Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzysztooff

Torby męskie Barelly Bags

Polecane posty

Gość Krzysztooff

Witam Państwa. Ostatnio kupiłem sobie torbę firmy Barelly Bags i muszę powiedzieć, że to prawdziwy skarb. Skóra elegancka, nie niszczy się, nie została uszkodzona kiedy wylałem na nią sok, który farbuje. Coś wspaniałego. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie styl i wysoką jakość skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, są naprawdę wytrzymałe i dobrze leżą na ramieniu. Warto wydać trochę więcej pieniędzy na tak porządną torbę i mieć ją na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za reklama? i zenua, ze sam sobie piszesz komentarze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i reklama, ale te torebki są naprawdę dobre, sam mam jedną już od dwóch lat... Nie mam do czego się przyczepić jeśli chodzi o tą firmę, niska cena za dobrą jakość świadczy sama za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam torbę Barelly Bags i chociaż musiałem wymienić od niej uchwyt, zrobili mi to w ramach gwarancji i dorzucili jeszcze pasek ekstra. Dobre wrażenie pozostało. Mogę polecić ich z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek31
Ja również jestem dużym zwolennikiem torby, ponieważ od razu mam w niej laptopa i wszystkie potrzebne dokumenty do pracy. Jeżeli szukacie dobrej jakości modeli ze skóry w przystępnych cenach to polecam odwiedzić sklep producenta https://sklep.solier.pl/ w którym znajdziesz naprawdę szeroki wybór modeli w zależności od przeznaczenia i na pewno będzie to rozwiązanie na długi, długi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami

Solier? To nie jest żaden sklep producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×