Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Totalnie mnie zaskoczyl....jestem wsciekla i smutna.

Polecane posty

Gość gość

Moj facet probowal mnie zmusic do seksu oralnego, nigdy mu nie odmawiam ale akurat tego wieczora nie mialam ochoty, bo bylo mi niedobrze. Wiec zlapal mnie i nie sile chcial wepchnac k"""sa do buzi. Mimo ze zaczelam sie wyrywac i mowic ze nie chce, ze nie mam ochoty.powiedzial "to nie chodzi o to czy masz ochote czy nie" Nie moglam sie przez dluzsza chwile uwolnnic az w koncu wyrwalam sie, walnelam go i rzucilam sie do przedpokoju zeby sie ubrac i wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on? Poczul sie wielce urazony, i zaczal mi zarzucac ze wybieglam z domu jak na randke. Byl mocno zdziwiony ze po tym wszystkim ja wybieglam z domu mimo ze to byla 1sza, i ze nie odbieram tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinspan
To jest najzwyklejszy gwałt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie jest prowo. Jestesmy 1,5 roku razem. Nahjgorsze jest to ze on sadzi ze nic sie nie stalo, ze przesadzam. A ja chyba trace do niego zaufanie. Nie robi sie takiej rzeczy ukochanej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy facet taki jest:-/ ja męża z tej strony poznaam po prawie 4latach :( tylko że nie o oral chodziło i nie mialam siły się wyrwać. Spakowałam dzieciaka i uciekłam następnego dnia.. Dzwonił, przyjeżdxał , przepraszał, prosił bym wróciła. przez kolejne 7lat juz tego nigdy nie zrobił, zreszta ja też już nigdy się nie opeirałam. Czasem wolę przeczekać az skonczy , niż by okazał mi dominacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesman
Jest 11.30 - weźta się durne baby za robotę jakąś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to mam sie zgadzac wbrew wlasnej woli? To ja nie mam zdania w tym zwiazku?ja mam charakter bojowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mi facet zrobił coś takiego, to pożałowałby i to bardzo. jak można coś takiego zrobić ukochanej kobiecie? olej gnoja, bo przecież nie chodzi o to, co ty chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesman
Głupie baby później płaczą, że mało pieniędzy mają, a o 11.30 zamiast pracować to dystkutują bez celu o pierdołach. Do roboty lenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki mam wlasnie zamiar...tylko nie dowierzam ze takie cos mogl mi zrobic, i jeszcze sie obrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty widze bizneswomenie tez chyba nie masz co robic skoro tkwisz na babskim forum i umoralniasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesman
ja jestem szefem, mogę siedzieć na plaży i pić piwo, inni mają pracować. Do roboty lenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łyso mi jak pomyślę, że ukochana osoba może tak perfidnie zaskoczyć, zranić psychikę i jeszcze się o to boczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem faceci zdziwieni ze kobiety seksu nie chca, ja np. Czuje obrzydzenie jak sobie pomysle o oralu, odrazu mam w glowie to przymuszanie i to jak sie szarpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy wlaśnie jesteście faceci. Przymusić a potem udawac zdziwionego, ze zla, obrazona, ze seksu nie chce. Jak jest chetna- to dobrze, jak nie jest chetna-to sie ja zmusi i tez bedzie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marna prowokacja. Nie wierzę w taką patologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki facet to dno, ja bym już do niego nie rwóciła, to zwykły prymityw.Nie , nie praw3da,z efaceci tacy są, tacy sa zwyli chamscy męscy bokserzy. Ten od biznesu, dzisiaj na plaży pijesz piwo buahahahha, nie ma to jak jakś męska niemota włazi w babskie tematy, i jeszcze ta fantazja, śiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo i w dodoatku sałbe, nie wierzę,że kobieta moize sobie takiego knura obrać za faceta to po 1, a po 2 ,że jełśi taka akcja miałby teoretycznie miejsce, to jeszcze by pisała na forum i się żaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodza mnie Twoje jazdy ze to jest Twoim zdaniem prowo. Nikt Ci nie kaze wchodzic i czytac. Tymbardziej skoro myslisz ze to prowo, nie rozumiem po co sie udzielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Ja jestem w stanie w to uwierzyć, bo parę ładnych lat temu, również mój chłopak podobnie chciał mnie zmusić do seksu. Z tym że pod wpływem % nie miał na tyle siły. Pomalował tego dosłownie i bardzo. Są tacy gnoje, i na prawdę można się pomylić. Współczuję ci i nie wracaj do niego. On się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
:D pożałował*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym takiemu hujowi fiuta odgryzła. Juz by wiecej żadnej nie wsadził. Nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij znim bo to jakiś zboczony w C H U J jest jak każdy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durne baby! Oral to obowiazek kazdej kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie jest obowiazek, to dobra wola kobiety. Jestes takim idiota ze tego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, na twoim miejscu wzięłabym go do buzi, a potem ugryzłabym z całych sił i szepnęła uwodzicielsko do ucha "kochanie, to nie chodzi o to czego ty chcesz" . Gnój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to prawda to przykro mi, ale Twój facet ma zadatki na gwałciciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On twierdzi ze wyolbrzymiam. A ja sadze ze nie. Nie przytrzymuje sie nikogo sila i nie zmusza do seksu jesli nie ma ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×