Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trądzik zmiany zapalne skóry

Polecane posty

Gość gość

Mam kilka problemów z cerą. Słyszałam o takim specyfiku jak miód manuka, że podobno dobrze na cerę działa. Znalazłam nawet dużo informacji na kilku sklepach.Jeden www co ma skarby w nazwie ma dość fajne info i chyba trochę tańsze bo piszą że prosto z zelandii. Ale czy to się bezpośrednio na skórę nakłada czy dodaje do kremu czy tylko można jeść? Próbowałam juz chyba wszystkiego i nic nie pomaga.Pomocy bo mi twarz eksploduje Czy ktoś próbował tego miodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
przed chwila reklamowalas to jako super specyfik na kregoslup :D ja nie probowalem ale wiem ze to sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kręgosłup, zmiany zapalne skóry, rany nawet te gnijące, wrzody, oparzenia, MRSA, Helikobakter, są też pod postacią kropli do oczu i to skutecznych. Stany zapalne gardła, zatok, ucha, czy zmiany nowotworowe skóry! Nie masz lanserku pojęcia co potrafi ten mały skarb. Co lepsze to wszystko dzieje się naturalnie, bez jakichkolwiek skutków ubocznych. A naszym polskim miodem to kanapkę smaruję i herbatę w zimie słodzę. Poczytaj coś więcej a potem pogadamy. Ludzie stoją za tym jak za mięsem w PRLu. Peace V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka9991
Jeżeli chodzi o trądzik to ja poradziłam sobie z tym problemem stosując tabletki IQFACE.Wystarczyło abym brała te tabletki regularnie przez trzy miesiące aby znowu wyglądać znowu jak człowiek.Żadne kremy i maści nie poradzą sobie z trądzikiem jak te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam tabletki IQFACE i muszę przyznać że u mnie efekty też bardzo dobra.A pomyśleć że tak średnio wierzyłam w moc tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×