Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trudna sytuacja, miłość, dziecko, a nad nadal dzieli 10 tys km.

Polecane posty

Gość gość

Moja historia jest trudna i dość długa. Otóż moja przyjaciółka poznała faceta kiedy wyjechała, ja po pół roku wyjechałam do niego i cóż zakochałam się w nim - oczy, uśmiech, spojrzenie pełne miłości, radość w każdym słowie. Zostawił dla mnie moją przyjaciółkę. Byliśmy razem 2 miesiące, kiedy dowiedzieliśmy się, że ona jest w 3 miesiącu ciąży. Niestety masz związek nie przetrwał tej próby. A raczej moja przyjaciółka nie chciała żeby przetrwał. On kochał swoją córeczkę, ale zawsze powtarzał ze nie kocha jej mamy. Wytrzymalismy tak miesiąc. Odeszlam od niego chcialam zeby byli szczesliwi. Dziewczynka nie zyje, a oni razem juz nie są. Dzisiaj leżę w szpitalu, jutro będę miała cesarke. Na świat przyjdzie nasz synek, o którym on nic nie wiem. Tak bardzo mnie to meczy. Dostałam od niego SMS dziś rano ,, Wracam do domy, do miejsca gdzie wszystko się zaczęło. W każdym momencie myślę o Tobie. Mam nadzieję, że spotkamy się gdy wrócę. " . Dziewczyny co ja mam zrobić ? Myślałam żeby sama wychować dziecko, ale ono musi znać ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jego dziecko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslij smsa i mu powiedz ze zostal tatusiem dlaczego wy sie tak ze wszystkimi pier..............? dziecko ma prawo do taty zeby byl najgorszym bandziorem to jest zawsze tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że to jego dziecko. Dziecko mojego ukochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musi byc jakis muzulman?taliban?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy takie informacje mówi się przez SMS ? To nie jest muzułmanin. Fakt nie jest Polakiem. Jest Niemcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty mu dzis juz powiedz co go czeka on ma prawo wiedziec ze masz rodzic synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10 j***las sie z facetem, ktory cie nie chcial ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz on twierdzi ze to mnie zawsze kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby jego córka żyła nawet bym nie zastanawiała się czy by mu powiedzieć, bo bym mu nie powiedziała. Nie zrobiłabym tego przyjaciółce, a teraz kompletnie nie wiem co mam robić. To dziecko to cześć jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co masz zamiar wsiasc w samolot o 20:00 i poleciec z brzuhem do niego.pewnie i to natychmiast wyslij mu smsa zeby nie byl wsciekly na ciebie po fakcie dziecko jest juz w drodze jak go tam wsadzil to i go musi wyjac wyslij mu teraz smsa niech chlopach sie przyzwyczaja do roli ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze mu powiedz. Jeżeli go kochasz to nie powonnas tego ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tylko chcialas zlapac faceta przyjaciolki na dziecko gdyby cie chcial to byscie juz dawno byli ze soba szczesliwi, bez tanich podchodow nie szanujesz sie a i teraz o faceta bedzie ci trudno z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dobra juz sie nie madrzyc co miala zrobic ;-) to sa dorosle osoby i niech sie kochaja.Ja ci mowie dziecko ma prawo do tatusia musisz go zawiadomic natychmiast,zadnych takich niespodzianek mu nie rob poniewaz nigdy nie wiesz jak on na to zareaguje,teraz juz sie stalo i tego nikt nie zmieni,sama nie mozesz byc na tym swiecie,to chyba hormony za ciebie pracuja.wyslij mu sms:a.wyslij mu zdjecie brzucha, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz dziewczyno telefon w rękę i dzwon. Może nawet zdąży być jutro przy narodzinach syna. Jeśli Cie kocha naprawdę to nie wybaczy Ci ze go nie było w tak ważnym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej niech da opis na fejsbuku :D nie chcial jej bez dziecka, nie bedzie jej chcial z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko co ja mam mu powiedzieć ? Hej no wiesz jutro na świat przyjdzie nasz synek ? No przecież to nie jest racjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona się usunęła z ich życia. I prawidłowo zrobiła. Nie chciała rozbijać rodziny. Chciała żeby dziecko miało ojca... Schowała swoje uczucia w kieszeń i się usunęła. On dochodzi do siebie po stracie córki. Zadzwon i mu powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes pewna ze to Niemiec? ja cos w to nie moge uwierzyc,moze tylko mieszkal w Niemczech,Twoj byznes,najwarzniejsze jest dziecko.wyslalas tego sms:a czy nie?jestem bardzo ciekawa.jak ta twoja przyjaciolka zareagowala na to co sie stalo ?czy przyjaciolka wie ze masz rodzic ?bedziesz jutro sama?nikogo nie bedzie w dzien przyjscia na swiat waszego synka?szkoda mi was jest.Ja tez sama rodzilam to bylo cos o czym ja nie bardzo chce rozmawiac.Dziecka ojciec zrobil swoje i mnie zostawil na pastwe losu nigdy nie czulam milosci do mojego dziecka to dziecko tak jakby nie bylo moje.jestem tylko zfrustrowana przez to wszystko.jest mi wstyd ze nie kocham mojego dziecka. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon i powiedz mu ze nic nie mowilas bo nie chcialas mu mieszać w głowie. I jest Ci bardzo przykro ze mówisz to teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu szansę być przy narodzinach. Nic nie tracisz dzwoniąc teraz. A możesz zyskać pełna rodzinę dla swojego syna :) co ma być to będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslij mu do cho...lery tego sms:a co to za tajemnica?jest dziecko i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka nie wie o mojej ciąży. Nie mam z nią kontaktu od momentu kiedy dałam im szansę na szczęśliwą rodzinę. Wiem ze chciała popełnić samobójstwo - zdążyła tabletki po 2 tygodniach od porodu. Będę sama, moi rodzice są w Polsce. Tutaj mieszka rodzina mojego ukochanego, ale oni nie wiedzą że jestem w ciąży. On ma ojca Niemca, mamę Polke. Ale on urodził się i wychował w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może faktycznie zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak przyjaciolce powiedz i swojemu gachowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro?zadzwon? wcale nie dzwon tylko mu wyslij tego sms:a nie kazcie dziewczynie dzwonic i sie denerwowac wystarczy sms i sie od razu zorjentujesz co on mysli i tym wszystkim bedzie czarne na bialym. czy on rodowity niemiec z Dubaju?jestem tylko ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwon, dzwon trzymam kciuki :) jeśli się wkurzy to normalne może będzie musiał ochlonac :) a może wsiadzie w samolot i rano juz będzie przy Tobie :) jeśli go kochasz to dzwon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psycholka probowala zlapac faceta ''przyjaciolki'' na dziecko to niech teraz sobie radzi sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałam złapać go na dziecko. Wpadliśmy, ale nie ukrywam szczęścia kocham te dziecko. To moja druga miłość, pierwszą zawsze zostanie jego tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiecie ile bym dała żeby był teraz ze mną. Ale cały czas zastanawiam się czy powiedzieć mu teraz czy dopiero jak wrócimy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×