Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Tunezja,Hiszpania,Egipt.....gdzie polecacie?

Polecane posty

jakies wyspy? do 2 tys. za osobe na 14 dni..... z jakiego biura i jakie miejscowosci,hotele polecacie??? nigdy nie bylam na takiej wyprawie ,a chcialabym posluchac Waszycg rad i doswiadczen:) z gory dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja pierdziele
tunezja, egipt za cieplo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie marzy taka wycieczka od wielu lat...w koncu mam sznase:) i nie chce zle wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej Egipt chyba
ze chcesz sie stac ofiara kolejnego zamachu na turystow, szczegolnie przez ta wojne w Libanie:O tunezja niby dalej ale jakos tez mnie nie przekonuje, wiec pozostaje Hiszpania:P mysle ze za ta kwote cos znadziesz choc nie bedzie to nic luksusowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecja jest droga? W Chorwacji i Wloszech bylam juz pare razy....ale ostatecznie W;ochy moglyby byc tylko samolotem,bo na autokar to ja nie mam mocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja pierdziele
ja nie mam porownania ale bylem w chorwacji i polecam bardzo bardzo bardzo, najlepiej wlasna fura, aby byc mobilnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale 2 tys
za same wczasy czy ze wsiem? (tj. kieszonkowym, wycieczkami fakultatywnymi itp) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale 2 tys
aaa to spoko ;) ja sie chyba wybiore do Tunezji ale na tydzien ;) do Sousse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEZZZZZ
a ja ani tego nie polecam nia tamtego ani tego 3-ciego Polecam Sycylię -Palermo i Syrukazy te dwa miasta...:) na owej wyspie:D ale niestety albo stety tylko promem... mozna dojechać lub samolotem.. NiE bylam osobiscie ale z opowidanan i czytanek to podobno raj na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej Egipt chyba
ale do Syrakuz w 2 tysiacach sie nie zmiesci z wyzywieniem i na dwa tyg. pomysl:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam we Włoszech w Rzymie i na Sycyli dlatego polecam ... jest super i nie drogo ;) a na Sycylie to albo prom albo samolot ... innej możliwości nie ma :P Chorwacja też jest piękna Grecja (piękna i jesienią tańsza ale droższa niż Chorwacja) Tunezja (zmorą są meduzy w morzu:o) Egipt podobno fajny a Hiszpania podobna do Włoch :P ... zobacz na oferty wycieczek jakiejś dobrej firmy to sama zobaczysz co gdzie i za ile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje inteligencji
"Zamachy są tylko w Sharm el Sheikh i to na pewno nie w hotelach z polskimi turystami .." to ze tam nie bylo to nie znaczy ze moze nie byc i co to za stwierdzenie : nie z polskimi turystami? Oni nie wybieraja sobie narodowosci , swiadczy o tym fakt ze gineli rowniez tubylcy np. podczas wysadzenia jednej z kawiarenek w srodku miasta. Ogladalam zdjecia to bylo straszne. Ja nie lubie sie bac wyjezdzajac gdzies ze cos sie mi moze stac, bo chyba nie na tym nie polegaja wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 2 tysięcy za 2 tygodnie z samolotem i wyzywieniem to Egipt albo Tunezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfd
ja lece do tunezji na 14 dni, cenna 1700, ze wszystkimi opłatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Anioł
ale masz problem :o weź zaglądnij na oferty np. z last minute :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdecznie polecam
Szansa, że bomba wystrzeli akurat wtedy kiedy ona tam będzie jest tak mała, że nawet nie warto się tym przejmować. Najpiękniejsza jest Grecja i grecka wyspa Rodos, jeśli istnieje raj na ziemii, to chyba tam jest jego siedziba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie bo i ja bym gdzieś pojechała. Myślę do Włoch... Biura podróży a i owszem ale dobrze poznać opinie innych ludzi, którzy już skorzystali i polecą sprawdzone wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam pobyt
nad morzem Śródziemnym ze wzgledu na to że przez wojne w Libanie rozwalili jakies zbiorniki z mazutem, zagrozone jest wybrzeże Cypru, Turcji i całego basenu morza Śródziemnego w którym jest również Tunezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie zostaje Turcja, Marmaris, Fethiye, Oludeniz, --> cudniw tam jest i nie można sie nudzić. Można stamtad popłynąc na 1 dzień wodolotem na Rodos (ok.40 E), lecieć paralotnią nad laguną w Oludeniz (ok.70-100 E w zależności skąd , jak długo i jak wytargujesz), kąpiele błotne, łaźnia turecka, i wiele innych zaleznie od tego którą z tych miejscowości wybierzesz. A co do zamachów w Sharm jest tak jak napisałam, wyżej (niezalogowana) są tylko w Sharmie, w Hurgadzie ich nie ma. Zastanów sie nad rejsem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Egipt !!! Moje doświadczenia z innymi krajami : TUNEZJA---- beznadzieja w każdym calu ... od pogody ( byłam przełom lipca i sierpnia i padał deszcz 4 dni... ) po życzliwość ludzi tam mieskzających ... TURCJA ------ bardzo przyjemnie , ale byłam tam 4 lata temu ... wtedy było nieziemsko tanio i lepszym pieniądzem był jednak dolar niż Euro , a teraz ponoć drugie Niemcy sie tam zrobiły ... GRECJA (KOS) ---- niezemsko drogo !!!!! jak nie masz All Inclusive i nie potrafisz wytrzymać do 18 -ej bez jedzenia to licz ze 100 zł na dodatkowe wyżywienie ... ponoć na wszystkich wyspach jest drożej ... CYPR----- ceny z kosmosu ... zalezy jaki okres wybierzesz wakacji , bo ceny podyktowane są tam pod rosyjską elitę urlopującą sie w swoich posiadościach ... POLECAM EGIPT bo czuję się tam za każdym razem cudownie :) Dodatkowy plus to stosunkowo nisklie ceny wycieczek a samo \"życie \" tam bardzo tanie .. nie trzeba brać All Inc. Za 100 dolarów możesz \"zaliczyć\" piramidy, luxor, safari u beduinów oraz nurkowanie na łodzi ... a dodasz jeszcze 20 dolków i możesz zanurkować z akwalungiem ( takie intro z instruktorem - 2 zejścia pod wodę ok. 15-20 min - niesamowite przeżycie ) Do Egiptu polecam biuro KOPERNIK - byłam z nimi w tamtym roku i jestem bardzo zadowolona :) Ostatnio dostałam ofertę na wyjazd do Sharmu na 2 tyg. -hotel 5* All Inc. za 2500 za osobę, a druga 50% taniej czyli ok. 1800 za osobę !!! Z tym że wyjazd był na drugi dzień .... W tym roku również sie wybieram do Egiptu ale ok. 10 sierpnia i na pewno znajdę coś w granicach 1500 - 2000 za osobę w dobrym hotelu ) . Dosyć dobrze orientuję sie w hotelach w Hurhgadzie .. wiec jakbyś sie zdecydowała na Egipt w stopce masz mój mail i możesz śmiało pytać o zaoferowane Ci hotele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a z Kopernikiem w Sharmie byłaś na jakimś fakultecie? Znasz może Sayeda albo Aymena? :) I z tego co ja sie orientuję to wycieczki z lokalnymi biurami do Kairu zostały wstrzymane i można jechać tylko z rezydentem a to koszt około 60 $ za osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaah
tylko nikt nie pyta czemu te wycieczki do Egiptu sa takie teraz tanie :D Wlasnie dlatego, bo wybierajac sie tam jedziesz na wlasna odpowiedzialnosc i nikt ci nie gwarantuje ze wrocisz zywy ! Daja niskie ceny zeby przyciagnac turystow, ktorzy sa juz niezle wystraszeni tymi zamachami! Od trzech lat regularnie co roku lub pare razy w roku , szczegolnie w okresie wakacyjnym sa tam zamachy, gdzie ginie po 60 osob. Smieszne jest podejscie ktorejs z was ze do tej pory zamachy byly byly w Sharm wiec w Hurghadzie nie ma sie czego obawiac:D i ze szanse sa male (ktos usilowal tu podawac pseudostatystyke:P) I nie bez powodu odradzaja Niemieckie biura przed wycieczkami do tego kraju. Ale jak chcecie sie obawiac ze moze was cos spotkac podczas zwiedzania przeroznych zabytkow i swiatyn ( tak, tak dwa lata temu jedna z bomb wysadzona przed taka swiatynia zabila okolo 40-50 osob) to powodzenia zycze :D przyslicie kartke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris ------ ja byłam w Hurghadzie z Kopernikem , ale tam naszym rezydentem był właśnie Sayed ... Fajny facet i swietnie mówi po polsku :) Nie byłąm na zadnej wycieczce fakult. z biurem polskim ... Znaczy jak byłam pierwszy raz w Egipcie z biurem El Greco ( króre nie istnieje już ) to wtedy wzieliśmy wszystkie wycieczki oprócz Kairu z biura ( koszt 3 lata temu to . ok. 150 USD - za trzy wycieczki ) a Kair 1 dniowy wzięliśmy z ulicy :) za 25 USD za osobę. W tamtym roku pojechaliśmy do Kairu na 2 dni z biurem z ulicy , ale polecanym przez forumowiczów z portalu www.wakacje.pl i byłam bardzo zadowolona !!! Mieliśmy polskiego pilota - zero stresu ! Z tego biura ulicznego byłam również na nurkowaniu z akwalungiem , gdzie instruktorem na łodzi był również polak .... a narzeczony popłynął na połów ryb i też miał polskojęzycznego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah ---- a jak jedziesz do Kołobrzegu tgo masz gwarancję że wrócisz żywy ????? Moze jakiś pirat drogowy na Ciebie wjedzie albo pociąg się wykolei .... Litości .. jakbym miała stawiać takie kryteria czy wróce czy nie bo tam są zamachy to wogóle nigdzie bym nie jeździłą ... sorry ale wolę spędzisz urlop w świetnym hotelu , na świetnej plaży , zwiedzić coś fajnego i nie przeplacać za kufel piwa - w innych krajach niż Polska .... ceny za pobyty na takim samym poziomie są o niebo wyższe w Polsce niż w co poniektórych krajach .... cena za nocleg w kurorcie w Polsce to koszt rzędu 50-60 bez wyżywienia ... dodaj całodzienne jedzenie i wszystko zsumuj ...700 nocleg + minimum 700 wyżywienie + 200-300 dojazd ... i to nie są żadne luksusy ... a np. w Egipcie za hotel 4* (ROMA) w świetnym miejscu , w pierwszej lini brzegowej i wyżywieniem zapłaciłam 1.350 zł za osobę w ofercie last minute .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszne jest to, żeby odradzać ludziom podróz do Egiptu, bo tam zamachy. A zamachy w londyńskim czy madryckim mieście? Czy ktoś by się spodziewał, że w środku tak ogromnego miasta może dojśc do takiego horroru? Nie. W zasadzie to najbezpieczniej byłoby nigdzie nie jeździć, bo tu może by zamach, tu katastrofa samolotu, itp, itd. Ja byłam już w Egipcie i jechałam z założeniem, że co jest mi pisane, to będzie. Wróciłam żywa, zdrowa i bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Monia o tego Sayeda mi chodzi, znam go z netu , teraz pracuje z moim kolegą u mojego klegi brata. Był w Polsce na kursie polskiego i później odwiedził też mojego znajomego w Trójmieście. A w Egipcie byłam, tez korzystam z wakacje.pl , mieliśmy teraz w weekend kilka osób spotkanie własnie z tego forum :) Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×