Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WSTYDZIUCH

traktowalem kobiety jak zdobycz KARMA sie odwrocila !

Polecane posty

jak wyzej w temacie teraz KOBIETY z krakowa zdobywaja mnie :/ dlaczego kobiety sa jak faceci !? chca tylko sexu niczego innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Kuba Bogu tak Bog Kubie co nie? a takis dobry ze az cie zdobyc musza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory widocznie trafiałeś na miękkie lalunie. A obecnie masz do czynienia z twardymi sztukami, które mają więcej ikry niż przeciętny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjk
Traktuj drugiego człowieka tak jak sam chciałbyś aby ciebie traktowano. Jeśli ty traktowałeś kobiety jako przedmiot to teraz kobiety będą widziały w tobie nie człowieka, a przedmiot. Dostajesz więc to na co sobie zasłużyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaa pochlebiam sobie niby czym zadalem pytanie. Kobity w tych czasach sa bardziej wyzwolone.. Moze to bierze sie z kobiet przyjezdnych z malych miejscowosci typu wies itp Przyjezdzaja do wielkiego miasta KRK ida do kubu i widza facetow z wlosami z pelnym uzebieniem i nie noszacych dresow i czapeczek na imp i dostaja malpiego rozumu ! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zatęchłe panny traktowałyby Cię raczej jak Boga a nie jak mięso. Może po prostu obracasz się w innym towarzystwie? Zamieniłeś diskorzeźnię na teatr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakow jest maly wbrew pozorom w klubach kazdy kazdego kojazy . Fama idzie szybko jak ktos lubi tylko rznac .. i taka lapka juz przy mnie pozostala. KAZDY chce sie za mlodu wyszalec i ja to wykorzystalem bo wiem ze sie podobam i z zaliczeniem nie mam problemu ale ja chce juz jedna stala ktora bedzie tylko moja. Teraz kolezanki polecaja kolezankom faceta dobrze posuwajacego ktory ma wieksze przyrodzenie niz inni . zalosne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahh xP
kreuj się na męską dziwwkę, kreuj. I tak każdy tu wie że jesteś w rl paszczurem, który przez neta chce się poczuć ładniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×