Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziunia8

Transport dla gości weselnych pomozcie pliss

Polecane posty

Hej zastanawiam sie czy nie zamowic transportu na wesele ale tylko dla najbliższej rodziny czyli rodzice ,, chrzestni ,, swiadkowie ,, rodzenstwo ,, kuzynostwo i wojostwo najblizsze jeszcze raz podkreslam tylko najblizsza rodzina i ja bym chciala 2 busy takie 30-40 osobowe jeden dla mojej rodziny drugi dla rodziiny narzeczonego i busy bym chciala zeby po weselu jak sie juz skonczy cala impreza to przyjada po nas i do jednego moja najblizsza rodzina czyli ja jako pani młoda moi rodzice moj brat swiadkowa ciocia wujek kuzynostwo itd a do drugiego busa rodzina najbliższa narzeczonego czyli przyszly maz w roli pana młodego jego rodzice siostra kuzynostwo ciocia wujek itd i by nas te budy zwziozly kazdego do domu a nastepnego dnia to by te busy nas zawiozly na poprawiny weselne w takim samym skladzie jak kazdy wracal z wesela czyli moja rodzina i narzeczonego ja sobie tak to wobrazam tylko nie wiem czy tez zamowic te busy zeby z kościoła na sale zawiozly czy tylko z wesela do domu i nastepnego dnia na poprawiny weselne bo wiadomo na wesele to pewnie kazdy przyjedzie samochodem oczywiscie jest parking chodzi mi tylko o najblizsza rodzjne i w tej kwestii chcialam sie was poradzic czy zamowic busy z kosciola na sale i dalej jak wam wczesniej opisywalam czy tylko z wesela itd ? Blagamm was pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiam 4 busy 2 dla rodziców i 2 dla rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już planujecie takie udogodnienia to albo dla wszystkich którzy chcą albo dla nikogo. Jestem za tym, że gości trzeba traktować równo i jeśli przykładowo zamawiam noclegi to pytam wszystkich a nie tylko tych co są z daleka bo ja z bliska mogę dać 1000 w kopertę i nie mieć opłaconego noclegu a ten z daleka może dać 500 i ma w tym nocleg. To samo tyczy się transportu. Gości należy traktować równo i każdemu dawać takie same propozycje. Zasada jest prosta albo coś dla wszystkich albo dla nikogo. Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamów busy spod koscioła żeby zawiozły na salę,zawiadom gości że będą busy pod kościołem,tylko nie rozumiem czyli ty z meżem nie spędzicie nocy poślubnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bus na sale w dzien ślubu i na poprawiny tak ale z wesela? chcesz zmusić gości do powrotu razem o ustalonej godzinie a jak ktoś nie będzie chciał siedzieć tak długo albo tak mu się spodoba że chciałby dłużej? Uwierz to może pozostawić niesmak wśród gości... moja mam była na ślubie kuzynki o 6 rano autobus do domu i wszyscy czekali niektórzy wyglądali jakby spali inni dzwonili załatwiali sobie indywidualnie transport a po weselu nagonka na młodych... Z drugiej strony każdy wcześniej został o tym powiadomiony ale nie można przewidzieć jak ktoś będzie się czuł tej nocy i czy zdoła tyle wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy chcecie po weselu wsiąść w dwa osobne busy i jechać do domu ? Zastanówcie się! to wasze wesele i jedyna taka wasza nazwijmy to noc poślubna. My poszliśmy z mężem do pięknego apartamentu z jacuzzi i po całym dniu i nocy wzięliśmy kąpiel w płatkach kwiatów z szampanem w ręku, potem poszliśmy do łóżka :) a rano a raczej do południa poprosiliśmy o śniadanie do pokoju. Po śniadaniu wybraliśmy się na masaże do hotelowego spa i serię zabiegów relaksujących. Było cudownie. Nie schrzańcie sobie tego dnia po weselu bo nie warto. My mamy nadal piękne wspomnienia i gdybyśmy wsiedli w jakiegoś busa i wrócili do domu to nie byłoby tak miło jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojej siostry kazdy wiedział ze o 5 rano będzie autokar,kto nie chciał tyle czekać to sam załatwiał taksówkę i se wracał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym już miala zamawiac to bym wziela autokar, czy jakis wiekszy bus i zadbala o komfort także tych gosci ,którzy nie maja jak trafic na wesele, siostra kiedys zamówiła jeden taki wielki autokar http://www.asik.com.pl/oferta,man-bialy,1.html, który zawiozł wszystkich do domu weselnego. Nie ukrywam,ze to by świadczyło dobrze o Was , ze dbacie o gosci należycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy ile masz osob do przewiezienia? Ja mialam tylko ok 10 wiec zamowilam od http://www.radiotaximpt.krakow.pl/ wieksza taksowke i wszyscy sie zmiescili. A wyszlo chyba taniej niz zamowienie busa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na szczescie goscie sami saobie ogarneli transport. Niewielu mam z daleka, wszyscy prawie z Warszawy i kazdy mowi ze woli wrocić do domu. Wiec zamowienie szofera http://autodriver24.pl/ i, ktory ich odwiezie to spoko opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po prostu wynajełam taksówki od http://www.taxi.krakow.pl/ i nimi przewiozłam gości z kościoła do sali weselnej ;) Jak obliczałam finanse to bardziej mi sie to opłaciło niz wynajem autokaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI sie wydaje ze najbardziej opłacalny jest autokar, po prostu. Bedzie to jeden środek transportu i nie bedzie zamieszania. Ja wynajmowałam od http://radiotaxi919.com/ , mają takie, które pomieszczą do 70 osób, ja mialam raczej skromne wesele, wiec jeden wystarczył, ale bez problemu mozna i 2 wziac, jak ktoś wiecej gosci zaprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×