Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala lady

tylko się nie śmiejcie - nietypowy problem

Polecane posty

Gość mala lady

W zyciu nie myślalam ze coś takiego napiszę a tu jednak.... :p mam nietypowy problem, mój facet (nowy) okazalo się że żadko dochodzi podczas seksu, a seks potrafi trwać po 2 godziny.... Nie wiem co robić :( może ktoś coś poradzi, bo jestem gotowa spróbowac wszsytkiego zeby to zmienić. On oczywiscie mówi że mu bylo dobrze itp, ale kurde ja chcę zeby dochodzil za każdym razem nie raz na 10 razy, i nie po tylu godzinach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerrard
pewnie masz ladna rozklapcioche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala lady
no tak, najszybciej o komentarz debila :o on ma tak zawsze jeśli już wdajemy się w szczególy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż to tylko znaczy że jest zawziętym onanistą, pochwa nie ściśnie jego członka tak mocno jak ręka a do niej jest przyzwyczajony. Ciężka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala lady
Wlaśnie kurde że nawet nie o to chodzi chyba, bo próbowaliśmy też analanie - ja pierwszy raz w zyciu i też nie dalo rady - jestem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli przyzwyczail sie do mocnego uścisku \"pani Rączkowskiej\", to mu w tym pomagaj. Dojdź sama i zrób mu dobrze ręką, albo ustami. W końcu, ważne jest też, żeby zaczął sie odzwyczajać od \"rękodzielnictwa\" skoro Wam to potem przeszkadza. Jeśli to jest powód, to masz już rozwiązanie. Jesli przyczyna tkwi w czymś innym, musicie zacząć rozmawiać o tym, a nie domyślac się. Od siebie dodam Ci, że aby nie być sprinterem, od dawna przerywam poruszanie sie, czasem nawet wychodzę, aby nie dojść. To przedłuża moje możliwości i wyrównuje szanse dojścia dla mojej Pani. Po kilku takich razach, uodparniam się na tyle, że mogę zabawiać się z Żoną przez długi czas. Potem , gdy już chcę dojść, okazuje się, że też mam z tym problem. Może to samo dzieje się z Twoim partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala lady
Moze faktycznie coś w tym jest że się sam zabawia.... Musze zapytać, bo przerobilam już wszytkie możliwe powody i sposoby pieszczenia go i bylo zdecydowanie za malo jego orgazmów jak na mój gust :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerrard
pewnie za duzo pali albo bierze cos,dziewczyno ja cie nie obrazam wiec hamuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala lady
Nie pali, nic nie bierze.... I tak, obrażasz mnie więc ja Ciebie też mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasami tak mam
gdy podczas "akcji" o czymś innym mysle, ale oczywiście mojej sie nie przyznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6776767679665985856
mostek tylko mostek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie proble może leżeć w tym, że Twoja pochwa nie jest wystarczająco ciasna. ale z drugiej strony to lepiej móc kochać się i dojśc dopiero po 2 h :P niż kochać się z facetem który dochodzi w 5 min ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekoladkaa
a jestes pewna ze nic nie bierze?..a moze za duzo pije?mój były np.jak wypił piwka to mógł tak całą noc i tez czasami nie dochodzil..przy czym ja kilka razy a on nic i myslałam ze mnie zajedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerrard
ja jak wypije troche to moge cala noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekoladkaa
no własnie moj tez mógl cała noc i nic..a potem mówił ze to ja go wykanczam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerrard
koli 25 nie mowie o upojeniu tylko o wypiciu a to jest roznica upojic to ja sie moge 1,5l wodki na glowe a wypic to 0,75-1l i nic mi nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli25
no jasne ze nic jak wypijesz tyle,ale wody z kranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala lady
mówił mi, że jak z mamusią się bzykał dochodził znacznie szybciej, ale teraz z mamy zrobiła się niezła raszpla i już go nie kręci, to co ja mam zrobić, przecież nie zrobię operacji plastycznej by wyglądać jak jego mamcia za młodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×