Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arlotto125

Trądzik - Skinoren i Duac

Polecane posty

Gość Arlotto125

Witam. Używał ktoś z was żel Skinoren lub Duac ? Mam pytanie, bo niby jeden z tych żeli jest na stare blizny, a drugi żel jest na nowo powstałe pryszcze. Pytanie która. Wie ktoś ? Proszę o pomoc. Również jedną się bierze rano, a drugą wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skinoren działa rozjaśniająco na blizny. stosowane razem mogą bardzo podrażnić skórę, więc uważaj. ja duac stosowałam zawsze na wieczór. następnym razem kup acne derm to dokładnie to samo co skinoren tylko kosztuje 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Krukiewicz
Miałam pryszcze i wiem jak to jest. Sporo czasu nie wiedziałam jak mam się tego pozbyć. A dałam sobie z tym radę z pomocą tabletek IQface sprowadzonym przez moją mamę. Pozbyłam się tego raz na zawsze i już nie zamierzam wracać do tego tematu:) U mnie tylko tabletki poskutkowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queen 89
Stosowałam duac z przepisu lekarza i nie jestem zadowolona ponad 2 miesiące leczenia i bardzo mizerne efekty. Lepiej wybrać coś innego do walki z trądzikiem. Używałam go zgodnie z zaleceniami lekarza także to nie jest jakiś przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenkii3
Też używałam duac i nie polecam bo poprostu nie działa. Musiałam zmienić lek na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepla8888
Na mnie też nie zadziałał, jestem rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corota22
W moim przypadku podobnie to chyba jakaś gruba ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duac to placebo:) Trzeba sobie wyobrazić, że działa takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka67
Hahaha dokładnie, zgadzam się z przedmówcą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusta
Teraz znaleźć dobry i skuteczny środek, żeby pomógł na trądzik to nic łatwego. U mnie nic nie chce działać, a jak już to na krótko. Wczoraj gdzieś przeczytałam o żelu curiosin. Ktoś z was tego próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belunnia
Ja go używałam przez pewien czas. Jest skuteczny, mi bardzo pomógł. Miałam brzydkie ślady po trądziku na twarzy i ciągle pojawiały się nowe krosty. Teraz jest dużo lepiej, praktycznie śladu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myssi
Do mojej cery i jej problemów idealnie pasują kosmetyki murad. Nie miałam wcześniej tak skutecznych kosmetyków. Super, śladów już nie ma po trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DFK
Myssi, a co to za marka, nie spotkałam jej do tej pory. Powiem, że przetestowałam już chyba wszystkie na trądzik, łącznie z tymi w temacie :/, i wielkie NIC. Daj namiary na te swoje, zamówiłaś przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myssi
Znalazła je na stronie internetowej murad.pl Są w Polsce od niedawna, pamiętam jak moja kuzynka wysyłała mamie ze Stanów. Są naprawdę bardzo skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myssi
Wybór rzeczywiście mają duży, dlatego myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie :-) Te kosmetyki są popularne, bo dają świetne rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dananka
Piszecie tak o tych kosmetykach na problemy z trądzikiem, ale czy znajdzie się coś odpowiedniego na trądzik dla skóry dojrzałej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam herbatkę z znamion kukurydzy+orzecha włoskiego ,krótko parzyć nie słodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem pryszczata
Duac= nadtlenek benzoilu + klindamycyna (antybiotyk) Epiduo= nadtlenek benzoilu + adapalen (retinoid) . -stosuj tylko jedną warstwę bo podrażni! -Duac z tego co pamiętam trzyma się w lodówce i ma dość krótki termin przydatności od momentu otwarcia tubki . mi pasują preparaty z nadtlenkiem benzoilu, nawet zwykły Benzacne daje rade, a takie połączenie jak powyżej są idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliia
Jest sporo środków do walki z trądzikiem, ja wybrałam curiosin. Wcześniej używałam wielu specyfików ale nic tak nie działało. Kwas hialuronowy bardzo skutecznie działa w przypadku skóry zniszczonej przez trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irnina23
Mi curiosin na sam trądzik nie pomógł aż tak bardzo, ale na rany po trądziku jest idealny, łagodzi podrażnienia po zabiegach usuwania trądziku, skóra bardzo szybko się regeneruje, żel zapobiega dostawaniu się przez ranki bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wianka
Ja używam go już jakiś czas i krosty przestały się pojawiać, a blizny rzeczywiście goją się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chruupka33
Curiosin do blizn i ranek jest niezastąpiony, zamiast kupować jakieś drogie specyfiki wystarczy kilka razy posmarować i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romma
A słyszeliście kiedyś o kosmetykach dr Murad? Sporo czytałam o nich i myślę, żeby wypróbować, ktoś może używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolka18
Zgadzam się w zupełności i dołączam do poleceń żelu curiosin. Jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańkka
Ja nie słyszałam o tych wspomnianych w tytule środkach. Wypróbowałam curiosin i pomógł świetnie. Nie jest drogi i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranika
A czy ten żel polecił Ci dermatolog? Czy na niego w ogóle potrzebna jest recepta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańkka
Poleciła mi go koleżanka. Jest dostępny też bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ranika
Hmm. To świetnie, bez recepty można zaoszczędzić czas. Skoro rzeczywiście jest taki dobry, to warto iść do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańkka
Wiesz, nie wydajesz za dużo to możesz sobie pozwolić na próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×