Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koleżanka2

trądzik w tym wieku

Polecane posty

Gość koleżanka2

Chyba mnie ponownie wysypało. Macie może jakieś sposoby na trądzik jakieś domowe metody, leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna walenta
Jeśli mogę ci coś polecić w każdym wieku :) na trądzik podziała wizyta u dobrego dermatologa doradzi jaki lek wybrać i jak się leczyć. Mój lekarz polecił mi epiduo i to pomogło mi się wyleczyć ale podobno trądzik u każdego leczy się inaczej. Powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzowata
Warto zaopatrzyć się w tabletki IQFACE regularne stosowanie tych tabletek przynosi rewelacyjne efekty.Skóra jest zdrowsza,ładniejsza i bez nowych ropnych krost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranguillo9
Używałam Epiduo i uważam, że to świetny lek po pierwsze trądzik znika dość szybko jak na tę chorobę w średnio 1,5 miesiaca jest po sprawie! Po drugie właściwie nie ma skutków ubocznych (nie obciąża wątroby jak niektóre). Dość dobrze się zorientowałam w temacie przed leczeniem a teraz mogę tylko potwierdzić że jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż za wysublimowana reklama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowe to może być przedszkole a nie metod na trądzik. Proponuję udać się do kosmetologa na zabiegi z kwasami np. purles S-peel albo zabieg leczniczy przeciwtradzikowy Thalgodermyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Epiduo, świetny lek polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parkinson
Też się nim leczyłam z trądziku polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomenka89
Właśnie skończyłam leczenie tym lekiem i jestem bardzo zadowolona bo nie mam już nic na buzi co by mnie wkurzało, żadnego pryszcza ani blizn. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuję kosmetyki Repechage linia Hydra Medic....wszystkie potrzebne kosmetyki do domowej pielęgnacji są dostępne w wersji "mini" tzw. travelka, niedrogo, wydajnie i skutecznie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opekSA
Epiduo to jedyny lek, który mi pomógł z wielu które używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betonek00
Zgadzam się z tobą Epiduo to rewelacyjny lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guccino44
najlepszy ja się wyleczyłam z pryszczy migiem, dzisiaj to już tylko przysłowiowe złe wspomnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roniekiewicz3
Zdecydowanie polecam kurację za pomocą epiduo, najlepsza opcja jaką znam ze wszystkich dostępnych, wiem bo już wszystko przerobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowal92
Nie powiem nic innego bo nie warto zmieniać czegoś co faktycznie pomaga, Epiduo to świetny lek polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie wp*****laj duzo slodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta, bez ostrych przypraw,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmirka
mnie też wysypało po 30 :) i to wcale nic nadzwyczajnego. fakt, że u mnie stało się po ciąży więc burza hormonalna dała o sobie znać.. ale mam koleżanki, które dzieci nie mają i w ciąży nie są no i huśtawka hormonalna też dała o sobie znać. świetnie pomogły mi tabletki iqface, które też ograniczyły świecenie się mojej twarzy, chociaż nigdy nie miałam wcześniej z tym problemu. zmiana diety też była konieczna, słodkości i ostre potrawy nie służą niestety naszej cerze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka01
a czy te iqface po odstawieniu nie powoduja jeszcze większego wysypu? nie mam aż takiego mega silnego problemu z trądzikiem ale mam go głównie na plecach i zastanawiam się czy by pomogły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmirka
u mnie to tak nie zadziałało, nie wysypało mnie jeszcze bardziej, uporałam się z trądzikiem i nie wraca od tamtej pory, a będzie już przeszło rok :) spróbuj sama na sobie, inaczej się nie dowiesz czy coś działa czy jest bublem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka01
dzieki za info :) poszperałam trochę i nikt nigdzie nie pisał o jakimś wysypie po odstawieniu itp. więc zamawiam bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdoma
sporo czytałam o iqface i w sumie nie widziałam żadnej negatywnej opinii.. wszyscy wypowiadali się bardzo dobrze ;) nie widziałam też żadnego info o skutkach ubocznych więc zamawiam i ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmirka
bo coś o naturalnym, nie wymyślanym i sztucznie zsyntetyzowanym składem nie zaszkodzi nikomu :) a inwestycja w iqface zwróci się z powodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem trądziku dotyka wiele osób, bez względu na wiek. Przyczyną jest nadmierna praca gruczołów łojowych. Dlatego stosowane preparaty powinny przede wszystkim regulować ich pracę. Świetnie w tym przypadku sprawdza się krem Beta-Skin Acne Care Cream. Wiele osób zachwala jego działanie. Słyszeliście o nim? Zapraszam na stronę https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×