Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sadfat

troszkę schudnąć

Polecane posty

Gość sadfat

Postanowiłam schudnąć 10 kg;) kiedyś mi się udało to tym razem też;p pierwszą dobę się głodzę . Zaczełam o 23 więc zobaczymy może wytrzymam też nastepną noc;) ktoś zaczyna teraz?;) będę jadła jogurty i 1 tosta bo to daje mi efekty;) byle nie przekroczyć 1000kcal. Ostatnio troche się obzerałam no i urosła lekka oponka:D mam nadzieję że organizm doatanie lekkiego szoku dostarczanymi kcal i w miare szybko będę wyglądać tak jak planuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10kg to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na diecie 100 kcal to tylko efekt jojo sama juz wiesz ,bo waga wrocila dieta jesc mniej iecej razy i zdrowiej plus ruch od to jest dieta cud bez efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblicz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne odzywiaj sie zdrowo i wiecej ruszaj mozesz wspomoc sie spalaczami tluszczu :-) z bezpiecznych zrodel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym sposobem na schudnięcie jest zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Można się wesprzeć też specjalnymi zabiegami na przykład z udziałem urządzeń Endermolab lub Maximus, szczególnie tam gdzie pojawia się problem cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzytkowniczko rowniez chce schudnac 10 kg! Mozemy sie razem motywowac! napisz na maila magda661@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janlkoooo
Ją chce schudnac 13 kg. Ale zróbmy to racjonalnie, ostatnio sie glodzilam i schudlam ale kilka dni zapomnienia i waze 3 kg więcej niż wazylam. Masakra. Więc może zdrowa dieta jakiś racjonalny ruch? Chętnie sie przyłącze. Mogę podać maila, może przez whassapa? Wymienimy sie numerami tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×