Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz...

tycie po tabletkach antykoncepcyjnych

Polecane posty

Gość xyz...

witam wszystkich ....od kilku miesiecy przyjmuje HARMONETjednak od czasu gdy zacZelam go przyjmowac przytylam 6 kg;/dziewczyny,czy wy rowniez mialyscie podobny problem??jakie tabletki antykoncepcyjne wg was nie spowoduja skutkow ubocznych??po jakich sie nie tyje??pozdrowka wszystkim:)czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plum plum
Nie, nie przytylam ani grama.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytkakkkkk
To jest tak. Z regoly tyc sie nie powinno, no moze 1-2 kg, ale pod warunkiem, ze proszki masz dobrze dobrane. Kiedys slyszalam opinie, ze proszki same w sobie nie tucza, co zwiekszaja laknienie, ale nie wiem ile w tym prawdy. Ja kiedys jako 1sze proszki antykoncepcyjne mialam Cilest, modny swego czasu i reklamowany jako nie powodujacy tycia. Ale nie dosc , ze utylam, to jeszcze czulam sie fatalnie przez 3 miesiace. Ciagle chcialo mi sie spac, bylo mi niedobrze, a w nocy mialam odruchy wymiotne. Potem lekarz zmienil mi proszki na Marwelon i sa idealne. Jak to lekarz mowi, dobrze dopasowane roszki sa jak mercedes, mozna brac bardzo dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ginekolog
Kiedy raz na zawsze zapamiętacie że tabletki antykoncepcyjne nie powodują tycia!!!? Powodują większe łaknienie, większą chęć na jedzenie i tyle. Co za bzdury opowiadają te co twierdzą że przytyły po tabletkach, owszem przytyły - trzeba umieć zachować umiar w jedzeniu. Prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz...
droga pani ginekolog...gdybym przytyla po obzeraniu sie to bym nie prosila nikogo o rade wiec jesli mowie ze nie wpychalam w siebie jedzenia a jednak widze efekty uboczne stosowania tabletek tzn ze tak jest:/jakie tabletki zawieraja mala ilosc hormonow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorę harmonet
od 5 lat i nie przytyłam ani kg więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDFSGCFSDGY
JA BIORE MARCILON OD KILKU MIESIECY , DZIS WAZE PONAD 5 KG WIECEJ WSZELKIE PROBY OGRANICZENIA JEDZENIA NIE PRZYNOSZA ZADNYCH EFEKTOW RUSZAM SIE TYLE CO WCZESNIEJ A PROBLEMY Z WAGA SA DUZO DUZO WIEKSZE I TRUDNIEJSZE DO ZWALCENIA... ZAWSZE PO TYGODNIU DIETY CZUŁAM SIE LZEJSZA A DZIS PO TYGODNIU DIETY NIE CZUJE ZADNEJ ROZNICY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie wolna
Tabletki przyczyniają się do tycia bo zatrzymują wodę w organiźmie o ile wiem nie powodują zwiększenia apetytu ale sprawa jest inwidualna i zależy jaką kto ma przemianę materi, przez cztery lata łykania tego świństwa przytyłam 10 kg i nabawiłam się cellulitu i to nie przez swoje obżarstwo bo jestem wegetarianką,pół roku temu odstawiłam tabletki wreszcie schudłam a cellulit się znaczcznie zmniejszył.To nie mit że tabletki tworzą takie cuda,gdyby tak nie było to nie wprowadzali by nowej tabletki nie powodującej zatrzymywania wody Yasmin a ogólnie uważam że nie warto brać tego szajsu bo dobiero teraz czuję się świetnie i mam większą ochotę na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety to syf
no ja ja pisałam w Yasmin bym nie wierzyła tak mocno... a swoją drogą wczoraj właśnie postanowiłam odstawić tabletki i bardzo się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *lolcia*
ja sie lubi zrec to to ze sie po tabletkach tyje to tylko WASZA wymowka gratuluje myslenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine biorę
nie tyje niby, odchudzam sie bardzo intensywnie (tzn rozsądnie ale z determinacją) i ni cholery ,ani grama nie spadła waga od 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bursztynki
może spowolniły Twoją przemianę materii i powinnaś teraz jeść mniej niż dotychczas. od tabletek się nie tyje. one mogą rozregulowac przemianę materii, metabolizm, wzmóc łaknienie, ale nie tuczą same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem
tyje się po każdych tabletkach anty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum plum
a ja nie utylam, a ja nie utylam, plum plum plum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bursztynki
nie jest to prawda. brałam pigułki 6 lat - leczniczo Diane 35, po którym nie miałam problemów z wagą, potem Regulon, po którym zaczęłam przybierać na wadze, ale wystarczyło zacząć się kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to niech bedzie ze moja zawsze szybka przemiana materii sie spowolnila! ale na pewno nie laknienie, bo jem tyle samo najwazniejsze ze podjelam decyzje i rzucam, nie bede sie truc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światełko
zrozumcie w końcu, że każdy organizm inaczej reaguje na tabletki. To, że ktoś przytył nie oznacza, że druga osoba po tych samych tabletkach też przytyje. Dziwi mnie to,że bez przerwy są pytania typu czy ktoś miał skutki uboczne po tym czy po tym. To zależy od organizmu. Jqa np, biorę Cielest i nic nie przytyłam a moja koleżankamusiała odstawić bo mocno się zaikrągliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałam cilest było fajnie
zmienilam na cos tanszego, juz nazwy nie pamietam ,na m jakos, i była tragedia, wiec niech pani ginekolog nie pisze ze nie powduja tycia- w miesiac nikt nie zacznie sie nagle nie wiadomo jak obzerac, a wlasnie przez miesiac bralam te drugie tabletki, i jadlam tak samo, a moze nawet mniej bo waga zaczela isc szybko do gory, kazdy reaguje inaczej-zmien tabletki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njgir
ja mam wziąć 5 opakowań harmonetu jestem przy 4 to już napewno nie przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njgir
harmonet jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njgir
No i co powiecie 4 opakowania i ani pół kilo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki nie powoduja tycia, ewentualnie jest wzmożony apetyt,skoro dziewczyny tyjecie to musicie duzo jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaturka
ja po 5 opakowaniach po harmonecie nie przytyłam tak samo bo sie naprawde nieda po 5 opakowaniach od tych tabletek przytyć nie ma takiej osoby co przytyła po 5 opakowaniach to jest nierealne zwłaszcza gdy to jest szczupła osoba która niema tendencji do tycia ona nie przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nadijaa
co Ty za przeproszeniem chrzanisz,wszystkowiedzaca jestes,ze wiesz ile kto je,sa osoby,ktore jedza tak samo jak przed braniem tabletek,a waga sie zmienia,patrz skutki uboczne tabletek antykoncepcyjnych,a kto żre to czy bierze tabletki czy nie to zacznie tyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaturka
ja chce przytyć ale tylko ze 3 kilo ale nie da rady >-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abfahrt
harmonet jest bardzo delikatny po 5 opakowaniach nie przytyjesz miniaturka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze glupie baby
nie tyjesz od tabletek tylko od jedzenia a tabletki tylko pobudzaja apetyt - takie dorobne sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto tu jest głupi
Małe sprostowanie do "boże głupie baby" tabletki powodują tycie!!! Brałam harmonet wiedziałam,że mogę przytyć więc równo z rozpoczęciem stosowania zaczęłam stosować dietkę,(a wcześniej jadłam jak brontozaur-ile chciałam i nie tyłam, byłam chuda jak patyk) zero ziemniaczków, chleba, 3 skromne posiłki dziennie + godzinka ćwiczeń i co? przytyłam w ciągu 8 miesięcy 13 kg!!!!teraz nie biore pigułek, bo na mnie nie działają zbyt dobrze. jak przestałam je brać waga troszke spadła, ale 7 kg więcej niż przed rozpoczęciem stosowania mam nadal:( w ulotkach mogą pisać co chcą, lekarz też niech sobie gada, fakty mówią same za siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytaniepo
jakich tabletkach,ktore bralyscie minimum rok ie przytylyscie,podobno jest to indywidualna sprawa,ale wymienmy sie doswiadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×