta ma poukładane pod sufitem. A osoba która założyła ten temat jest żałosna, obym nigdy takich ludzi nie spotykała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tak nie uważam. Toksyczna to bardzo rozsądna kobieta i z wieloma jej wypowiedziami się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×