Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata jedyna 1620

Twarz - jaki zabieg polecacie?

Polecane posty

Gość Beata jedyna 1620

Witajcie Dziewczyny, mam skórę suchą z niedoskonałościami typu pryszcze(niewielkie), wągry i ogólnie chciałabym niejako odświeżyć cerę, mam ochotę wybrać się do na jakiś zabieg do kosmetyczki- w ofercie mają zabieg oczyszczania, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja itp....czy któraś z Was ma podobny stan cery i może korzystała z jakiegoś zabiegu?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfdcsede
ja bym polecała peeling kawitacyjny+ sonoforeza. Do tego na koniec maska algowa i skóra na pewno już po pierwszym zabiegu będzie wyglądać lepiej. Chyba, że masz dużo ropnych zmian to ciężko będzie dla takiej cery dobrać zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata jedyna 1620
Dzięki za odp! Nie, nie mam dużo takich zmian, ale najwięcej na czole, do tego jeszcze wągry na nosie ;/ Mam nadzieję,że kosmetyczka dobierze właściwy zabieg.Z tego co się orientuję ty chyba taki peeling nie trwa dłużej niż 30 min?Bo na manualne oczyszczanie trzeba sobie przeznaczyć już ok.90 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SymbiozaDziyy
Ja miałam mikrodermabrazję i też byłam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam mam
Tak sie sklada ze teraz w jednym salonie w Poznaniu jest do wygrania piling kawitacyjny z sonoforezą i maską algową. Jak chcecie moge dac namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaAgnieszkaaa
Idź na mikrodermabrazję ale korundową - o wiele skuteczniejsza od diamentowej, a dodatkowo nie musisz się martwić czy końcówka diamentowa jest dobrze wyczyszczona i wysterylizowana. W korundówce każdy pacjent dostaje nową jednorazową końcówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43433
ale autorka ma suchą cerę, lepiej jej zrobi peeling kawitacyjny który jednocześnie skórę nawilży i oczyści, odświeży. Mikrodermabrazja to dość mocny zabieg, może podrażnić skórę suchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling kawitacyjny jak najbardziej i do tego serum nawilżające z kwasem hialuronowym wprowadzone ultradzwiekami. Sama co jakis czas chodze na taki zabieg, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidkka
Czy coś oprócz peelingu kawitacyjnego polecacie na twarz? Idę w przyszłym tygodniu do kosmetyczki do Yasumi epil i chciałam skorzystać z jakiś fajnych zabiegów, koniecznie takich co mi poprawią wygląd mojej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania92
Witam, mam skończone studium kosmetyczne, byłam na praktykach w salonie kosmetycznym i szczerze mogę polecić peeling migdałowy, koszt to ok. 90 zł. Zabieg taki polega na nałożeniu na twarz kilku rodzajów kwasów o działaniu złuszczającym, ponadto zabieg ten odświeża cerę, nadaje jej ładny koloryt i likwiduje drobne zmarszczki. Klientki były bardzo zadowolone z efektów, jedynym minusem jest tutaj fakt, że powinno go się robić w okresie jesienno zimowym gdyż po takim zabiegu trzeba unikać słońca do 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Krukiewicz
Borykałam się z tym dziadostwem i wiem jak to jest mieć problemy z cerą. Obawiałam się że zostanie mi to na wieki;( W końcu znalazłam na to sposób, mama kupiła mi tabletki specjalnie sprowadzane ze Stanów o nazwie IQface. Pozbyłam się tego raz na zawsze i już nie zamierzam wracać do tego tematu:) Jak dla mnie są najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na mikrodermabrazji w Good Time day spa i moja skóra była po nim bardzo ładna. Ale jednak myślę, że jak się wybierasz do kosmetyczki to może lepiej jej zapytać co będzie dla ciebie dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są zabiegi z naturalnymi algami np.z firmy Thalgo. Mam swój ulubiony gabinet w Poznaniu gdzie chodzę na takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego, że zbliża się lato, w gabinecie kosmetycznym należy przede wszystkim, odpowiednio przygotować skórę do tej pory roku. Dlatego polecam najpierw wykonanie peelingu (mikrodermabrazja, kawitacyjny czy kwasy), a potem wykupienie maseczki odżywiającej i nawilżającej. Warto dodać, że poprzez nasz portal http://zamowwizyte.pl/ możecie Państwo zapisać się do kosmetyczek w całym kraju, a także sprawdzić kiedy mają wolne miejsca i jakie usługi oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam zamowwizyte.pl, mozna w spokoju przejrzeć grafiki wszystkich salonow kosmetycznych i wybrać dowolny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola36
Mezoterapia to mój ulubiony staram się wykonać serie zabiegów w roku lub pojedynczo co jakiś czas w zależności od dostępnych finansów:-)))ten zabieg odmładza świetnie wygładza zmarszczki kolejnym bardzo fajnym zabiegiem jest Intraceuticals twarz wygląda pięknie po tym zabiegu naprawdę polecam. Lubię tez zabiegi złuszczające np. mikrodermabrazja diamentowa korzystam z zabiegów krakowie w gabinecie na Sławkowskiej i zawsze jestem bardzo zadowolona. Myślę ze w każdym mieście jest tyle gabinetów i każdy znajdzie coś odpowiedniego. Zamykałam też kiedyś naczynka na nosie po 3 wizytach udało się ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz tłustą skórą to polecam bardzo skuteczny zabiegbz kwasami S-Peel firmy Purles. Poszukaj w swojej okolicy salony, który takie zabiegi wykonuje. Teraz jest okazja skorzystać z tych zabiegów dużo taniej w salonach, które są ambasadorami Acid Peels Purles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam miałam robiony S-peel i moja cera bardzo się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W leczeniu skóry tłustej i problematycznej (czyli te Twoje niedoskonałości z pryszczami) pomoże Ci zabieg Acti Biotic marki ericson laboratoire (dostępny w wielu gabinetach w Polsce). Zabieg ten działa silnie detoksykująco , co znacznie przyspiesza usuwanie zmian, które powstają przez trądzik. Po serii zabiegów skóra pozostaje zdrowa ii matowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie peeling kawitacyjny to strata pieniedzy. mialam go wykonywanego razem z mikrodermabrazja i algami. ale sam peeling dla mnie nie daje superefektu. bardzo lubilam mikrodermabrazje, ale odradzam wykonywanie jej latem. no i nie powinnas miec wteyd na twarzy zadnych wiekszych ropnych wypryskow- kosmetyczka bedzie omijac te miejsca by nie podraznic ich jeszcze bardziej. slyszalam ze alternatywa dla mikrdermabrazji latem jest oksybrazja, ale nie bylam na tym zabiegu i nie jestem w stanie nic na ten temat powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz zwłaszcza po lecie polecam wam zabieg oksybrazji. Rewelacyjnie rozświetla i nawilża skórę. Zmniejsza również widoczność przebarwień wywołanych przez słońce. Ja systematycznie chodzę na ten zabieg do BB Clinic na Grzybowskiej i za każdym razem wychodzę równie zadowolona. Panie kosmetolog są przemiłe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka34
Kluczem do sukcesu jest tutaj regularność - nawet najlepsze zabiegi nie pomogą, gdy zastosujemy je raz a później będą kurzyć się na łazienkowej półce. Ja bardzo regularnie stosuję zabiegi Farmony http://farmonaprofessional.pl/procedury-zabiegowe/zabiegi-na-twarz/ - zauważyłam, że owal twarzy znacznie się poprawił - rysy są bardziej wyraziste i ostrzejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mikrodermabrazja jakas? sprawdz tu www.bellazone.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina 88
1. Złuszczanie 2.Nawilżanie 3.Regeneracja ;) Jeśli długo nie korzystałyście z żadnych zabiegów warto na początek skupić się na oczyszczeniu skóry/złuszczeniu martwej warstwy rogowej przez mikrodermabrazję bądź kwasy, (niekiedy konieczne może być doczyszczenie manualne) ponieważ jeśli pory są pozapychane martwym naskórkiem, łojem i wszelkimi zanieczyszczeniami, nawilżanie nie przyniesie skutków ponieważ substancje aktywne czy to z ampułki, serum czy masek lub kremów nie będą w stanie przenikać do wnętrza skóry. Kiedy skóra już bd oczyszczona/ złuszczona wtedy warto pomyśleć o nawilżeniu np. sonoforeza, mezoterapia bezigłowa, maski nawilżające. Po takich zbiegach zwiększa się przepuszczalność skóry, cokolwiek później na nią zaaplikujemy bd dużo lepiej penetrowało do wnętrza. Zabiegi najlepiej wykonywać w serii dla satysfakcjonującego i długo utrzymującego się efektu. Polecam Clinic Vivien w Krakowie, zawsze doradzą i wszystko wytłumaczą dlaczego i po co ;) http://vivienclinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka_Wariatka
Na wiosne prawie każda klinka ma jakiś pakiet odnowy w fajnej cenie np: http://mttestetica.pl/10,Promocje+Nowo%C5%9Bci. Ja po zimie zawsze robię u nich peeling i jakieś nawilżanie najczęściej mezoterapię z koktajlem witaminowym. Ale wybór jest spory, najważniejsze dobrze dobrać zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiego miasta jestes? Bo np. u mnie we wroclawiu chodze do salonu coco-time i tam przed zabiegiem umawialam sie na darmowa konsultacje- wtedy kosmetyczka dobiera zabieg do mojej skory ;) mysle ze jest to dobra opcja, zwlaszcza ze babeczka zawsze dobrze mi doradza i jest bardzo mila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×