Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

torbiel?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Otóż byłam pare dni temu u ginekologa iz wczesniej stwierdzil mi ze mam torbiela i musze brac anty ale mi nie podpasowaly no i chcialam by mi je zmienil, okazało sie ze mam drugi torbiel po lewej str. teraz i ma ok2,5 cm. czytalam ze taki rozmiar nie zalicza sie wgl. do torbieli ale tak go nazwał. Więc do rzeczy...a no i mi przepisal drugie anty i czekam na miesiaczke. przez tamte anty mialam troche balaganu z okresem miałam 19.09 skonczyla sie 26.09 no i zaraz 01.10 druga skoncz. 10.10 jak narazie cisza. zawsze mialam 19stego ale chyba teraz bedzie później sama nie wiem. dobra i czytalam ze czasami lekarze sie myla co do torbieli a ciąży, a mam wzdęty brzuch, siku chodze czesto, caly czas mi sie chce spac, piersi wieksze a od wczoraj zaczely bolec, czasami bóle brzucha, mdłości, zawroty głowy, temp 37,1 no i czasami takie dziwne wrażenie ciepła w uszach :) a i nadmierny śluz. wiem ze wiekszosc objawów to do torbielików moich, ale moze ktos miał cos podobnego? bo juz sama zaczynam wątpić. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test z ,oczu bedziez wiedziala czy to ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×