Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trądzik 20latki

Polecane posty

Gość gość

Borykam sie z trądzikiem odkąd pamietam. Korzystam z kosmetyczk ale po zabiegu mam jeszcze gorzej, mam toniki antybakteryjne żele rownież od dermatologów i wiele innych szare mydła pilingi ale nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A probowala masc tormentiol na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , a na receptę jest ? ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,kup sobie ta masc i smaruj twarz na noc.Twarz myj tylko bialym mydlem,bo nie jest perfumowane.Powinnas byc zadowolona z efektow.Masc kosztuje kilka zlotych a czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta, dieta, dieta. Zero cukru, zero napojów, białej mąki. Dużo warzyw, owoców, kaszy jaglanej i gryczanej. Ja też mam problem z trądzikiem i przebarwieniami. Na kafe jest dużo wątków z mądrymi radami, pozbieralam z nich informacje i mam kuracje dla siebie:) Zaczęłam od kupienia tabletek z ostropestem i hepatilu detox, na wzmocnienie wątroby, później tydzień smarowania twarzy olejem rycynowym (na całą noc) Do zmywania makijażu zrobiłam sobie olej nagietkowy (suszone kwiaty wsypałam do oleju i zagotowałam, odstawiłam na dobę i odcedziłam. Kupiłam olej z wiesiołka. Robię maseczkę z cebuli, dodaję do niej czasem sok z liścia żyworódki, trochę tego oleju nagietkowego, zagęszczam mielonym siemieniem albo mąką ziemniaczaną. Piję czasem ocet jabłkowy (z wodą) Przebarwienia nie zniknęły całkiem ale poprawa jest ogromna, przynajmniej nie widać ich spod makijażu a trądzik też mniejszy a byłoby lepiej tylko czasem wyciskam:( Z dietą średnio mi wychodzi . a i na początku tego wszystkiego może być chwilowe pogorszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy co mialas robione u kosmetyczki. Na pewno peelingi ziarniste i szare mydlo nie są wskazane, to tylko pogarsza sprawę. Wiem co mówię, bo robilam podobnie i wydawalo mi się, ze tak trzeba. Odkąd trafiłam do kosmetolog w salonie Beauty Premium w Poznaniu stan mojej skory bardzo się poprawił. Miałam robione zabiegi z kwasami i jakieś maseczki, nie wiem z czym dokładnie. Do mycia używam już tylko delikatnego żelu, a peelingi robię tylko enzymatyczne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJoa
Moja koleżanka od miesiąca stosuje IQFace, ona jest bardzo zadowolona, fakt rezultaty nawet ja zauważam. Nie mniej decyzję podejmujesz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowe_paznokcie
Mnie pomagał curiosin jak miałam problem z trądzikiem. Smarowałam na noc przez parę dni pod rząd i było po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi rowniez pomogły zabiegi z kwasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×