Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość imbir13

Ubezpieczenie

Polecane posty

Gość imbir13

Czy macie jakieś doświadczenie z ubezpieczeniami na życie? Czy polecacie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macioszek
Ja korzystam z ubezpieczenia w Hestii. Jest bardzo fajne - a gościowi powyżej proponuję powrót do gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampa5
Ja mam w sygma bank i bardzo polecam. A czego szukasz w ubezpieczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest kura panie generale
co jest fajnego w ubezpieczeniu hestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbir13
Co jest fajnego w ubezpieczeniu sygma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampa5
Jak pamiętam konsultantem to sygma ma ubezpieczenie na wypadek raka oraz takie, które ma ułatwić życie. Ja wybrałam to drugie, więc oprócz hospitalizacji, rehabilitacji, lekarzy mam też innych specjalistów np wizytę elektryka czy usługi typu transport mienia lub usługa prawnika.Składka nie jest przy tym wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbir13
A ile wynosi składka w sygma. I na jaką kwotę jest to ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampa5
W ubezpieczeniu są różne warianty. Ja korzystam z najbardziej rozbudowanego i płacę 18 zł miesięcznie, ale z tego co pamiętam wariant podstawy kosztował 6 lub 8 zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbir13
@tampa5 to składka jest całkiem rozsądna. A korzystasz z tych usług. Bo wiesz czasem wykupuje się takie ubezpieczenie,płaci się składki, ale sposób skorzystania z usług jest niejasny i tak naprawdę ubezpieczenie jest martwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampa5
Tak korzystałam z lekarza i z transportu ruchomości. Naprawdę super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbir13
No dobrze, to super. Jaki jest mechanizm. Dostajesz listę punktów? Jak to wygląda? Bo np mam ubezpieczenie w innym banku, i z niego nie korzystam, ponieważ nie otrzymała informacji jak. Właśnie z tego ubezpieczenia chciałabym zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampa5
Jak zajdzie zdarzenie to zgłaszasz problem i załatwiasz kontaktując się z infolinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
A miał ktoś problem z uzyskaniem odszkodowania? Bo mi zdarzyła się taka sytuacja i szukam pomocy gdzie się da. Znajoma poleciła mi pana Rafała Sangowskiego, który prowadzi w Poznaniu swoją kancelarię i jest radcą prawnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampa5
wiesz co ja w sygmie nie miałam. U ubezpieczycieli innych mi się zdarzało. Prawnika nie potrzebuję, sama nim jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dzielny
no dobra, ja niestety nie mam dobrego doświadczenia z infoliniami, pare razy poprostu ktos odwalił sciemę a ja potem plułem sobie w brodę, mam kartę w sigma ale nigdy jeszcze nie kożystałem z infolini, może mi ktos powiedzieć czy nie odwalaja ściemy i poinformują cie do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość456
spokojnie mozesz z tego korzystać, akurat infolinia jest ich mocną stroną, bo to główny front obsługi sygmowych klientów, polecam, bo sama korzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tampa5
Zgadzam się, że infolinia jest spoko. Nie miałam żadnych problemów ze zgłaszaniem zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
trafiłem tu przezprzypadek, ale musze dodąc, że nie tylko infolinia jest wporzadku, ale też obsługa w odziałach, też polecam- za całokształt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaan
jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie to sygma ma chyba parę takich ale one są rozszezone, co za nie wielką kworę daje dodatkowe zabezpieczenie, ja mam coś takiego co sie nazywa ubezpieczenie nnw i to nie tylko na zycie ale w ogóle od nieprzewidzianych przypadków np choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubha
te nnw to jest niezłe ubezpieczenie, tez mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek000
Zgadzam się z innymi infolinia to mocny atut sygmy a ubezpieczenia są siebie warte mają kilka ubezpieczeń medycznych każdy na pewno znajdzie coś co mu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fratero
o, nnw to bardzo dobre ubezpieczenie, godne polecenia, warto się zapoznać ze szczegółami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Wilk
Również polecam sygme tanie i dobre ubezpieczenie bank się wywiązuje przejrzysta umowa moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyleczek2
Ja uważam ,że przede wszystkim jest tanie i to duży plus sam w sobie ,ale i ma ciekawy zakres ważne jest też to jak szybko i sprawnie wywiązują się z warunków oraz ,że mają miłą dobra obsługę zapewniająca ,że wszystko pójdzie z planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk22
Również mogę polecić sygme korzystam z niej już od dłuższego czasu i cały czas ma u mnie opinie jednego z najlepszych banków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjazny232
Jeśli chodzi o sygme gorąco polecam posiadam u nich ubezpieczenie bezpieczniej w drodze kiedyś się już przydało i od tamtego czasu uważam ,że sygma to najsprawniejszy bank jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwoon
też mam takie, od dawna i uważam że jest to najlepsze tego typu ubezpieczenie jakie miałem, zdarzało sie korzystac, niestety i na szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny22
A na czym dokładnie polega to ubezpieczenie słyszałem gdzieś ostatnio o tym i chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianek90
Najlepiej sam sobie poczytaj na ich stronie ,ale z grubsza obejmuje wypadki samochodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny22
Dziękuję jestem po przeczytaniu ciekawe ,ale najpierw przejrzę ich inne ubezpieczenia jest parę ciekawych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×