Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trzymanie głowy między udami kobiety to dla większości facetów RAJ NA ZIEMII

Polecane posty

Gość gość

Taka jest prawda, zaakceptujcie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kobiet to żadna satysfakcja serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Ale wtedy jest z kim pogadać.Bez kitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jaki temat rozmawiasz, jeśli wolno spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Potwierdzam jako facet, że chciałbym schować swoją głowę między udami pięknej dziewczyny. Może powinienem poszukać jakiejś zawodniczki BJJ, żeby na mnie pocwiczyla chwytanie mojej głowy udami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja swojej kobiecie uwielbiam trzymać głowę między nogami a ona wcale się nie opiera, a nawet poprosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
55 minut temu, Onkosfera napisał:

Bardzo się cieszymy z tego, że istnieją fani tego typu rozrywek.

A jesteś kobietą,  która lubi trzymać głowę faceta między swoimi udami? Zastanawiam się, czy są takie w ogóle dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Anonymous napisał:

A jesteś kobietą,  która lubi trzymać głowę faceta między swoimi udami? Zastanawiam się, czy są takie w ogóle dziewczyny.

Każda lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
7 minut temu, Onkosfera napisał:

Każda lubi

Muszę się kiedyś jakiejś zapytać. Dla mnie to bycie między udami kobiety spokojnie mogło zastąpić zwykły seks. Najlepiej jakby w ogóle mnie nie pytała, tylko od razu z miejsca chwyciła głowę udami i zaczęła zabawę. Dlatego zwracam uwagę na to, by kobiece uda były w miarę szerokie. Bo jakby były kosciste,  to byłoby to mało przyjemne, a nawet bolesne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Anonymous napisał:

Muszę się kiedyś jakiejś zapytać. Dla mnie to bycie między udami kobiety spokojnie mogło zastąpić zwykły seks. Najlepiej jakby w ogóle mnie nie pytała, tylko od razu z miejsca chwyciła głowę udami i zaczęła zabawę. Dlatego zwracam uwagę na to, by kobiece uda były w miarę szerokie. Bo jakby były kosciste,  to byłoby to mało przyjemne, a nawet bolesne. 

Spoko loko, większość kobiet narzeka na to, że są za grube, a tkanka tłuszczowa u płci żeńskiej odkłada się między innymi tam.

A gdybym ja Cię miała ścisnąć moim siłownianym udźcem urobionym od wykroków i krokodylków, to bym Ci tą głowę ukręciła 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoymous
5 minut temu, Onkosfera napisał:

Spoko loko, większość kobiet narzeka na to, że są za grube, a tkanka tłuszczowa u płci żeńskiej odkłada się między innymi tam.

A gdybym ja Cię miała ścisnąć moim siłownianym udźcem urobionym od wykroków i krokodylków, to bym Ci tą głowę ukręciła 😏

Najcudowniejsza śmierć pod słońcem. Zawsze mógłbym zacząć lizać i wtedy byś nie mogła skupić się na ściskaniu. A jak to jest u kobiet? Czy jak sciskaja udami, to dostają orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Anoymous napisał:

Najcudowniejsza śmierć pod słońcem. Zawsze mógłbym zacząć lizać i wtedy byś nie mogła skupić się na ściskaniu. A jak to jest u kobiet? Czy jak sciskaja udami, to dostają orgazmu?

Zawsze można próbować rozproszyć przeciwnika. A to jak kto, to już zależy od egzemplarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Onkosfera napisał:

Spoko loko, większość kobiet narzeka na to, że są za grube, a tkanka tłuszczowa u płci żeńskiej odkłada się między innymi tam.

A gdybym ja Cię miała ścisnąć moim siłownianym udźcem urobionym od wykroków i krokodylków, to bym Ci tą głowę ukręciła 😏

Musi to wyglądać jak facet lizacy jaja drugiemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
44 minuty temu, Onkosfera napisał:

Każda lubi

laska,nie każda. Ty lubisz,ja lubię ale znam kobiety,taaa ,,kobiety"...ale no kobiety,które nie lubia tego,czują się źle lub nie czują z tego satysfkacji. Dziwne ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Musi to wyglądać jak facet lizacy jaja drugiemu. 

Na szczęście nie musisz tego oglądać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Na szczęście nie musisz tego oglądać, prawda?

Ale muszę o tym czytać. Tak obrazowo opisujesz swoje uda sereny w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale muszę o tym czytać. Tak obrazowo opisujesz swoje uda sereny w.

Nie czytaj. Ale skoro czytasz, to chyba coś jest na rzeczy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radiosfera
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Nie czytaj. Ale skoro czytasz, to chyba coś jest na rzeczy... 

Na rzeczy stary chúj skrzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Nie czytaj. Ale skoro czytasz, to chyba coś jest na rzeczy... 

Ja lubię wysportowane dziewczyny że względu na ich szerokie uda, w których mógłbym schować swoją głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Parcha na ryju masz już czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Radiosfera napisał:

Na rzeczy stary chúj skrzeczy. 

Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipis
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Twój?

Twój. Ten w długich włosach i z wąsami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Hipis napisał:

Twój. Ten w długich włosach i z wąsami. 

Widzę, że bardzo uważnie śledzisz moje wpisy. Starasz się dostosować do moich upodobań. To mnie bardzo cieszy. Najlepszym posunięciem będzie zalogowanie się i łażenie za mną oficjalnie. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minnetou
Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Widzę, że bardzo uważnie śledzisz moje wpisy. Starasz się dostosować do moich upodobań. To mnie bardzo cieszy. Najlepszym posunięciem będzie zalogowanie się i łażenie za mną oficjalnie. Co Ty na to?

Trudno ich nie śledzić skoro są wszędzie. Rzucasz się prosto do oczu. Oficjalnie mam innych idoli. Nie na temat zresztą piszesz. Było o udach a ty się brandzlujesz moim rzekomym fanklubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Minnetou napisał:

Trudno ich nie śledzić skoro są wszędzie. Rzucasz się prosto do oczu. Oficjalnie mam innych idoli. Nie na temat zresztą piszesz. Było o udach a ty się brandzlujesz moim rzekomym fanklubem.

Skoro ktoś poświęca czas, żeby się sadzić o wpis o moim udzie, to chyba rzeczywiście jakiś enigmatyczny fanklub istnieje. Przepraszam, antyfanklub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Parcha na ryju masz już czy jeszcze nie?

Do mnie, czy koło mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Skoro ktoś poświęca czas, żeby się sadzić o wpis o moim udzie, to chyba rzeczywiście jakiś enigmatyczny fanklub istnieje. Przepraszam, antyfanklub.

Nie przejmuj się. Faceci lecą na Latynoski między innymi przez ich szerokie uda kojarzace się naturalnie z plodnoscia i bezpieczeństwem dziecka w łonie. To moda kreuje myślenie, że patyki są sexy. A facet chcąc schować swoją głowę między udami kobiety sprawdza,  czy jego dziecko będzie tam bezpieczne przez 9 miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Anonymous napisał:

Nie przejmuj się. Faceci lecą na Latynoski między innymi przez ich szerokie uda kojarzace się naturalnie z plodnoscia i bezpieczeństwem dziecka w łonie. To moda kreuje myślenie, że patyki są sexy. A facet chcąc schować swoją głowę między udami kobiety sprawdza,  czy jego dziecko będzie tam bezpieczne przez 9 miesięcy. 

Nie przejmuję się. Tutaj sporo osób ma ból du.pska w stosunku do zalogowanych. Jakbym napisała, że mam udo chude, to też by był pojazd. Oczywiście zawsze z wyloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×