Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cosmopola

TURBO ODCHUDZANIE!!!!!!! NOWE CIAŁO W 30 DNI!!!!

Polecane posty

Gość Cosmopola

Cześć Dziewczyny! Zapraszam wszystkie dziewczyny ukierunkowane na sukces! Koniec z PRÓBOWANIEM odchudzania!!! Próba jest od razu skazana na porażkę - PO PROSTU ZRÓBMY TO!!!! Dziś jest 18.02. A.D. 2009 30dni mija dokładnie 20 marca a wtedy każda z nas wskoczy w nawe obcisłe dżinsy o rozmiar mniejsze niż dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
"Próbowałam" odchudzania już wiele razy mam za sobą sukcesy i niestety też porażki, ale dzięki temu mam większą wiedzę wiem jak schudnąć, wiem od czego tyję, znam wiele przepisów na mieszanki ziołowe odchudzające i skuteczne, byłam parę razy na kopenchaskiej, South Beach, Proteinowej, Grejfrutowej wszystkie one miały pewien minus- byłam na nich sama. Dlatego potrzebuję waszego wsparcia dziewczyny! Wzamian oferuję naprawdę dużą wiedzę na temat diet, preparatów odchudzających, fitnesu i ziół. Wszystko to sprawdziłam na sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Dziś koniec "próbowania" przechodzę do działania mam nadzieję że ktoś się przyłączy! :) Zobaczycie że razem damy radę!!! Opowiedzcie o swoich doświadczeniach z dietami bo na pewno każda z was jakieś ma. Ja mam 160 cm wzrostu i startuję z wagi 59 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka 78
Ja się chętnie przyłączę!!! Chętnie zobaczę siebie za 30 dni w dżinsach o rozmiar mniejszych :D Mam 165 wzrostu i 78 kg żywej wagi :( a więc dużo za dużo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Witaj filifionka! W grupie zawsze raźniej! Miło że dołączyłaś. jestem pewna że za 30 dni to będzie co najmniej jeden rozmiar mniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Filifionka a jak jutro ? planujesz jakieś kulinarne szaleństwo? Jaką masz dietę? Ja planuję wykluczyć węglowodany i jedzenie po 18-19 godzinie jem więcej białka i łykam BIO CLA. Tym razem musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
postanowiłam też biegać, ale na tym śniegu to naprawdę trudne ale nie poddaję się!!! Ach mieć takie ciało lekkoatletki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie przylacze chetnie narazie jest prawie 6kg mniej w 2 tygodnie trezba byc silnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
cześć nestee! Fajnie że dołączyłaś! Jak tego dokonałaś mam na myśli te 6 kg? ile teraz ważysz a ile chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z 81kg przy wzroscie 164 spadlo mi na 75,7 kg nie jadlam po 17 rezygnowalam ze slodyczy fastfoodow wegli tluszczy i cwicze 20minut dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Masz rację że trzeba być silnym! Dlatego ten topik jest dla nas :) Uważam że postawienie sobie ulimatum i ram czasowych że np. w ciągu 30 dni ma być taka a taka zmiana w sylwetce pomaga zachować dyscyplinę w jedzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
no to podziwiam! bo dla mnie najtrudniejsze jest właśnie nie jedzenie wieczorami, ale wiem że najwięcej chudnę właśnie kiedy nie jem po 18 więc chyba też tym razem będę się tego trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze teraz bedzie dobrze.Czasami nie warto patrzec na wage tylko nawymiary bo np ciuchy moga byc luzne a waga sie nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
A kawę słodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
tak najbardziej deprymująca jest waga która stoi w miejscu. Polecam herbatkę ze skrzypu doskonale likwiduje nadmiar wody z organizmy po 2 góra 3 dniach jesteś smuklejsza. Warto stosować przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie slodze nic juz od kilku lat tak po prostu kiedys mi sie skonczyl cukier i po prostu nie chcialo mi sie isc go kupic:)wogole nie jem nic slodkiego ewentualnie jakies jablko czy kiwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie czekam na okres dlatego waga pewnie stoi a herbatke kupie jak bede kiedys w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Pani "Dietetyk" widzę się wcina na każdy topik :D i szuka naiwnych którzy wyślą jej 30 zeta za parę przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Nestee a teraz rozumiem jesteś poza granicami kraju. Myślę że tam też można ją kupić w zielarskim, a jeśli nie to podobnie działają ogórki zielone ale w ilości min 3 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno sprobuje.A pani dieteyk odwiedza namietnie kazdy nowy topic fuck co za baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionka 78
cześć dziewczyny! Ja od jutra zaczynam dietę żelazną! Można schudnąć w 2 tyg do 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja schudlam 6kg w 2 tygod.Musialabys bardzo duzo cwiczyc i ograniczyc jedzenie do jakis 500kcal tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
nestee najbardziej się dziwię że ona znajduje jakieś naiwne dziunie które jej ślą kasę. Też widziałam ją na innych topikach nawet z nią rozmawiałam i nie powiem żeby mnie rzuciła na kolana swoją wiedzą :) jedyne co umiała powiedzieć to prześlij mi kasę a ja ci wyślę dietę :D bez sensu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naciagaczy i oszustow nie brakuje.Duzo daje nie jedzenie kolacjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja też się przyłączam. muszę schudnąć co najmniej 10 kg. ale marnie mi idzie liczę więc na wsparcie. niestety kiedy jestem głodna tracę panowanie nad sobą i zaczynam wcinać wszystko co mi podleci. Ale obiecałam sobie i się tym razem już nie poddam :D od razu mam pierwsze pytanie gdzie mogę kupić tą herbatkę ze skrzypu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopola
Cześć sabatka! Jasne że dasz radę! Będziemy się wspierać i doradzać. Nestee ma rację niejedzenie wieczorem daje najlepsze rezultaty. Herbatkę kupisz w każdym zielarskim jest ekspresowa i luzem radzę kupić tą drugą ponieważ jeśli to ma działać to nie bez znaczenia jest sposób przygotowania. Zalewasz wodą i gotujesz nie dłużej niż10 min. Popija się ok 1,5 litra w ciągu dnia. Znam jeszcze jeden przepis na herbatkę wspomagającą spalanie tłuszczu poprzez oddziaływanie na wątrobę do zwiększonego wydzielania enzymów, ale napiszę póżniej bo teraz muszę mojego malucha nakarnmić i położyć spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie odpuszcze
cosmopola stosowalas juz wczesniej bio cla?Przymiezam sie do odchudzania i kupilam sobie bio cla i sie zastanawiam czy mi cos pomoze.Z cwiczeniami nie mam problemu ,ale apetyt to mam zawsze i o kazdej porze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renifer K.
hej mam 67 kilo i 169cm dolaczam sie, zaczynam diete owocowo/warzywno/bialkowa waga mnie juz calkiem dobrze szlo ,bylo w grudniu 63 kilo ale po swietach i sylwestrze ujrzalam wczoraj na wadze 67 kilo buuuuuuuuuuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zaczynam walke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×