Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaMaMatoja

Trzeci syn. Jestem zalamana!

Polecane posty

Gość MaMaMatoja

Mam dwoch synow, trzecie dziecko w drodze. Zdecydowalam sie na nie tylko dlatego, ze mialam nadzieje na wymarzona corke. Wczoraj na usg dowiedzialam sie, ze "jest siusiak". Jestem zalamana. I nie piszcie, ze lepiej 5 zdrowych synow niz 1 chora corka, bo go wiem. Po prostu tak bardzo chcialam corke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje, bo rozumiem Cię, ale nie nakręcaj się. Już się stało i pokochaj teraz to dziecko, i zaczniej cieszyć się, że będziesz miała trzech Budrysów. Nic poza akceptacją, a potem cieszeniem się Ci nie pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona zauważyła, że mąż cały czas wchodzi do łazienki z mlekiem. W końcu postanowiła go podglądać. Patrzy, a tam mąż polewa swe przyrodzenie mlekiem mówi: - Pij mleko, będziesz wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, ze to jedynie Twoje hormony, a nie skrajna głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego kolegi mama też bardzo chciała mieć córkę- poddała się przy czwartym synu :D Ale teraz za to urodziła jej się wnuczka :) Drugiego kolegi mama z kolei straciła półroczną córeczkę (jej drugie dziecko) bardzo chciała mieć drugą. Urodziła jeszcze pięciu chłopaków ale szósta trafiła jej się córa :D Próbuj dalej- może za którymś razem Ci się uda. A jak nie to może chociaż synowie wnuczką Cię obdarują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś widziałam zdjęcie rodziny w której ojciec chciał mieć 2 synów i udało mu się. Ale najpierw urodziło im się 6 córek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz faceta kaleke. Nie potrafi dzieci robić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ten będzie zniewieściały to zrekompensuje brak córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokoju,tylko nie zwariuj. My mielismy juz dwoch synow,planowana byla ...coreczka.. A tu pani na usg mowi jeden chlopiec,drugi chlopiec,szukamy trzeciego.....omg I mamy dwu letnie kochane blizniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nic Ci teraz nie pozostało jak pogodzić się z faktem, że będziesz miała trzeciego syna;) zamartwianie, biadolenie nic nie pomogą, ale mogą zaszkodzić Tobie i dziecku. Widocznie tak miało być. Nie mamy wpływu na płeć. Znam parę przypadków, gdzie para bardzo starała się trafić w płeć. Kobieta chodziła regularnie na usg, robiła testy owulacyjne itp. i urodziła 4 chłopaków. Wiele jest takich przypadków. Idź sobie teraz do kawiarnia, zamów i zjedz pyszne ciasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze dziecko chciałam miec synka i go mam teraz jestem w ciaży po raz drugi i bedzie córcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanse na dana plec sa 50 na 50, wiec skoro bardzo nie chcialas syna, to trzeba bylo zrezygnowac albo adoptowac dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy faceci płodzą dzieci jednej płci. Czasem są wręcz całe rodziny -bracia, którzy mają dzieci tej samej płci. Tego nie przeskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżance powiedzieli, że będzie córka a urodziła syna. Co do usg to zależy co lekarz zobaczył na usg. Mnie gin powiedział, że pewność co do płci jest dopiero gdy jądra zejdą do moszny. a tak to różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ojciec chcial syna, niestety 5 razy sie nie udalo i ma w domu babiniec, ale jesli chodzi o wnuki to same chlopaki poki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może cię troszkę pocieszę.Moja kuzynka miała dwóch synów i jak zaszła w 3 ciążę to marzyła o córce.Jedno,drugie usg...syn.Już imię wybrali a tu na kolejnym usg jednak dziewczynka :) I ma tą swoją wymarzoną córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inna moja koleżanka zaszła w 3 ciążę i najpierw powiedzieli jej że córka (ma 2 synów) a potem że jednak 3 syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tego się nie wybiera mam sąsiadów gdzie jest z kolei 5 córek i 0 syna. To jest z góry zapisane, nic już nie zrobisz kochaj najbardziej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje,bedziesz miała 3 synowe to dopiero koszmar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam juz synka, wymarzylam sobie drugie dziecko core a tu blizniaki i dwoch chlopcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.29 dobre! :D ja to w ogole uwazam ze taka relacja tesciowa synowa jest zbedna, powinno byc dalej "pani" i tyle zadna rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chciałam córkę, ale nie śmiałam nawet marzyć o tym.... wolałam sobie wmówić od razu, że będzie chłopak. Jak się dowiedziałam,że będzie córka, to nawet lekko się rozczarowałam ;) Ogólnie najczęściej spotykam się z tym, że więcej par próbuje z córką aż do skutku, a nie odwrotnie. Teraz śmiać mi się chciało, bo kumpel śmiał się z mojego męża, że będzie u nas dziewczynka... a jak i u niego dziewczynka się okazała na usg, to minę miał nietęgą.. (po narodzinach oczywiście zakochany w córeczce do bólu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję. Ja mam parkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarze sie czasem myla, mi lekarz cala ciaze mowil ze bedzie synek, a po porodzie okazalo sie ze to dziewczynka. Tak sie nastawilam na chlopca ze jak mi dziecko podali to rozejrzalam sie po sali czy nie ma tam innej rodzacej bo pewnie dzieci pomylili, ja przeciez mam miec syna;) Kolezance zdarzylo sie to samo, innej z kolei pomylili sie w druga strone. 100% pewnosc w ciazy masz tylko jesli zrobisz amniopunkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te wyrazy wspolczucia,to doslownie rzygac sie chce,na bezmozgie ,puste idiotki ! K U R W A !!!! A ja wam wspolczuje tak plytkiego myslenia- mama trzech synow ...Nosz,dramat zyciowy,bo trzeci syn...ja piernicze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniapani domu
Autorko, tak bardzo chciałaś mieć córeczkę, rozumiem Cię ale tzreba się z tym pogodzić,bo urodzi się chłopczyk. Takie dzieci z czasem stają się naukochańsze, docenisz to. Moja szwagierka od początku l;iczyła na "Karolinkę" a tu chłopiec, jeden, drugi, trzeci. I ten trzeci to oczko w głowie rodziców, dziadków i moje bo chrześniak;) Podejdź do tego z radością, 4ech facetów w domu będziesz miała. Słyszałam, że tylko kobiety silne psychicznie rodzą chłopców, czy to prawda...?;) ja wierzę, że tak bo inaczej nie dałabym rady;) Ja mam dwóch małych synków, gdyby był trzeci cieszyłabym się równie mocno jak przy pierwszym. Aaaa... i jeszcze jedno. Pamiętaj: jak masz syna-pilnujesz syna, jak masz córkę pilnujesz całego miasta;) Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz miała 3 synowe i będziesz się miała na kim wyżywać głupia idiotka, na cholerę ktoś tak głupi płodzi troje dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ja mam jednego syna. Przed rozpoczęciem starań o drugie chciałam córkę.Teraz,kiedy nie mogę zajść w ciążę nie ważne co...ważne żeby było.Ale jak to mówią syty głodnego nie zrozumie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×