Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tytuł na bloga o miłości

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem jakim tytułem z***bac na bloga. moze powiem o czym jest. laura ( nie dlugo 16 urodzinki) jest pod kloszem ojca. nigdzie nie moze wychodzic i wg. pewnego razu wychodzi na miasto i spotyka chlopaka(kacpra), spodobal jej sie a ona mu. na swoich urodzinach(kilka dni przed wrześniem) spotyka syna przedsiębiorcy - przyjaciela jej ojca. zakochuje sie w nim, ale on(michał) w niej nie(ale ją polubił). on chodzi z laską, ktora jest znana w szkole i na maxa zła(jowita). jej przyjaciółka zaprzyjaznia sie z laurą i nie przyjazni sie z tą złą. michał mysli, ze laura tez jest zla i zaczyna sie z nia przyjaznic(laura jest bardzo dobrym czlowiekiem). i w koncu chlopak ktorego wczesniej spotkala na miescie zaczyna takze chodzic do szkoly muzycznej. w koncu zaczynaja sie w sobie zakochiwac i michał też w laurze. w koncu ona nie wie ktorego wybrac. potem jeden z nich wyjezdza i poznaje innego w ktorym sie zakochuje. jaki tytuł moze byc do takiego opka?? mozę byc angielki moze polski jednak lepiej polski, lecz zadnym nie pogardzę bo moze mi sie spodoba angielski! ;) wiem ze niezrozumiale napisalam ale sie śpiesze. pozdro i z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość to bzdura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
All boys who f****ng me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×