Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trzewiki

Polecane posty

Gość gość
żeby obejrzeć trzeba wkleić cały link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są nowe sznurowane dobrze dopasowują się tym samym do stopy wyglądają super czy pasowały by getry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że pasują do wszystkiego getry oczywiście grube też możesz je nosić do spódnicy i do tego za darmo bierz i nie zastanawiaj się bo ktoś je szybko zgarnie to ładne buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na więcej opinii bo nigdy w takich nie chodziłam choć przyznam że mi się podobają to sama skóra no i za darmo to jest pokusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lubisz styl sportowy i casualowy, nosisz jeans, t-shirty, koszulowe bluzki, swetry, bluzy, marynarki z dresowej dzianiny albo sztruksu, parki, pikowane kurtki to te trzewiki będą pasowały jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę większość z tych rzeczy lubię sportowy styl nawet płaskie buty szczególnie lubię kurtki pikowane ale te butki to dla mnie nowość choć mi się podobają nigdy w takich nie chodziłam choć na jesień muszą być chyba praktyczne ze względu na to że są sznurowane zawsze myślę dopasowane są do stopy i chyba się na nie zdecyduję jak nie przypadną mi do gustu zawsze mogę komuś oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jest jak wół napisane ze juz nieaktualne O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaklepałam je dla siebie chyba że się rozmyślę możesz zapytać bo są troszkę za duże na moje stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"28.06.14, 11:00] ogłoszenie oddam trzewiki już nie aktualne proszę wykasować gość gość cytuj link zgłoś (0 - 0) 0% [17.07.14, 22:25] powyższe ogłoszenie jest nie aktualne" no rzeczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam z właścicielką wycofała ogłoszenie ponieważ buciki zarezerwowała sobie pani , jednak po nie nie zgłosiła się z tąd ten link jest cały czas aktywny i oferta aktualna przeczytaj link tam pisze oferta aktualna pod ogłoszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ja nie wezmę tych bucików to właścicielka butów wstawi nowe ogłoszenie żeby nie było wątpliwości bo dwa są wycofane a jedno aktywne stad ten bałagan miłej nocki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za trzewikami warto sie rozejrzec na Eobuwie:) Bardzo ładne można tam znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×