Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trarararaa

troche sie boje

Polecane posty

Gość trarararaa

Hey, przed chwilka zdarzyła sie dziwna sytuacja. Siedze sobie przy kompie i czytam jakies bzdety, mimowolnie odwrociłam glowe w bok do okna i zobaczylam dwa swiata reflektorow samochodowych (ale dosc słabe chyba postojowe) na przeciwko mojego okna w krzach po drugiej stronie ulicy. Tam jest taka wiejska sciezka a dalej pola i jakies drzewa. Przez chwilke zdawalo mi sie ze to jakies odbicie bo odrazu zdziwilam sie co ten samochod tam robi i dlaczego stoi prostopadle do drogi. Zgasilam monitor bo odbijalo mi sie wlasne odbicie w oknie i podeszlam blizej do okna. i wiecie co ten samochod zgasil swiatla, odwrocil sie i odjechal, zapalil je dopiero jak juz byl poza zasiegiem mojego wzroku, ale zdarzylam to jeszcze zobczyc. Boje sie, ze to wlamywacze, Mieszkam na nowym osiedlu szeregowcow. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyglada ze zlodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle,ze ktos cie obserwuje i niekoniecznie musi byc to zlodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trarararaa
juz nie wiem co gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na parterze mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trarararaa
ten ktos robi zdjecia moich okien:Opomocyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie wyrzucił śmieci i rano znajdziesz worek w tym miejscu i bał się dlatego wyłączył światła? Albo detektywi pracują na zlecenie.Albo Święty Mikołaj robił próbne rozpoznanie.!!! Ale macie fantazję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie macie osiedla chronionego? Dziwne, u nas jest ochrona od tej agencji - http://www.lider-ochrona.pl - może warto o czyms takim pomyślec, albo jakiś alarm, dobre zamki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproś kogoś do siebie i sie nie bój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym się bała…na Twoim miejscu jak najszybciej zwróciłabym się do jakiejś profesjonalnej firmy, żeby założyła jakiś dobry system alarmowy. Słyszałam, że ta firma www.atline.pl jest znana z takiego sprzętu wysokiej jakości. Na terenie budynku, w którym pracuje moja kumpela fachowcy stamtąd zainstalowali porządne zabezpieczenia. Podobno działają sprawnie i świetnie znają się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze…na Twoim miejscu zainwestowałabym we wkładkę antywłamaniową. Ja mam u siebie w biurze taką http://www.jeden-klucz.pl/system-1-klucza/fab3000rs-na-1-klucz i powiem Ci, że ona naprawdę zapewnia bezpieczeństwo. Mechanizm i klucz są chronione patentem i to w ogóle taki porządny produkt. Nie jest u nich drogo. Myślę, że w Twojej sytuacji warto to zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×