Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trzecie dziecko

Polecane posty

Gość gość

Rano zrobiłam test wyszły 2 kreski. Nie planowaliśmy 3 dziecka. Strasznie się boje jak sobie poradzimy. O wcześniejszą dwójkę długo musieliśmy się starać. W zeszłym miesiącu byłam u giną bo mi się okres rozległ owal znowu- mam pc os . Gin zrobił usg i powiedział ze dobrze ze juz mam dwójkę bo już bym raczej szans nie miała. A tu niespodzianka. Nie mowie ze to tragedia ale bardzo się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała noc nie spałam. Myślałam jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie byle by zdrowe było bo ja tak płakałam to potem miałam przejścia i nauczyłam się rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to nie ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,czyli nie stosowałaś antykoncepcji?Ginekolog wprowadził Cię w błąd,że ciąża będzie niemożliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pc os na usg widać było ze jajniki są bardzo żąp chatę. Gin nie powiedział ze nie jest możliwa tylko ze dobrze ze juz mam dzieci bo biorąc pod uwagę ze musiałam się leczyć żeby zajść w ciążę wcześniej plus wiek ponad 30 lat to ze juz byłoby ciężko. Miałam zacząć brać tabletki od następnej miesiączki bo miałam okres nawet 2- 3 tyg opóźniony. Raz żeśmy trochę opuścili myśląc że jak wcześniej tyle się starać musieliśmy to pewnie nic się nie stanie. A tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapchane jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam3 dzieci i jest super zobaczusz jak fajnie jest miec duza rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu aurorka
Ile dzieciaki mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaa35
Nie wiem czy to ciaza ale z punktu mojej obserwacji powiem ci ze duża rodzina jest super :)). Mam trojeczke pociech. 8 letnia corke i chłopców w wieku 5 i 2 lat. Z chłopcami różnie bywa, ale z cora mam świetne kontakty. A w jakim wieku masz,dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu aurorka
2 córki jedna 6 lat druga 2 lata 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się jakoś bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba też bede miala trzecie:/ syn 4 lata,corka 1,5roku. Nie wyobrażam sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz rade:) ja przechodzilam to w sierpniu gdy test okazal sie pozytywny:p teraz jestem w 26 tc Na poczatku bylam kłebkiem nerwów,teraz juz jest ok choc czasem pojawia sie pytanie jak to bedzie Mam syna 10-letniego i 6- letnia corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co czujesz niedawno miałam takie same obawy różne głupie myśli przychodziły mi do głowy. Teraz jestem w 18tc i dopiero teraz zaczynam cieszyć się tą ciążą. U mnie między 2 a 3 dzieckiem będzie zaledwie 1,5 roku różnicy. Mam gdzieś zdanie innych i wiem że dam rade☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku kończę 35 lat i myślę, że to już ostatni dzwonek, żeby zdecydować się na 3 dziecko - ale moje dzieci mają już 15 i 7 lat i nie wiem, czy to ma sens :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam troje, tak się zdarzyło, że co trzy lata, teraz jak są już starsze to jest super, gdybym miała lepsze warunki to zdecydowałabym się na 4, jakoś brakuje mi takiego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 Nie boisz się jak to będzie? jak sobie poradzisz fizycznie? Mnie strach paraliżuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem że sobie poradzę, na pewno nie będzie lekko. Narazie poukładałam sobie wszystko w głowie. Jak maleństwo się urodzi mogę liczyć na pomoc bliskich. Staram się nie martwić na zapas bo bym zwariowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola2456
Do gość 15:43 co to znaczy czy to ma sens? Wiek srarszego dziecka nie ma znaczenia. Znam różne przypadki. Mam 16 letnia corke i 2 letniego synka. Jest super. Podam ci inny przykład. Chociażby moja sąsiadka. Corka miała 20 lat jak na świat przyszaly blizniaki. Mówię ci różnica nie ma znaczenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w podobnej sytuacji :) mam PCOS od zawsze, że tak powiem, mam też 2 synów i jedyna różnica między naszymi sytuacjami to my chcieliśmy mieć 3 dzieci, wszystkie planowane choć ta ciąża jest trochę zaskoczeniem bo wcześniej bym zaszła w ciąże musiałam mieć stymulację jajników. A tutaj po 2 miesiącach niezabezpieczania się okazało się, że jestem w ciąży. Teraz zaczynam 18tc a różnica wieku między dziećmi to 2lata 4mce, oraz między drugim a 3 dzieckiem będzie 1,5 roku. Jestem szczęśliwa, że tak się stało bo wmawiano mi przez 10 lat, że najprawdopodobniej nie będę mogła mieć dzieci lub jak mi się uda zajść w ciążę to nie donoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Lola2456 za dodanie otuchy :) A ty w jakim wieku urodziłaś drugie dziecko? W jakim wieku reszta dziewczyn rodzicie trzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej głowa do góry.Ja mam trójkę syna 8 lat i dziewczynki 5,5 a od trzech miesięcy staramy się po raz ostatni o czwarte dziecko.Wszystko jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę wam , też bym chciała 3-cie dziecko ale tak się boję ciąży i cesarki kolejnej że blokuję się ;( . Jakby mi tak ktoś podrzucił pod drzwi ..... żartuję. Kocham dzieci , kocham się nimi zajmować, nie mamy dużo pieniędzy ale dalibyśmy radę. Tylko tak panicznie boję się tego niby ,,magicznego , czasu - ciąży ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę wam , też bym chciała 3-cie dziecko ale tak się boję ciąży i cesarki kolejnej że blokuję się ;( . Jakby mi tak ktoś podrzucił pod drzwi ..... żartuję. Kocham dzieci , kocham się nimi zajmować, nie mamy dużo pieniędzy ale dalibyśmy radę. Tylko tak panicznie boję się tego niby ,,magicznego , czasu - ciąży ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lena
Ja mam troje planowanych dzieci i porozdawałam wszystko typu wózek,łóżeczko i ciuszki bo nie planowaliśmy więcej dzieci.A tu nagle po pięciu latach niespodzianka -zaszłam w ciążę pomimo brania tabletek...Z poczatku bylam załamana,chciałam poronić.Teraz bardzo sie tego wstydzę.Później zaczęłam cieszyć sie tą ciążą a nasza radość sięgnęła zenitu gdy okazało się że to dziewczynka!!Bo mieliśmy 3 chłopców.W 39 tyg.urodziłam zdrową córkę i nie wyobrażam sobie że mogłoby jej nie być:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagusia82
Tu autorka. Dzięki za słowa otuchy dziewczyny. Powoli układam sobie wszystko w głowie. Jutro mam wizytę u lekarza to zobaczymy co i jak. Martwię się bo kilka drinków w sylwestra wypiłam. No i wstępnie wychodzi mi termin na 1. 09 a starsza córka do 1 klasy idzie. To powinna być jej chwila. Odezwij cie się czasem. Mąż się cieszy i śmieje ze czego się nie zrobi dla zniżek bo przecież będziemy już rodzina wielodzietna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagusia82
własnie tez wszystko wydałam, jedynie łóżeczko turystyczne mam. jeszcze tuz przed swiętami wydałam torbę rzeczy koleżance, kocyki itd, siate grzechotek, gryzaków itd do domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagusia82
Byłam u lekarza ciąża potwierdzona. Termin na 8 .09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba też bede miala trzecie:/ syn 4 lata,corka 1,5roku. Nie wyobrażam sobie tego x zazdroszczę, super różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×